Skocz do zawartości

Wakacyjne atrakcje - ławka Niemena


yukisan

Rekomendowane odpowiedzi

Przy okazji wizyty w okolicach Świebodzina zapraszam na chwilę zadumy u boku tego wspaniałego artysty. Co prawda remont ratusza w tle nieco zaburza atmosferę, lecz powinien się wkrótce skończyć. Jako P.S. dodam, iż nagłośniony ostatnio ban udzielony za treść PW jest moim zdaniem poważnym nadużyciem władzy admina. "Władza absolutna - deprawuje absolutnie". Skoro Fred wysłał PW to tak jakby się rozmówił z adminem w cztery oczy - bez świadków. Wielokrotnie udzielał połajanek publicznie na forum i wtedy nikt go nie był w stanie zakneblować. Chemiku - postąpiłeś nielogicznie.

Załączone miniatury

  • NIEMEN.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby nie było, ze nie w temacie, to dodam, że w Opolu na Wzgórzu Uniwersyteckim jest tak sama ławka, na której nie dość, że Niemen sie pręży to i w dodatku można usiąść na kolanach Agnieszki Osieckiej ... (może to jakaś producja seryjna na East Europe from Taiwan ?) Zdravim :-)

Użytkownik jark edytował ten post 27 czerwiec 2009 - 10:13 usunieto treści nie związane z tematem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby nie było, ze nie w temacie, to dodam, że w Opolu na Wzgórzu Uniwersyteckim jest tak sama ławka, na której nie dość, że Niemen sie pręży to i w dodatku można usiąść na kolanach Agnieszki Osieckiej ... (może to jakaś producja seryjna na East Europe from Taiwan ?) A tak serio to chciałem uprzejmie donieść, że dostałem na priwa od Jaha tekst, że jestem strasznie cieńkim bolkiem na nartach, w związku z czym chciałbym bana dla Jaha na okres min. 1 roku. Ewentualnie jeśli publicznie się pokaja i powie, że to ja jestem lepszy to bana można zamienić na publiczne rózgi, i będzie po sprawie ... Zdravim :-)

ja też uważam że jesteś cienki i piszę to oficjalnie. bana biorę zamiast Jaha. pozdro ze szczecina

Użytkownik jark edytował ten post 27 czerwiec 2009 - 10:11 usunięto treści nie związane z tematem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A we Wro sa takie male ukryte w roznym miejscach krasnale, tego jednego , ktory jest ukryty w okolicach Rynku wg tradycji trzeba pocalowac w niewymowne i to podobno przynosi szczescie, autorem i pomyslodawca jest Get, Get Stankiewicz, szanowany, aczkolwiek kontrowersyjny artysta. Acha...a ja nie powiem wam, o czym sobie piszemy z jahem na pw... znaczy powiem tylko, napisze, ze to bardzo nieprzyzwoite..:rolleyes: czy to jest wtedy obraza moralnosci publicznej, czy niepublicznej? pzdrw
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A we Wro sa takie male ukryte w roznym miejscach krasnale, tego jednego , ktory jest ukryty w okolicach Rynku wg tradycji trzeba pocalowac w niewymowne i to podobno przynosi szczescie

Alook - co masz na myśli pisząc o tym wyrażeniu ? Bardzo mnie zaintrygowałaś :-D

czy to jest wtedy obraza moralnosci publicznej, czy niepublicznej? pzdrw

Jak otwierasz lapka przy zapalonym świetle, to wtedy to miejsce publiczne, tak jak poczta prywatna czytana przy włączonym telewizorze. Łapiesz Alook ??? Punkt widzenia zawsze zależy od punktu siedzenia ... Zdravim :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Toruńskie figurki odwiedziłem osobiście. Ciekawe miejsca, mają swój niepowtarzalny czar. Niby mi do rowerzysty blisko, ale jeszcze jakoś mi nie wpadł pod koło... sorki - w obiektyw. Okej. Dosyć tych pieszczot. Dwoje usprawiedliwionych - a pozostali BAN :D! Termin : do pocałowania pierwszej dziewicy w usta. Powód : nie na temat, nie po kolei, nie do rymu, nie do taktu ! I nie pokazywać mi się tu bez fotek ciekawych miejsc :D! Howgh !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...