Skocz do zawartości

palenie na stoku


Szabir

Rekomendowane odpowiedzi

No tak, zamknięto wątek o alkoholach, wątek o muzyce też jest bliski zamknięcia, więc trzeba nowy temat o wyższości świąt Bożego Narodzenia nad Wielkanocą... Żeby było się gdzie żreć i żeby jedni wpierali drugim że ich racja jest racją bardziej mojszą, niż twojszą...

temat jak inny, np co sadzicie o kurteczce 3 000, co sądzicie o moich nartach, kamerce itd. Żrą się tylko Ci co nie potrafią inaczej. Tym sposobem trzeba by pozamykać wszystkie tematy na tym forum bo wszędzie się mądrują :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

temat jak inny, np co sadzicie o kurteczce 3 000, co sądzicie o moich nartach, kamerce itd. Żrą się tylko Ci co nie potrafią inaczej. Tym sposobem trzeba by pozamykać wszystkie tematy na tym forum bo wszędzie się mądrują :)

No cóż, wątek powstał, teraz już sam potoczy, idę zatem po pop-corn i colę, i będę obserwować pierwsze kulturalne wymiany poglądów, i następnie jak ów wątek sprowadzi się do łopatologii, uogólniania i przerysowywania. Poczekam, aż zrobią z palaczy cichych morderców dzieci i największe zagrożenie dla bezpieczeństwa na stoku... Czuję, że będzie się działo... :) Pozdrawiam wszystkich, tak na dobry początek.

Temat dobry jak każdy inny :) a HesSKi musi odreagować poprzedni ;)

Powiadam Ci Rysiu - ta Twojsza druga racja jest całkiem słuszna... :) ;)

Użytkownik HesSki edytował ten post 26 listopad 2009 - 20:22

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

;) Sorka ale moje zdanie może kogoś obrazić i z góry przepraszam jeżeli by kogoś urazioło ... Rozumie jeszcze że ktoś sobie walnie piwko na stoku , rozumie że jedzie sobie ze słuchawkami w uszach ale nie rozumie jak można palić na stoku(przepraszam lecz dla mnie ogólnie palenie nie tylko na stoku jest to debilizm i same trucie się ... ( W szkole każdemu kto mówi do mnie "chodz ze mną na szluga bo mi się nie chce samemu " to odpowiadam że jest idiotą taka jest prawda nie chce tutaj sypać ******... ale to jest nie powarzne według mnie) . Każdy powinien wiedzieć że nie tylko truje siebie ale ludzi obok także. Wdychając dym papierosowy też się trujemy i trafia nam ten syf do płuc . Nie wiem jaka jest w tym przyjemność itp bo jeździ się chyba na narty z zamiarem poruszania się , odpoczynku i powdychania świeżego powietrza(przynajmniej mój jest taki cel + zabawa:)) . Więc jaką przyjemność z tego ma ktoś kto jest "przepalony" śmierdzi od niego fajkami na kilometr i jeszcze obok stoi i pali ... No ale każdy ma swoje sumienie i swój rozum . Lecz jak widzę takiego w kolejce do wyciągu stojącego i palącego 1 za 2 w najlepsze to aż się prosi żeby mu tą paczkę złapać i połamać zawartość A tak wogóle to powiedzmy że wypala ktoś paczkę tygodniowo nie wiem ile jest ich w paczce bo nie pale . 1 paczka = około 10 pln chyba... więc wypalając 1 paczke tygodniowo rocznie wypalacie 400-500 pln . (niektórzy palą więcej) a więc zamiast palić przez rok/2 lata odkładajcie 10 pln do kopertki i się na nowe narty uzbiera czy buty...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w tym roku to bede mial luzik, w poprzednim wbijalem narty w snieg, odchodzilem 100-200 metrow i jaralem cienkiego mentolka uwazajac, zeby mnie nikt nie zobaczyl (dzieci, zona, znajomi) wiecej nerwow, zdrowia i braku komfortu kosztowalo mnie myslenie, gdzie i kiedy zapale niz samo palenie, a pozniej 2 gumy w gebe, zeby czuc nie bylo .....koszmar teraz to jestem panisko ..... mam elektronicznego papierosa, nie smierdzi, jest zdrowszy (juz nie umre na raka pluc, ewentualnie na zawal serca) i itp... ale przy dzieciach i tak sie nie zaciagne, zreszta nawet i one zaczynaja mi przeszkadzac:), tzn elektroniczny papieros a nie dzieci :-) bylem/jestem palaczem, ktory wypalal 3-5 papierosow dziennie nie przeszkadza mi jak ktos pali na stoku, gdzies tam z boku i bierze pod uwage kierunek wiatru, palac zawsze na to zwracalem uwage, palenia nie toleruje w kolejce i obok dzieciakow

tutaj mi się podejście bardzo podoba . Jak już się musi zapalić to przynajmniej się to robi tak aby innym to nie przeszkadzało i innych na około nie truć. Wszystko ok jeszcze tylko odstaw papieroski i będzie szczyt sukcesu ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

;) ,.. A tak wogóle to powiedzmy że wypala ktoś paczkę tygodniowo nie wiem ile jest ich w paczce bo nie pale . 1 paczka = około 10 pln chyba... więc wypalając 1 paczke tygodniowo rocznie wypalacie 400-500 pln . (niektórzy palą więcej) a więc zamiast palić przez rok/2 lata odkładajcie 10 pln do kopertki i się na nowe narty uzbiera czy buty...

to dość skromne szacunki, ja bym raczej pozostał w utwierdzeniu tezy że paczka dziennie, jeśli mam się odnieść do ekonomicznego aspektu Twej wypowiedzi bez wchodzenia w kieszeń palacza bo w końcu pali za swoje. Zatem przyznasz mi rację, że robi się 7 x tyle co napisałeś - czyli 3 000 zł średnio rocznie.

Użytkownik Szabir edytował ten post 26 listopad 2009 - 21:17

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to dość skromne szacunki, ja bym raczej pozostał w utwierdzeniu tezy że paczka dziennie, jeśli mam się odnieść do ekonomicznego aspektu Twej wypowiedzi bez wchodzenia w kieszeń palacza bo w końcu pali za swoje. Zatem przyznasz mi rację, że robi się 7 x tyle co napisałeś - czyli 3 000 zł średnio rocznie.

I to jest bliższe prawdy. Nie stresuj chłopaka takimi cyframi. Już to widzę,jak w temacie zaczną się wypowiadać ekolodzy,spece od globalnego ocieplenia,liga ochrony przyrody(było coś takiego) oraz szkółki niedzielne. Dobry temat :D:D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...