Skocz do zawartości

Dożynki 2011 / Valmeinier & Valloire & Val Thorens / 19.03.-25.03


Szabir

Rekomendowane odpowiedzi

Tymoka to ja tez poprosze o zamowienie dla mnie .Jak pojdziemy na spacer i sie zgubie to mnie chociaz nasi poznaja hehehe

Zobaczą cię po odblasku,wywęszą po zapachu kabanosów ,zaśpiewasz to może cię ktoś usłyszy!!!! Ale na spacerze z nami byłeś bezpieczny.Chociaż wróciłeś pewnie w stanie gorszym niż wyszedłeś .Ale za to było wesoło,nieprawdaż?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 423
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

witam Wszystkich uczestników wyjazdu (tych mi znanych już i tych których poznam) :D na wstępie wielkie dzięki dla Piotra za sprawne i szybkie załatwienie tematu w piątkowy wieczór

1 Colargol - Poznań = 4 "Colargobus 2 Colargol/2 -Poznań = 4" Colargobus 3 WOLNE - 874+39 4 WOLNE - 874+39 kontakt z Szabirem

poza tym jak widać w cytacie mamy 2 miejsca wolne w apartamencie. Autem ruszamy z Poznania i mamy również 2 miejsca wolne (może nawet 3, bo auto jest duże i box również), więc ewentualnych chętnych proszę o kontakt z Szabirem (spanie) bądź ze mną (transport) :cool:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a może by do "skiforum" się zwrócić o ufundowanie gadżetów/oznaczników przy wyjazdach dla grup ponad 50 osób ( w tym kamizelek dla dzieciaków do lat 6 ) ? w końcu to spora jeżdżąca reklama za free

Też mi się wydaje to logiczne,ale . . . . ."skiforum "czyta tylko te posty ,które trzeba usunąć ,bo są " nie na temat"/usunęli mi i nie daruję !!!-hiihi/, aTYCH CO WNOSZĄ COŚ WAŻNEGO!!!!! NIE WIDZĄ NIBY . Uważam ,że nie ma znaczenia liczebność grupy.Każdy powinien dostać i już .A jak nie to: www.nadechy.pl? 1.Tymoka/logo na kask/ 2.Zuzayyy 3.Crazy74 4.NO86 x2 5.scatman_wawa

Użytkownik Tymoka edytował ten post 14 luty 2011 - 15:49

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu, ale umknęło mi w inf. w 1 poście o ichniejszej lokalnej opłacie za karnet narciarski Keycard Valmeinier , którą mi naliczono za każdego z Was w wysokości aż 8 zł. Jutro mam dostać info, czy powyższą opłatę można odzyskać oddając po wszystkim skipass w kasie. Nie będę Was molestował o przelew już. Powyższą opłatę odbiorę gotówką przy rozdawaniu skipassów. W związku z powyższym, bardzo proszę 1 na liście ap., o zebranie zaraz po przyjeździe od współspaczy zgodnej kwoty, aby rano 20.03 szło nam to wszystko płynnie i bez wydawania reszty.

Użytkownik Szabir edytował ten post 14 luty 2011 - 19:25

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, pociągnołem pomysł Szabira i jestem po kilkukrotnej wymianie e-maili z Alicją :) która obiecała dostarczyć nam naklejki z logo SF które to otrzymamy w ramach sponsoringu przez SkiForum.pl . Zamówiłem 65 szt w rozmiarze 5x6cm (dostępne są również w roz 5x2,5cm ja uznałem je za małe) jak tylko je otrzymam info pojawi się w temacie. Pozdrawiam

Użytkownik n086 edytował ten post 15 luty 2011 - 15:34 bzdura

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alicja :) obiecała dostarczyć nam naklejki z logo SF które to otrzymamy w ramach sponsoringu przez SkiForum.pl . Zamówiłem 65 szt w rozmiarze 5x6cm jak tylko je otrzymam info pojawi się w temacie. Pozdrawiam

Czyli po temacie:) Cieszymy się i cierpliwie czekamy na najnowsze informacje:cool:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, pociągnołem pomysł Szabira i jestem po kilkukrotnej wymianie e-maili z Alicją :) która obiecała dostarczyć nam naklejki z logo SF

1.Kto to jest Alicja?? 2.I znowu nie mam szans zapracować na wdzięczność kolegów i koleżane/kolega wykopał mnie z funkcji załatwiacza/.:D:D:D 3.A tak poważnie to WIELKIE DZIĘKI.:):):)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla innych zainteresowanych - nie traćcie ducha - jest też miejsce w innym hotelu, w którym koszt w 4 osobowym apartamencie, w tym terminie wynosi 665 zł - Les Hauts de Valmeinier. W Grand Panorama I ceny, póki co są z kosmosu. Zawsze możemy spotkać się na stoku lub innym miejscy na apres ski:cool:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

------------------------------------------------ z ostatniej chwili: Są w centrum Valmeinier w hotelu oddalonym od naszego 800m (w tym samym co Ross chyba) w promocji 4-ki za 665 zł ze skipassem. Więc jeśli ktoś chce, to nie widzę problemu :). aktualna lista: 1 Szabir - Katowice =8"Zuzobus 2 Ordak - Warszawa = 9"Ordakowóz 3 Bogdan100 - Olsztyn =9"Ordakowóz 4 Napoleon - Lublin =9Zuzobus 5 Napoleonowa - Lublin -8"Zuzobus 6 Millagros - Z Bajki = 9"ordakowóz 1 Zuzayy- Lublin =8"Zuzobus 2 Tymoka - Lublin =8"Zuzobus 3 Siostra Natasza - Lublin= 8"Zuzobus 4 Skandal - Warszawa =9"Ordakowóz 5 Nieprawda - Warszawa = 9"Ordakowóz 6 Ilusfilus - Kraków = 4"metalowóz 1 Darek C - Lublin = 8"Zuzobus 2 Lila C = Lublin = 8"Zuzobus 3 Jarosław Z - Lublin = brak informacji 4 Adam K. Warszawa = brak informacji 5 Agnieszka - Milanówek = 9" Ordakowóz brak 10 zł 6 Piotr K - Milanówek =9"Ordakowózbrak 10 zł 1 Sese - Wrocław = 3"sesolot 2 Heski - Wrocław = 3"sesolot 3 Wueres - Wrocław = 3"sesolot 4 faf500 - Skawina- 4 Zecharowóz 5 Zechar - Opole - 4" Zecharowóz 6 AndyCrx - Brzozów = 4'Zecharowóz 1 crazy74 - Gdynia = 4 crejzobus 2 Crazy74/2- Gdynia= 4" crejzobus 3 Scatman_wawa - Warszawa = 4"crejozbus 4 Tomassino - Warszawa= 4 crejzobus 5 N086 - Kostomłoty = 4"metalowóz 6 N0886/2 - kostomłoty = 4" metalowóz 1 Goja - Lębork -4" gojobus 2 radz!o-3city = 4"gojobus 3. Bodecznosc - Gdańsk = 4"Gojobus 4. Piem - Gdańsk = 4"gojobus 1 Dzierżb - Warszawa = brak informacji 2 Kitunia = Warszawa = brak informacji 3 bet- Kielce = 4"kitowóz 4 gintor - Białystok = 4"kitowóz 1. Porter - Gdynia = porterowóz 2. Porterowa - Gdynia = porterowóz 3. Niebieski Krzyś- Gdynia = porterowóz 4. Narvac4 - Tczew = porterowóz 1. Piotr A.- Gdynia = porterowóz 2. Gosia A -.Gdynia = porterowóz 3. Ewa A. - Gdynia = porterowóz 4. BBasia- Warszawa - porterowóz 1 Metaal - Lublin =4"Metalobus 1 Violek - Wrocław - 4" Zecharobus 2. SławekW - Warszawa = samolot 3. Event - Warszawa - 9" Ordakowóz 1 daro109f - Warszawa = 5" Darowóz 2 daro109f/2 Warszawa = 5" Darowóz 3 daro109f/3 Warszawa = 5" Darowóz 4 daro109/4 Warszawa = 5" Darowóz 1 ross - Siemianowice = 5" Rosowóz 2 ross/2 - Siemianowice = 5" Rosowóz 3 ross/3 - Siemianowice = 5" Rosowóz 4 ross/4 - Siemianowice = 5" Rosowóz 1 Coralgol - Poznań = 4 "Coralgobus 2 Coralgol/2 -Poznań = 4" Coralgobus 3 BartekMileno - Mielno = 4 Coralgobus 4 Łukasz B - Mielno = 4 Coralgobus 62 osoby ------------------------- wolne ap. zostały już tylko 8-mki ----------------------------------- potencjalnie zainteresowani: 1 izabellla 2 maitri/2 3 DaveC 4 Jacekz_xl 5 Miszkolc 6 Miszkolc/2 7 Taddy --------------------------- transport: 3/4 miejsca u DaveC w kombi 2 miejsca u Taddy-iego

Użytkownik Szabir edytował ten post 16 luty 2011 - 19:58

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ja tez zgłaszam chęć wyjazdu na tą wolną czwórka lub ósemka jak będzie tylu chętnych

ok, piszę się na ten wyjazd... ale z uwagi na ilość postów nie ogarniam. Gdzie mam się zgłosić - ile zapłacić i komu? i z kim mogę się zabrać autem? z Katowic lub Krakowa - o ile jest taka opcja jeszcze? do pokoju - z kimkolwiek:)

to jest już Was dwoje. Będzie 3/4 klepniemy ap. ( chyba, że macie inne zdanie) P.S. kombinujecie z transportem ?

Użytkownik Szabir edytował ten post 16 luty 2011 - 16:32

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest już Was dwoje. Będzie 3/4 klepniemy ap. ( chyba, że macie inne zdanie)

jak dwoje ????? a potencjalnie zainteresowani ????? ----------------------------------- potencjalnie zainteresowani: 1 izabellla 2 maitri/2 3 DaveC 4 Jacekz_xl 5 Miszkolc 6 Miszkolc/2 7 Taddy do tego widzę z możliwością transportu :) --------------------------- transport: 3/4 miejsca u DaveC w kombi 2 miejsca u Taddy-iego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Dostałem dzisiaj potwierdzoną informację, że kaucję w wysokości 8 zł, którą będziecie regulować apartamentami przy odbiorze skipassu, można odzyskać oddając karnet i otrzymując 2 euro zwrotu w kasie w Valmeinier 1800.

Użytkownik Szabir edytował ten post 16 luty 2011 - 23:23

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno dwie ,a może nawet i trzy osoby z Tczewa byłyby zainteresowane,żeby dołaczyć do tego wyjazdu,ale niestety problemem jest transport.Jeżeli jest ktoś zainteresowany wyjazdem,posiada transport to proszę dzwonić tel.696141466 (dzwonić do upadlego napewo odbiorę :P) Jeżeli komuś nie pasuje termin jak w temacie , a ma ochotę wyjechac na początku marca 5-12.03 i jak wyżej posiada transport,ale brakuje ludzi do zrzutki to tez jesteśmy zainteresowani. Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno dwie ,a może nawet i trzy osoby z Tczewa byłyby zainteresowane,żeby dołaczyć do tego wyjazdu,ale niestety problemem jest transport.Jeżeli jest ktoś zainteresowany wyjazdem,posiada transport to proszę dzwonić tel.696141466 (dzwonić do upadlego napewo odbiorę :P) Pozdrawiam.

Z nami jedzie Narvac4, też z Tczewa. Jesteśmy już „po słowie” czyli nic nie powinno ulec zmianie, ale... Mamy też na pokładzie Bbasię z Warszawy, która może wolałaby jechać bez konieczności dojazdu baną do Gdyni? Sądzę, że wymienieni wyżej dotrzymają słowa i pojedziemy razem – w końcu to dodatkowe 2 doby integracji – ale jeśli chcieliby zmienić zdanie to jest jeszcze sporo czasu na mix-y w autach. Ten tekst może zadziałać jak domino na 3-Miasto, Lębork i okolice, a tego chyba nie chcemy? W każdym razie w grupie siła, czyli jak możemy to sobie wzajemnie pomóżmy. Jest jeszcze problem kierowców! Każdy raczej liczy na zmiennika, ja niestety z osobą bez doświadczenia za fajerką sobie w aucie nie pośpię:cool: Nie widzę wieku w Twoim profilu:cool:

Użytkownik Porter edytował ten post 17 luty 2011 - 01:08

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ja tez zgłaszam chęć wyjazdu na tą wolną czwórka lub ósemka jak będzie tylu chętnych

ok, piszę się na ten wyjazd... ale z uwagi na ilość postów nie ogarniam. Gdzie mam się zgłosić - ile zapłacić i komu? i z kim mogę się zabrać autem? z Katowic lub Krakowa - o ile jest taka opcja jeszcze? do pokoju - z kimkolwiek:)

Na pewno dwie ,a może nawet i trzy osoby z Tczewa byłyby zainteresowane,żeby dołaczyć do tego wyjazdu,ale niestety problemem jest transport.Jeżeli jest ktoś zainteresowany wyjazdem,posiada transport to proszę dzwonić tel.696141466 (dzwonić do upadlego napewo odbiorę :P) Jeżeli komuś nie pasuje termin jak w temacie , a ma ochotę wyjechac na początku marca 5-12.03 i jak wyżej posiada transport,ale brakuje ludzi do zrzutki to tez jesteśmy zainteresowani. Pozdrawiam.

Jest Was już zatem 4/5 osób, pozostaje dłubać ten nieszczęsny transport tylko.. ---------------------------------------------------- ,. i jeszcze jedno, 70 dych musi pęknąć jak nic :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mielismy jechac w trojke na Hokchar trzeciego marca i taki wstepnie termin ustalilismy.Prochaski ma niestety zajete wszystko do 28 marca więc szukam innej alternatywy.Ja i jeden kkolega możemy wziac wolne w kazdym terminie wiec nie problem przełozyc wyjazd.Z trzecim kolegom własnie trwają rozmowy :).Jak narazie wygląda obiecująco ,bo może znajdzie siejeszcze czwarta osoba z samochodem.Znając życie nie będzie tak rózowo :)

Jest jeszcze problem kierowców! Każdy raczej liczy na zmiennika, ja niestety z osobą bez doświadczenia za fajerką sobie w aucie nie pośpię:cool: Nie widzę wieku w Twoim profilu:cool:

Problem kierowców,bynajmniej u nas to żaden kłopot.Każdy z nas ma doświadczenie.W razie czego są osoby na tym forum ,które mogłyby potwierdzić,moje doświadczenie ;)Mam też prawko kat. C + E - więc jak ma ktoś ciężarówkę z naczepą to wszyscy razem moglibyśmy sie zabrac.70 osób na naczepie sie zmiesci i jeszcze starczy na mały kącik ze stołem bilardowym. Nam potrzebny tylko srodek transportu ,a reszta to pikuś. :) Nasz wiek - rocznik 1975 +/- 1rok Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z nami jedzie Narvac4, też z Tczewa. Jesteśmy już „po słowie” czyli nic nie powinno ulec zmianie, ale... Mamy też na pokładzie Bbasię z Warszawy, która może wolałaby jechać bez konieczności dojazdu baną do Gdyni? Sądzę, że wymienieni wyżej dotrzymają słowa i pojedziemy razem – w końcu to dodatkowe 2 doby integracji – ale jeśli chcieliby zmienić zdanie to jest jeszcze sporo czasu na mix-y w autach. Ten tekst może zadziałać jak domino na 3-Miasto, Lębork i okolice, a tego chyba nie chcemy? W każdym razie w grupie siła, czyli jak możemy to sobie wzajemnie pomóżmy. Jest jeszcze problem kierowców! Każdy raczej liczy na zmiennika, ja niestety z osobą bez doświadczenia za fajerką sobie w aucie nie pośpię:cool: Nie widzę wieku w Twoim profilu:cool:

PORTER - Ty nie dasz rady!? Ty nie dasz rady!?? Pięć redbulli, napar z paczki kawy "Kopi Liwak" w termosie, kilogram kabanosów do zagryzania i te 1.800km minie jak z bata strzelił! Twardym trza być, nie mientkim! :) ostatecznie wejdź dzień wczesniej w zabłoconych kaloszach na najdroższy z dywanów w twoim domu! Wk...isz tym tak swoją malżonkę, że jeszcze tydzień będzie tak zrzędziła (nawet w aucie), że na pewno nie zaśniesz! :) :D PORTEROWA - bez urazy! :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z nami jedzie Narvac4, też z Tczewa. Jesteśmy już „po słowie” czyli nic nie powinno ulec zmianie, ale... Mamy też na pokładzie BBAsię z Warszawy, która może wolałaby jechać bez konieczności dojazdu baną do Gdyni? Sądzę, że wymienieni wyżej dotrzymają słowa i pojedziemy razem – w końcu to dodatkowe 2 doby integracji – ale jeśli chcieliby zmienić zdanie to jest jeszcze sporo czasu na mix-y w autach. możemy to sobie wzajemnie pomóżmy.......:cool:

moze i wolalaby , fakt, ze napewno byloby prosciej i latwiej jechac wprost z Warszawy bez przesiadek i podrozowania koleja do Gdyni... Moze ktos z Warszwy z transportem dolaczy do wyjazdu (jeszcze biletow kolejowych nie kupilam)... jak na razie kolejny apartament w powijakach jacekz_xl z Zabrza, brelo + koledzy z Tczewa ...no i nie ma nikogo z transportem ... reszta potencjalnie zainteresowanych, o ktorych dopomina sie zuzayyy chyba czeka... namysla sie.... albo sie juz rozmyslila...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...