Skocz do zawartości

Kurtka Bergson'a


TurboDymoMan

Rekomendowane odpowiedzi

co sądzicie o tej firmie? Mam kurtkę Bergsona, "kończy" już piąty sezon, chyba jeszce 2009/2010 "odsłuży" bo nie mam do niej jakiś szczegółnych uwag, ale co byście polecali jako następce? zaznaczam, że nie należę do maniaków pakujących 10.000zł i więcej w strój i narty:) Granicą akceptowalności jest dla mnie jakieś 700-900zł. Bergson parę lat temu kosztował chyba 699zł, co prawda mębrana tylko 5000mm, ale że w deszczu nie jeżdzę to nie odczuwałem dyskomfortu. Zupełnie inna sprawa, że nie mam doświadczenia z lepszym wdziankiem, wiec nie wiem czym w odczuciach może sie różnić...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co sądzicie o tej firmie? Mam kurtkę Bergsona, "kończy" już piąty sezon, chyba jeszce 2009/2010 "odsłuży" bo nie mam do niej jakiś szczegółnych uwag, ale co byście polecali jako następce? zaznaczam, że nie należę do maniaków pakujących 10.000zł i więcej w strój i narty:) Granicą akceptowalności jest dla mnie jakieś 700-900zł. Bergson parę lat temu kosztował chyba 699zł, co prawda mębrana tylko 5000mm, ale że w deszczu nie jeżdzę to nie odczuwałem dyskomfortu. Zupełnie inna sprawa, że nie mam doświadczenia z lepszym wdziankiem, wiec nie wiem czym w odczuciach może sie różnić...

Tez mam taki wynalazek i sczerze mowiac nie polecam. Kiepska jakosc wykonania i kiepskie materialy, inna sprawa, ze kupowalem ja dobre pare lat temu jak nie mialem o tym wiekszego pojecia. Dzisiaj przez przypadek wdepnalem do sklepu bergsona, maja kilka nawet ciekawych propozycji, ale troche jakosc moim zdaniem nie odpowiada cenie. W tej cenie polecilbym Ci kurtałke Milo Daman, bardzo fajne wykonanie i dobry material 10k/10k. Cena zamyka sie w 700zl. O ile jest dalej promocja w horyzoncie to 400zl. Wydaje mi sie, ze cena adekwatna do jakosci. Ewentualnie moze cos z salomona ? Rowniez w tej cenie powinienes sie zmiescic a kurtałki godne polecenia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez mam taki wynalazek i sczerze mowiac nie polecam. Kiepska jakosc wykonania i kiepskie materialy, inna sprawa, ze kupowalem ja dobre pare lat temu jak nie mialem o tym wiekszego pojecia. Dzisiaj przez przypadek wdepnalem do sklepu bergsona, maja kilka nawet ciekawych propozycji, ale troche jakosc moim zdaniem nie odpowiada cenie. W tej cenie polecilbym Ci kurtałke Milo Daman, bardzo fajne wykonanie i dobry material 10k/10k. Cena zamyka sie w 700zl. O ile jest dalej promocja w horyzoncie to 400zl. Wydaje mi sie, ze cena adekwatna do jakosci. Ewentualnie moze cos z salomona ? Rowniez w tej cenie powinienes sie zmiescic a kurtałki godne polecenia.

Dzięki kolego, super kurteczka! Byłem na strone Milo i jeszcze Shakur czy jakoś tak nazywająca sie jest fajna! fkatycznie - to juz nie taki wypchane sprawy jak Bergson w którym wygladam +20kg cięższy:)

Tez mam taki wynalazek i sczerze mowiac nie polecam. Kiepska jakosc wykonania i kiepskie materialy, inna sprawa, ze kupowalem ja dobre pare lat temu jak nie mialem o tym wiekszego pojecia. Dzisiaj przez przypadek wdepnalem do sklepu bergsona, maja kilka nawet ciekawych propozycji, ale troche jakosc moim zdaniem nie odpowiada cenie. W tej cenie polecilbym Ci kurtałke Milo Daman, bardzo fajne wykonanie i dobry material 10k/10k. Cena zamyka sie w 700zl. O ile jest dalej promocja w horyzoncie to 400zl. Wydaje mi sie, ze cena adekwatna do jakosci. Ewentualnie moze cos z salomona ? Rowniez w tej cenie powinienes sie zmiescic a kurtałki godne polecenia.

Też milo, a chyba na narty o tyle lepszy, że ma chowany [email protected] Ale DAMAN też super... pomyslę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co sądzicie o tej firmie? Mam kurtkę Bergsona, "kończy" już piąty sezon, chyba jeszce 2009/2010 "odsłuży" bo nie mam do niej jakiś szczegółnych uwag, ale co byście polecali jako następce? zaznaczam, że nie należę do maniaków pakujących 10.000zł i więcej w strój i narty:) Granicą akceptowalności jest dla mnie jakieś 700-900zł. Bergson parę lat temu kosztował chyba 699zł, co prawda mębrana tylko 5000mm, ale że w deszczu nie jeżdzę to nie odczuwałem dyskomfortu. Zupełnie inna sprawa, że nie mam doświadczenia z lepszym wdziankiem, wiec nie wiem czym w odczuciach może sie różnić...

Osobiście też jeżdzę w całym mudndurku Bergsona, ale mam juz następcę , którego mogę polecić ...... Następnym wdziankiem będzie kurtka i spodnie Hannah. Kurtka najprawdopodobniej Chandler.Byłem w ich sklepie firmowym kilkakrotnie i uważam ,że mają świetne ciuszki z dobrych materiałów , a przy tym za przystępną cenę:) http://sklep.hannah....-3-default.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście też jeżdzę w całym mudndurku Bergsona, ale mam juz następcę , którego mogę polecić ...... Następnym wdziankiem będzie kurtka i spodnie Hannah. Kurtka najprawdopodobniej Chandler.Byłem w ich sklepie firmowym kilkakrotnie i uważam ,że mają świetne ciuszki z dobrych materiałów , a przy tym za przystępną cenę:) http://sklep.hannah....-3-default.html

Całkiem ładna kurteczka, ale jak dla mnie ma ten munus że ma elementa białe, a znając mnie zawsze się gdzieś "upieprzę":) No i takie wymyślone kryterium - obecny bergson to takie coś bez kształtu - "worek" jak to nazywam i ta Hannah chyba to sami:( A teraz bym chciał coś bardziej dopasowanego, taki krój jak SPYDER'y mają:) krótsza, węższa na dole itp... A co tak w ogóle powiecie na kupno jakiegoś lepszego softshell'a z membraną powiedzmy 10.000mm zamiast kurtki? Niektórzy jak tu widzę piszą że tak jeżdzą i wytrzymują. ja nigdy tego na sobie nie miałem i nawet nie wiem czy to naprawdę jakoś trzyma temparaturę? da sie w tym wytrzymać 8h na nartach w austrii czy włoszech? czy to raczej na rowerek jesienną pogodą?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć a co sądzicie o kurtkach Campus ?:)

Ja sądzę jak najgorzej. Miałem jeden sezon i przeklinałem ten dzień , gdy ją kupiłem.Poprute szwy, odbarwienia, nie wspominając o przemakalności. Campus to kurtki chińskie( nie mylić szyte w Chinach dla którejś z firm) z przyszywanymi w Polsce metkami Campus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja równiez zdecydowałem się na zakup katany Bergsona i mój wybór padl na model CUBE DX. Jest bardzo lekka i ma dobre parametry membrany, mam nadzieje, iz bede z niej zadowolony, ale to juz czas pokaze :)

Też od niedawna jestem posiadaczem tej kurteczki, ale nie miałem jeszcze okzaji przetestować jej na mrozie :). Potwierdzam kurteczka jest lekka i jej paramerty to 20000/20000.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również od niedawna mam kurtkę CUBE DX. Krój totlnie zmieniony w porównaniu z poprzedniczkami. Parametry świetne do tego wbudowana kominiarka a w tej chwili masz promocję i do każdej wydanej 100 dokładają 10 zł na kolejne zakupy, 6% rabat też łatwo wynegocjować. Wcześniej miałem też kurtkę Bergsona przez 3 sezony i bardzo byłem zadowolony. Szkoda że wcześniej nie szukałeś bo w październiku mieli przecenę wszystkich kurtek Outdorowych i z membraną 5000 za 200-300 zł można było kupić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co sądzicie o takiej kurteczce?Znajomy mi załatwił za 400 zł(nowa),właśnie jak pisze turbo dopasowana dolna część kurteczki i ciekawy krój.(sorry za zasłoniętą twarz zdjęcie na aukcje 0

Mogę ocenić tylko wizualnie: Mnie się podoba, jest bardzo ładna, dobrze leży, ma męski sportowy fason, fajna kolorystyka (zdjęcie 1):) I jeszcze praktyczna wysoka stójka, super.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...