Skocz do zawartości

Podróż za jeden uśmiech , .. i parę grosików :) 09.01-15.01 Les Sybelles / Fr.


Szabir

Rekomendowane odpowiedzi

,.. Szefo moze byc tylko jeden nie musze dodawac ze rodzaju meskiego hihihi Bedzie pelna demokracja i wolnosc slowa w naszym apartamencie -tak jak na Bialorusi... Czytaj Crazy=Lukaszenka

Za karę że pojechałeś na narty bez nas, zostajesz oddelegowany do spania w innej parafii. Zgodnie z tym co napisałeś powyżej, szef jest tylko jeden i jestem nim JA :cool: i Twój "mały reżim" podlega mojemu "większemu", tawariszu "Driwer" z Gdyni :P P.S. ..a tak serio, zamienisz się na 2 noce przynajmniej ? :D dam Ci kabanosa od Portera < tylko zgódź się pliss :o

Użytkownik Szabir edytował ten post 30 wrzesień 2010 - 15:18

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 539
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Za karę że pojechałeś na narty bez nas, zostajesz oddelegowany do spania w innej parafii. Zgodnie z tym co napisałeś powyżej, szef jest tylko jeden i jestem nim JA :cool: i Twój "mały reżim" podlega mojemu "większemu", tawariszu "Driwer" z Gdyni :P P.S. ..a tak serio, zamienisz się na 2 noce przynajmniej ? :D dam Ci kabanosa od Portera < tylko zgódź się pliss :o

Twardym trzeba byc nie mietkim wiec czas rozpoczac sezon bialego szalenstwa (i tak pozno to robimy )Ty jestes szefem calego bajzlu ,a ja jestem szefem swojego apartamentu tam gdzie twa wladza juz nie siega :D :D Nie zamienie sie !!! bo mi kobiety zbalamucisz . Za kabanosa Portera hahah . Chcialbym przypomniec jak w psach to Bogus jedna kobiete "kupil" za karton whisky a Ty Szabirku chcesz spedzic dwie noce wsrod pieciu kobiet za kabanosa oj nie tak nie da rady. W zyciu to trzeba wiedziec jak sie ustawic.....hihihi

Użytkownik crazy74 edytował ten post 30 wrzesień 2010 - 15:33

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego Dyrektorze!!!!!!!!! Dwie noce za karton whisky to jeszcze rozumiem, ale za jednego kabanosa?? Maaaaaaaaaaasakra!!!!!!!! Szanowne Koleżanki zróbmy cos z tymi facetami, bo w tej Francji przehandlują nas za jednego ślimaka :confused:

ok, dorzucę drugiego kabanosa i dwa ślimaki, wielbłąda też, o ile pojawi się fotka w avatarze :D ---------- przypominam mm2, że żonka wybije Ci mleczne discovery po pokojach skutecznie z głowy, zanim jeszcze sobie to dobrze zaplanujesz :D :D :D

Użytkownik Szabir edytował ten post 30 wrzesień 2010 - 18:00

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.S. ..a tak serio, zamienisz się na 2 noce przynajmniej ? :D dam Ci kabanosa od Portera < tylko zgódź się pliss :o

Powiem krótko ,spokojnie i w o l n o -ZDRAJCA. Takaż będzie też zemsta-wolna ,ale długa.A w konkursie wygram zapewne pejcz,zgniatacz czegoś tam ,a może . . .lakier ?Specjalnie dla Ciebie postaramy się o szczególne atrakcje / myslę ,że koleżanki będą podobnego zdania./Ale idź ,organizuj sobie wieczory "poza domem" Czuję się bardzo urażona Piotrze i . . . . . już żaden kabanos nie uratuje cię /ani dwa/.Stało się.

Użytkownik Tymoka edytował ten post 30 wrzesień 2010 - 18:33

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem krótko ,spokojnie i w o l n o -ZDRAJCA. Takaż będzie też zemsta-wolna ,ale długa.A w konkursie wygram zapewne pejcz,zgniatacz czegoś tam ,a może . . .lakier ?Specjalnie dla Ciebie postaramy się o szczególne atrakcje / myslę ,że koleżanki będą podobnego zdania./Ale idź ,organizuj sobie wieczory "poza domem" Czuję się bardzo urażona Piotrze i . . . . . już żaden kabanos nie uratuje cię /ani dwa/.Stało się.

Zaraz tam "poza domem", lekarz przepisał więc się stosuję :) Kobieta mnie chce bić, a to oznacza jedno, że czas brać manele i zmiatać ile sił w nogach, chyyyyyyyyyyba że 3 kabanosy załatwią sprawę ! :D. Macie tam jeszcze miejsce w tym drugim hotelu koledzy ? ----------------------------------------------------------------------------------------------------- ale pomalowaliście te forum, jak sołtys poloneza

Użytkownik Szabir edytował ten post 30 wrzesień 2010 - 19:15

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

facetów dosyć miejsca tylko dla dziewczyn mamy :) moze i bym sie na te twoje kabanosy skusił ale divera whisky cie przebija (co prawda jeszcze nie pisał ze napijemy sie wspolnie ale mozna sie połudzić) Szabir twoja współlokatorka bedzie cie bardziej pilnowała niz mnie moja Żona :D

Użytkownik mm2 edytował ten post 30 wrzesień 2010 - 19:10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skład apartamentu zamkniety!!!!! Chciał mieć crazydiver74 same baby to będzie miał - przekrój wiekowy zróznicowany ,zgodnie z zasadą : dla kazdego coś dobrego....(zamykając -wzbudzający emocje - temat whisky i kabanosów). KOLEŻANKI nie ma się o co obrażac,niech sobie chłopaki handlują czym chcą, wszak francuskie stoki słyną z .......apetycznych ciach!!!! A tak na poważnie poproszę o namiary do uiszczenia, dobrowolnego, acz obowiązkowego "pogłównego" od apartamentu - chyba koleżanka Tymoka zarządza tym funduszem?? Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszak francuskie stoki słyną z .......apetycznych ciach!!!!

Już cię Jula bardzo lubię!!

A tak na poważnie poproszę o namiary do uiszczenia, dobrowolnego, acz obowiązkowego "pogłównego" od apartamentu - chyba koleżanka Tymoka zarządza tym funduszem??

Już wysyłam na priv. Nie wiem jak się pomieścimy ,ale coś wymyslimy.A dla chcacego nic trudnego.Drugi hotel też miło widziany.

Użytkownik Tymoka edytował ten post 30 wrzesień 2010 - 21:57

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

---------------------------------------------------------------------------------------------- opcja +1 dzień we Francji http://www.skiforum....2779#post302779 Samochody które jadą +1 dzień ( R oznacza już zabukowany hotel) R 8"VWT5 = Les 2 aples R 9" Opel = Les 2 alpes R- 6" Vito= Les 2 aples - 8" Tranzit = a kto ich tam wie gdzie oni jadą - 4" Bogumiłobus - 4" Rav4 = chyba Chamonix > jedzie bezpośrednio bez noclegu ------------------------------------------------------------------------------------------- wytłuszczony nick/ imię i nazwisko oznacza, że odnotowałem wpłatę. 1 Szabir – Katowice = 8”VWT5 2 Zuzayyy – Lublin = 8”VWT5 3 Siostra Natasza – Lublin =8”VWT5 4 Dariusz K. - Lublin = 8”VWT5 5 Artur P. - Lublin = 8”VWT5 6 Tymoka - Lublin = 8”VWT5 7 Maarcel – Łodź = 8”VWT5 8 Zechar – Opole = 8"VWT5 1 Porter - Gdynia = 7"Porterowóz ( ma dodatkowo 3 miejsca wolne wracając 22.01 ) 2 Porterątko 1 – Gdynia = 7"Porterowóz 3 Porterątko 2 - Gdynia = 7"Porterowóz 4 Porterątko 3 - Gdynia = 7"Porterowóz 5 Porterowa - Gdynia =7"Porterowóz 6 Aleksandra W. - Gdynia = 5"Wiatrowóz 7 Grażyna W. - Gdynia = 5"Wiatrowóz 8 Georgios O. - Gdynia = 5"Wiatrowóz 1 Pepe – Piła 2 Pepe 2 – 3 Marzena Z. - Warszawa 4 Marcin Z. -Warszawa 5 Alex1 - Warszawa 6 BBasia -Warszawa= 4"almera 7 Ewinaj - Warszawa -4"almera 8 Anka81 - Warszawa 1 Bogdan100 – Olsztyn =9"Opel 2 Wojciech R. - Olsztyn = 9"Opel 3 Wojciech H. - Olsztyn = 9"opel 4 Szejk Ordak - Warszawa =9"Opel 5 [email protected] – Olsztyn = 9"Opel 6 Pivl -Warszawa 1 Sowa – Szczecin = 9"Ford Tranzit 2 Sówka - Szczecin 9" Ford Tranzit 3 Nera - Warszawa = 9"Citroen J. biały 4 Shyska – lublin 9" Citroen J. Biały 5 Shaza – Warszawa = 9"Opel 6 Borek - Warszawa = 9"Opel 1 Fredowski - Berlin = 8" Ford Tranzit 2 Krystyna S - Berlin = 8"Ford Tranzit 3 Wujot -Wrocław= 4"Bogumiłobus 4 Bogumił N - |Wrocław = 4"Bogumiłobus 5 Qaz - Konstantynow Łódzki=9"Citroen J. biały 6 Miniol -Kraków= 4"Bogumiłobus 1 Adamek – Olkusz = 9"Citroen j. biały 2 Magdalena Z. - Olkusz =9" Citroen j. biały 3 Maciej M – Olkusz = 9' Citroen J. biały 4 Dariusz G. - Olkusz = 9" Citroen J. biały 5 Artur K. - Olkusz = 9" Citroen J. biały 6 Krzysiek GP – Warszawa = 9" Citroen j. biały 1 Jaroo – Bydgoszcz=8"Tranzit 2 Adam Ć.- Bydgoszcz = Adamobus 3 Agnieszka Z-Ł – Bydgoszcz = Adamobus 4 Maciej S. - Bydgoszcz = Adamobus 5 Kazimierz J – Bydgoszcz = Adamobus 6 Radosław R. - Gdynia=8"Tranzit 1 Pivi-Anka- Warszawa 2 Pivi-Paweł - Warszaa 3 Radekmar -Opole -4"Rav4 4 Mauna - Opole 4"4av4 1 Iza888 -Jelenia Góra = 6" Vito 2 Jarek -Jelenia Góra = 6"Vito 3 Turbodymomen - Poznań =8"Tranzit 4 Turbodymomenowa - Poznań =8" Tranzit 1 Kosmyk - Bolesławiec k/Wieruszowa - 6" Vito 2 Kosmyk 2 Bolesławiec k/Wieruszowa = 6" Vito 3 Komsykowa Bolesławiec k/Wieruszowa = 6" Vito 4 Majka - Łódź = 6"Vito 1 Skandal - Warszawa =9"O"pel 2 Nieprawda - Warszawa =9" Opel 3 Pajgab - Wałbrzych = 4"Rav4 4 Żyman -Opole = 4"Rav4 1 Ivory - Łódź = 4"Carlobus 2 Carlos75- Wrocław = 4" Carlobus 3 Dorin - Warszawa = 4"Almera 4 Dorin 2- Warszawa = 4" Almera 1 Wojtek S - Lublin- =4"MerC 2 Lucyna S- Lublin = MerC 3 Darek - Świdnik 4 syn Darka - Świdnik 1 Rafał G1 - Lublin 2 Rafał G2 - Lublin 3 Sawi - Warszawa/Gliwice 4 Bodecznosc - 3 miasto 1 Felix11 - Lublin = 5"Galaxy 2 Felix11/2- lublin = 5"Galaxy 3 MarcinKisiecki - Wrocław = 4"Bogumiłobus 4 Faf500 - Kraków =5 Galaxy drugi hotel 1 Scatman_wawa - Warszawa 2 mm2 - Puck = 5"Wiatrowóz 3 żona mm2 - Puck =5"Wiatrowóz 4 Luna -Gdańsk 5 Luna2 - Gdańsk 6 Janica - Tychy 7 doreh 8 Cyrus 1 Darek74 -Katowice 2 at9 Duszniki Z 3 Ewczyk - Duszniki Z. 4 zibi1 5 Paweł -Katowice 6 Dominik - Katowice 7 Wioleta - Katowice 8 Kasia - Katowice 1 Karol Ż - Jastrzębie Z. 2 Agnieszka A - Jastrzębie Z. 3 Wojciech D - Jastrzębie Z. 4 Ewelina P. - Jastrzębie Z 5 Karol Ż 2 - Jastrzębie Z 6 Karol Ż 3 - Jastrzębie Z 1 JurekBP - Biała Podlaska =5"Galaxy 2 Lakusek - Warszawa/Turek 3 dziewczyna Janicy-Asia - Tychy 3 Basia - Katowice 5 Olgierd - Katowice 6 Ania - Katowice 7 Piotrek - Katowice 8 Wojtek - Katowice 1 Julita - Kożuchów - 2 Crazydiver74 Gdańsk / Warszwa 3 Crazydiver74.1 - Warszawa 4 Violek -Wrocław = 5"Galaxy 5 Liliana - Kożuchów 6 Ewa- Kościan 122 osoby ------------------------------------------------------------ potencjalnie zainteresowani: organizują się do ap. 6 os. Damek- Opole Damkowa - Opole znajomy Darek74 - Katowice znajomy Darek74 - Katowice --------------------------------------------------------------- drugi hotel istnieje możliwość wyk. ap w innym hotelu oddalonym od naszego o ok 1,5 km ( 700 m od stoku) ceny od 681 zł* ze skipassem w 8-ce http://www.snowtrex....=11750&abreise= ------------------------------------------------------------------------------ Na chwilę obecną mamy wolne miejsca w autach: 2 miejsca odjazd Wrocław = 4"Carlobus 1 miejsce odjazd Boleslawiec / k. Wieruszowa przez Wrocław =7"Vito 2 miejsca odjazd Gdynia =7 "Porterowóz tylko w jedną stronę 3 miejsca w 7"Porterowozie tylko na powrót do kraju 22.01 do Gdyni ------------------------------------------------------------------------- wpłaty apartamentów na apres - ski zgodnie z treścią posta nr 289 http://www.skiforum....5429#post305429 ap. Szabira ap. Porterów ap. Pepego ap. Bogdana100 ap. Sowy ap. Fredowskiego ap. Adamka ap. Jaroo ap. Pivi ap. Izy888 ap. Kosmyka ap. Skandal ap. Ivory ap. Wojtka S. ap. Rafała G1 ap. Felixa11 ---------------------------------- Z ostatniej chwili 1) Odpowiadając na częste zapytania kto jest właścicielem danego auta gdy szukacie transportu podpowiadam, że zawsze takowym jest osobnik którego auto jest wyróżnione kolorem niebieskim. 2) Proszę osoby które mają jeszcze wolne miejsca w dorożkach o kontakt na pw ,.i jeszcze jedno !! 130 musi pęknąć jak nic :D

Użytkownik Szabir edytował ten post 01 październik 2010 - 00:02

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapłacili: zgodnie z treścią posta nr 289 http://www.skiforum....5429#post305429 ap. Szabira ap. Porterów ap. Pepego ap.Bogdana100 ap. Sowy ap. Fredowskiego ap. Adamka ap. Jaroo ap. Pivi ap. Izy888 ap. Kosmyka ap. Skandal ap. Ivory ap. Wojtka S. ap. Rafała G1 ap. Felixa11 ap. Darka 74

Użytkownik Tymoka edytował ten post 30 wrzesień 2010 - 22:48

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może kontynuujmy w "Crazy Booking Night: 07.10.10 od 18.00 do 24.00" Snowtrex ma superoferty i po tej nocy ruszmy w marcu lub kwietniu ponownie? ,.i jeszcze jedno !! 200 pęknie jak nic - śmiała ale i bardzo prawdopodobna prognoza - zostało ponad 90 dni i jesteśmy coraz sławniejsi!!

Użytkownik Porter edytował ten post 01 październik 2010 - 00:19

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może kontynuujmy w "Crazy Booking Night: 07.10.10 od 18.00 do 24.00" Snowtrex ma superoferty i po tej nocy ruszmy w marcu lub kwietniu ponownie? ,.i jeszcze jedno !! 200 pęknie jak nic - śmiała ale i bardzo prawdopodobna prognoza - zostało ponad 90 dni i jesteśmy coraz sławniejsi!!

Ale i ceny robią się coraz mniej korzystne. Pepe szykuj dobry aparat - zbiorowe zdjęcie może zrobić tylko profesjonalista ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

W końcu nie wytrzymałam. Samo przeglądanie forum bez rejestracji już mnie nie zadowala :D Postanowiłam więc zasilić szeregi zacnych niewiast , które na całe szczęście tutaj są. Drugi powód to eh - zabieram się również z Wami. ;) Wypada mi się więc ładnie ze wszystkimi przywitać co niezwłocznie czynię :D Teraz już na "legalu" będę czytała.

Witamy, witamy...Cześć, cześć ... Ten ostatni to nie jest z naszej ekipy... My to kulturalny naród - tak się witamy - na końcu proszę piiii . A kto to może być ten ostani? Pewno by się znalazł. Mój typ to ... eh nie jedzie z nami.

Użytkownik Porter edytował ten post 12 październik 2010 - 23:55

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu nie wytrzymałam. Samo przeglądanie forum bez rejestracji już mnie nie zadowala :D Postanowiłam więc zasilić szeregi zacnych niewiast , które na całe szczęście tutaj są. Drugi powód to eh - zabieram się również z Wami. ;) Wypada mi się więc ładnie ze wszystkimi przywitać co niezwłocznie czynię :D Teraz już na "legalu" będę czytała.

My też Cię witamy serdecznie. Napisz nam coś więcej o sobie oraz na ile % jesteś zdecydowana z nami jechać.

Użytkownik Szabir edytował ten post 12 październik 2010 - 23:50

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My też Cię witamy serdecznie. Napisz nam coś więcej o sobie oraz na ile % jesteś zdecydowana z nami jechać.

W kwestii % - ów to też może być różnie. Jadzie cała Polska i z pewnością zainteresowania też będą różne. Byle nie na umór. Byśmy się umieli bawić jak w kabarecie. I powinnaś się faktycznie określić na ile %. Skoro Piotrek - Szabir pyta to nie żartuje "Nie pij Piotrek"! I na początku są we wczesniej wspominanych kaskach. Poniżej kilka dobrych rad:

Użytkownik Porter edytował ten post 13 październik 2010 - 00:29

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie pięknie dziękuję za przywitanie. :D Wątek ten jest o wspaniałym wyjedzie toteż nie bedę się rozpisywała o mnie. Proszę wybaczyć mi moje skąpe dane w profilu ale dopiero się uczę i postaram naprawić błąd. Co do wyjazdu. Jadę i jestem już na liście. :D Będzie mi miło poznać ludzi co to procenty widzą nawet w "mleku":D

W ramach nauki w temacie procenty. Gdyby co, to Szabirski przetlumaczy ps. najczesciej pytaja o dowod rejestracyjny nart, apteczke, trojkat ostrzegawczy

Użytkownik fredowski edytował ten post 13 październik 2010 - 12:35 ps

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...