Jump to content

SKI Podkarpacie !!!

PEEM
 Share

Recommended Posts

• Replies 159
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dzięki Salem właśnie zamówiłem koszulkę,sory ale jeszcze wszystkich tematów nie przeczytałem, ale słuchaj po koszulce to się raczej nie poznamy chyba że po naszywce. Pozdrawiam

a mam takie pytanko... troche nie pasuje do tego tematu no ale co tam... koledzy i kolezanki z podkarpacia... ile macie lat? :D :D :)

Witaj Rafka-ski, a ty masz za dużo czy za mało bo jakoś dziwnie się pytasz.

ok juz napisałem... tylko cos nie odpisuje

Dadzą znać jak tylko gadźety przyjdą od producenta.

Dzięki Salem właśnie zamówiłem koszulkę,sory ale jeszcze wszystkich tematów nie przeczytałem, ale słuchaj po koszulce to się raczej nie poznamy chyba że po naszywce.

Koszulkę to będę miał na lato, a w zimie to oczywiście, że po naszywce lub naklejce. To jest ostatnia lista z tymi, którzy dokonali zamówień :

Lista Użykowników, Którzy Złożyli Zamówienie Na Kupno Koszulki i/lub Naszywki i/lub Naklejki: 1. LISTA UŻYTKOWNIKÓW: kmusial, Qaz, anulka, peryszkop, shireikan, ten_obcy, Xed, ZanZibi, Rasta, TomaszZajac, bystry, james, ruda_kaśka, Johann, Cezar, zetes, o_skar, Fisher, chemik, jark, Siurpo, Wojto, Gerius, SkiDiv, cichy_no_war, Ar-pul, Tomekk, svenson, Rychlapl, Spyder, Salem, rob74, mychaq, olas2005, Nikko, ddmar, mario_fun, holly, zureq, Tayson, Avi, jacekrok, kozak51, Ryś, seniorka, Krzysztof, arka3, ski_kuba, kajmanka, mawa, Dariusz_wawa, ozzy632002, KRIS, eismann, swiras, wolpi, pawel_lesny, Kosza, colargo, tomformat, AdeeeeK, PEEM, rafka-ski. 2. UWAGI: W razie braku czyjegoś nicka proszę o kontakt na e-mail ( [email protected] ) 3. WIADOMOŚCI: * Nadal można zamawiać, jednak już nie możemy zagwarantować, że dany rozmiar będzie dostępny. Decyduje kolejność zamówień. *Znajdujące się na tej liście Nicki świadczą o przyjęciu zamówienia!!!

• 4 weeks later...
Witam No i nie trzeba specjalnego tematu na forum żeby spotkać się na stoku wystarczy brak śniegu. Ja też jestem w Wierchomli no i znalazłem nocleg pod samym wyciągie. Korzystając z okazji może się spotkamy,nie doczekałem się na naszywkę ale może jakoś się rozpoznamy.

właśnie wróciłem z Puław..........Oj super było! I nawet nie żal mi że jedna trasa była otwarta. Od 10 do 16 najeździłem się wystarczająco jak na początek sezonu. Mało ludzi było praktycznie nie stało się w kolejce do wyciągu. Było extra mówię wam :) pozdrowienia

Według mnie jest dokladnie tak jak wyżej. Też jeździłem od 10 do 16 i było bardzo przyjemnie jak na początek:)