Skocz do zawartości

naklejki SKIFORUM na kask - propozycja


yukisan

Rekomendowane odpowiedzi

Kochani. Natchnęła mnie nadobna muza i postanowiłem podzielić się pomysłem. Proponuję na wzór naszywek SKIFORUM stworzyć naklejki na kask. Dodatkowo z loginem forumowicza. Niedawno zamawiałem gotowe na Allegro, ale sprzedawca bez problemu wydrukuje dosłany wzór. Koszt 1 sztuki wynosi około 2 zł. Wyobrażam to sobie w ten sposób : admin forum udostępnia zdolnemu grafikowi ( forumowiczowi ) wzór naklejki do opracowania. Tenże tworzy szablon zostawiając na dole miejsce na wpisanie dowolnego nicka ( moim zdaniem optymalna wielkość szablonu to 3x5 cm, i 5x8 cm ). Jednocześnie nawiązuje współpracę z odpowiednim drukarzem naklejek zapewniając mu pulę zamówienia xxx sztuk w roku ( admin wie lepiej ile ), dzięki temu ma podstawę do negocjacji ceny. My - drodzy współforumowicze - zamawiamy sobie takie naklejki dopisując swojego nicka. Kolor naklejek jest jednolity, tło stanowi kask. Propozycja : na niebieski kask - srebrny kolor naklejki, na czerwony - czarna, na biały - czerwona; w/g upodobań. Wielkość można dowolnie dobrać do kształtu kasku ( rozmiar, który się zmieści i będzie czytelny ), przyklejony z tyłu lub z przodu. Skąd pomysł ? - muzo wybacz ! - prozaiczny. Nie widziałem do dziś naszywki u nikogo. Wniosek : albo jest ich mało, albo w niewidocznym na stoku/kolejce miejscu ( pierś, rękaw ). Na stoku/w kolejce najczęściej oglądam przód zawodnika ( króciutko:D ), lub jego plecy. Przy samarytance na stoku spotykamy się oko w oko - logo na czole kasku będzie naszą wizytówką. W kolejce widząc na tyle kasku znajomy nick nie omieszkam zagaić. Takie, w skrócie moje przemyślenia. Czekam na opinie braci ( i sióstr:rolleyes: ) narciarskiej. Jak to widzicie? Powiem szczerze, że jeśli pomysł nie przejdzie sobie i tak zamówię sobie taką naklejkę. Przynależność do forum odbieram jako formę pewnej nobilitacji, a swojego zachowania na stoku nigdy nie musiałem się wstydzić. Chciałbym być identyfikowany i swoim postępowaniem in plus sprawić, żebyśmy wszyscy mieli do siebie pełne zaufanie, Zwłaszcza w sytuacjach wymagających wsparcia. Czekam na Wasze opinie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani. Natchnęła mnie nadobna muza...

:D:D:D ZNAM? :D:D:D

i postanowiłem podzielić się pomysłem. Proponuję na wzór naszywek SKIFORUM stworzyć naklejki na kask. Dodatkowo z loginem forumowicza. Niedawno zamawiałem gotowe na Allegro, ale sprzedawca bez problemu wydrukuje dosłany wzór. Koszt 1 sztuki wynosi około 2 zł. Wyobrażam to sobie w ten sposób : admin forum udostępnia zdolnemu grafikowi ( forumowiczowi ) wzór naklejki do opracowania. Tenże tworzy szablon zostawiając na dole miejsce na wpisanie dowolnego nicka ( moim zdaniem optymalna wielkość szablonu to 3x5 cm, i 5x8 cm ). Jednocześnie nawiązuje współpracę z odpowiednim drukarzem naklejek zapewniając mu pulę zamówienia xxx sztuk w roku ( admin wie lepiej ile ), dzięki temu ma podstawę do negocjacji ceny. My - drodzy współforumowicze - zamawiamy sobie takie naklejki dopisując swojego nicka. Kolor naklejek jest jednolity, tło stanowi kask. Propozycja : na niebieski kask - srebrny kolor naklejki, na czerwony - czarna, na biały - czerwona; w/g upodobań. Wielkość można dowolnie dobrać do kształtu kasku ( rozmiar, który się zmieści i będzie czytelny ), przyklejony z tyłu lub z przodu. Skąd pomysł ? - muzo wybacz ! - prozaiczny. Nie widziałem do dziś naszywki u nikogo. Wniosek : albo jest ich mało, albo w niewidocznym na stoku/kolejce miejscu ( pierś, rękaw ). Na stoku/w kolejce najczęściej oglądam przód zawodnika ( króciutko:D ), lub jego plecy. Przy samarytance na stoku spotykamy się oko w oko - logo na czole kasku będzie naszą wizytówką. W kolejce widząc na tyle kasku znajomy nick nie omieszkam zagaić. Takie, w skrócie moje przemyślenia. Czekam na opinie braci ( i sióstr:rolleyes: ) narciarskiej. Jak to widzicie? Powiem szczerze, że jeśli pomysł nie przejdzie sobie i tak zamówię sobie taką naklejkę. Przynależność do forum odbieram jako formę pewnej nobilitacji, a swojego zachowania na stoku nigdy nie musiałem się wstydzić. Chciałbym być identyfikowany i swoim postępowaniem in plus sprawić, żebyśmy wszyscy mieli do siebie pełne zaufanie, Zwłaszcza w sytuacjach wymagających wsparcia. Czekam na Wasze opinie.

Chłopie, ja mam taki od paru miechów :) Kupiony arkusz A4 w papierniczym do druku naklejek (1,5-3zł), raz dwa, myk na drukareczce, ciach ciach stosowny kształt, i pach na kask :cool: A Ty tu elaborat taki... faceci... :rolleyes: P.S. Nicka nie podam. Potem mi będą pupę (:D - lepiej jarku? :)) obrabiać, a ja nawet nie będę wiedziała... :D Niech się najpierw podejdzie i przywita ;)

Użytkownik HesSki edytował ten post 20 luty 2009 - 22:26 język... chyba nie wypada / dzieci tez tu zagladają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okej. Elaborat - zgoda. Masz orginalną naklejkę w jedny kawałku z nickiem i w pożądanym kolorze - gratuluję. Pozostali forumowicze mają takie same ? ... Czy każdy kombinuje na swój wzór? Linki odsyłają do ciekawych gadżetów, ale nie precyzyjnie do tego o czym mówiem. Proponuję unifikację. Muzo - uszczypnij, ale nie kop ! Dodam tylko, że moje propozycja moich naklejek różni się od linkowanych przez kolegę znacznie... W razie zainteresowania doślę zdjęcia. W przypadku gryzienia w kostki proszę zapomnieć o temacie. Aha i tak a'propos : nie jestem handlarzem, grafikiem, naganiaczem. Miejsce zamówienia mnie nie interesuje i nie dotyczy.

Użytkownik jark edytował ten post 20 luty 2009 - 22:57 scalone posty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okej. Elaborat - zgoda. Masz orginalną naklejkę w jedny kawałku z nickiem i w pożądanym kolorze - gratuluję. Pozostali forumowicze mają takie same ? ... Czy każdy kombinuje na swój wzór? Linki odsyłają do ciekawych gadżetów, ale nie precyzyjnie do tego o czym mówiem. Proponuję unifikację. Muzo - uszczypnij, ale nie kop ! Dodam tylko, że moje propozycja moich naklejek różni się od linkowanych przez kolegę znacznie... W razie zainteresowania doślę zdjęcia. W przypadku gryzienia w kostki proszę zapomnieć o temacie. Aha i tak a'propos : nie jestem handlarzem, grafikiem, naganiaczem. Miejsce zamówienia mnie nie interesuje i nie dotyczy.

yukisan, ale Ty się nie czuj kopnięty. Jark z dobrego serca linki wrzucił, a ja tylko podaję sposób na szybką i domową metodę realizacji projektu... No i nie każdy musi mieć identyczną naklejkę :) Niech żyje różnorodność! P.S. W sumie i tak logo skiforum jest zawsze takie same - nic nowego nie wymyślimy, a każdy wie, że to "nasi", czy ma wykrojone sece, kwadracik, czy owal. Ważne, że skiforum :) Po trzykroć hip hip - HURRA! :):) Taka zima piękna, a Ty się boczysz... uśmiechu więcej ;)

Użytkownik HesSki edytował ten post 20 luty 2009 - 23:09

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje namówić adminów aby zamieścili na którejś z podstron (może na gadżety) grafikę naszego loga w maksymalnie dużej rozdzielczości. Umożliwi to każdemu z nas wyczarować sobie w domowych warunkach naklejkę na kask o dowolnych rozmiarach, a jak rozdzielczość będzie odpowiednio dużo to i samochodzik się przyozdobi albo jeszcze "cóś" innego ;) Osobiście już mam dość realną wizję mniej więcej dwumetrowego napisu "skiforum.pl" na dachowym boxie... Pięknie będzie:D Pozdrawiam PS.Jeśli wskazana wyżej grafika już gdzieś się znajduje to sprawę proszę uznać za niebyłą i podać linka :D. Przejrzałem wszystkie posty dotyczące naklejek i nic jednak nie znalazłem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hesski i jark - przepraszam Was za moje uniesienie. Rzeczywiście trochę przesadziłem. Wieczorem miałem minus w biorytmie. Wybaczcie. Jednak wrócę do meritum i zaczekam na opinię szerszej publiczności. Linki, do których odsyła jark rzeczywiście przedstawiają naklejki. Przed założeniem tematu przeglądałem je. Wyglądają jak należy, ale nie znalazłem do nich opisu, więc tak naprawdę nie wiem czy mają swoje tło ( białe ) czy też nie? Jeśli wyważam otwarte drzwi proszę mi dać po łapach. Po drugie : mam niebieski kask i chciałbym zastosować kolor kontrastowy np srebrny. Hesski pisze : "No i nie każdy musi mieć identyczną naklejkę Niech żyje różnorodność!" Właśnie - niech Żyje !! W żywych urozmaiconych kolorach dostosowanych do koloru kasku, oczu;), kurtki :). Lecz myślę, że kształt logo nie powinien podlegać zmianie. Po kolejne : nick pod logo. Ja osobiście chciałbym mieć. Ale jeśli już ma świadczyć o mnie to nie może wyglądać dziadosko, musi być zintegrowany z całą resztą. Naklejki ze sklepu papierniczego to półśrodek, nie bawi mnie to. Skoro koleżanka Hesski boi się obrabiania tyłka na stoku to może ma coś na sumieniu :)? Ale pisze też : " Niech się najpierw podejdzie i przywita " - dokładnie to samo miałem na myśli ! Kochani proszę o Wasze opinie. Popieram zapytanie sese - istnieje taka grafika? Proszę o udostępnienie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ja zakupiłem sobie te gadzety, ale teraz myślę sobie że jakoś dziwnie to wychodzi. Taka naklejka na kasku jest formą reklamy tego forum. Reklamą za którą ja płacę bo naklejki również sa płatne. Do tej pory mam na nartach spędzone 29 dni. To 29 dni reklamy tego forum na stokach. Czy ktoś z Was kupił by (kupił a nie dostał) koszulkę coca coli żeby za darmo być słupem reklamowym?? Owszem jak dostaję taką koszulkę za free to ją noszę a jak mam kupić to wolę bez reklamy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ja zakupiłem sobie te gadzety, ale teraz myślę sobie że jakoś dziwnie to wychodzi. Taka naklejka na kasku jest formą reklamy tego forum. Reklamą za którą ja płacę bo naklejki również sa płatne. Do tej pory mam na nartach spędzone 29 dni. To 29 dni reklamy tego forum na stokach. Czy ktoś z Was kupił by (kupił a nie dostał) koszulkę coca coli żeby za darmo być słupem reklamowym?? Owszem jak dostaję taką koszulkę za free to ją noszę a jak mam kupić to wolę bez reklamy.

Tylko zwroc uwage na fakt, iz coca-cola jest firma komercyjna, ktora zarabia dzieki tej wlasnie reklamie. Natomiast osobiscie poki co nie zauwazylem aby admin tego forum czerpal z niego jakies zyski :confused:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko zwroc uwage na fakt, iz coca-cola jest firma komercyjna, ktora zarabia dzieki tej wlasnie reklamie. Natomiast osobiscie poki co nie zauwazylem aby admin tego forum czerpal z niego jakies zyski

Wejdź na to forum jako niezalogowany to Twoim oczętą ukaże się mnogość reklam (i nie są to reklamy darmowe, uwierz mi). A nie chodzi mi o to że reklamuję bo jak pisałem mam koszullki forumowe które noszę, ale już naklajki to powinny być dodawane za free. I żeby nie było nieporozumień, ja nie mam nic przeciwko zarabianiu na tej stronie. Jest super że zalkogowani urzytkowniccy nie muszą oglądać reklam. Zopbacz sobie weątek o ramzowej, że nawet w telewizji reklamowaliśmy ten portal. Więc nie cjhodzi o to że coiś mam przeciwko forum, ale my np. znaczki z ramzowej zrobiliśmy sami i uczestnicy dostali za darmo. Taka darmowa pamiątka. A przy okazji również było tam na znaczkach o skiforum.

Użytkownik scatman_wawa edytował ten post 21 luty 2009 - 12:15

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I żeby nie było nieporozumień, ja nie mam nic przeciwko zarabianiu na tej stronie. Jest super że zalkogowani urzytkowniccy nie muszą oglądać reklam.

Ja też nie mam nic przeciwko temu że z góry nie określony "ktoś" na tej stronie zarabia. Każdy z nas wie ile kosztuje utrzymanie chociażby serwerów. Dodatkowo inne fora przeze mnie odwiedzane są albo przesycone bannerami albo wręcz na niektórych z nich wymaga od stałych użytkowników opłacania symbolicznych sum na utrzymanie infrastruktury (nie podam nazw tych for powiem tylko że dotyczą szeroko pojętej astronomii). Nam tego wszystkiego (bannery, opłaty) na razie :) oszczędzono. Proponuje kompromis - po pierwsze, tak jak już pisałem wyżej, dobrze byłoby zamieścić na forum nasze logo w maksymalnej rozdzielczości i wtedy każdy praktycznie bez kosztowo wykona sobie naklejkę w domu i to taką jaką będzie chciał (z tłem, bez tła, małą, dużą, z nickiem, bez nicka, niebieską a nawet różową) de gustibus non est disputandum... A jeśli ktoś chce mieć gotową naklejkę o określonym z góry kształcie, kolorze i wymiarach to moim zdaniem niech płaci... Nie widzę w tym nic złego... Pozdrawiam

Użytkownik sese edytował ten post 21 luty 2009 - 12:35 literówki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MOże i z tym płaceniem to racja, jerśli masz alternatywę, ale jeślli tylko możesz sobie kupić to sorrki nie jest to dogodne dlka userrów.

Dokładnie, dlatego mój pierwszy i główny postulat dotyczył zapewnienia nam możliwości stworzenia gadgetów w domowych pieleszach
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wejdź na to forum jako niezalogowany to Twoim oczętą ukaże się mnogość reklam (i nie są to reklamy darmowe, uwierz mi). A nie chodzi mi o to że reklamuję bo jak pisałem mam koszullki forumowe które noszę, ale już naklajki to powinny być dodawane za free. I żeby nie było nieporozumień, ja nie mam nic przeciwko zarabianiu na tej stronie. Jest super że zalkogowani urzytkowniccy nie muszą oglądać reklam. Zopbacz sobie weątek o ramzowej, że nawet w telewizji reklamowaliśmy ten portal. Więc nie cjhodzi o to że coiś mam przeciwko forum, ale my np. znaczki z ramzowej zrobiliśmy sami i uczestnicy dostali za darmo. Taka darmowa pamiątka. A przy okazji również było tam na znaczkach o skiforum.

Utrzymanie forum kosztuje i to nie tylko kasę ale sporo czasu i zabiegów, szczerze mówiąc nie bardzo rozumiem dlaczego admini mieliby sobie dokładać zajęć jeszcze produkcją naklejek. Nie widzę nic złego w tym że wchodzący niezalogowani mają mnóstwo reklam.... a kto broni im się zarejestrować? Dzieki takim zabiegom nie musimy reklam oglądać ani wspierać forum finansowo.... i chwała za to administratorom, a czy przy okazji zostanie im parę groszy czy nie, jakoś nie bardzo mnie interesuje. Scat Twoje oburzenie miałoby sens gdyby rzeczywiście admini robili na tym dużą kasę.... zawsze możesz spróbować też ją robić... jest nawet forum do wzięcia - wiesz te które wirtuale sobie chcieli zrobić jako konkurencję, możesz brać i zarabiać. Nie obraż się, ale miałem okazję pobawić się w forum.... ja im nie zazdroszczę. pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczerze mówiąc nie bardzo rozumiem dlaczego admini mieliby sobie dokładać zajęć jeszcze produkcją naklejek

Ależ drogi kolego, jestem choler... sorki , jestem bardzo daleki od dokładania komukolwiek pracy, czy też produkcji. Od produkcji są odpowiednie firmy ( w razie zapytania wskażę ), które wykonają dosłany projekt za 2 zł. I PO PRODUKCJI !! Jedyne na czym mi obecnie zależy to rozpoznanie trafności ( lub nie ) mojego pomysłu i ewentualne wdrożenie go w życie. Admin jedyne co miałby zrobić to udostępnić wzór logo ( ile na to trzeba kliknięć? 2,3,5? ) i ma po robocie. Ewentualnie przejąć pomysł i udostępnić zainteresowanym forumowiczom adres mailowy do złożenia zamówienia wraz z podaniem nicka. Wróćmy na ziemię.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...