Skocz do zawartości

Czarne trasy


pawel_lesny

Rekomendowane odpowiedzi

Wg mnie w przypadku konieczności przejechania stoku w poprzek, osoba ma OBOWIĄZEK popatrzeć do góry, czy komuś nie przeszkodzi ten manewr - mówię tu o przejechaniu w poprzek, bo np będąc po lewej stronie szerokiego stoku stwierdzasz sobie, że po prawej będzie Ci się lepiej jechało. Ale wg mnie to samo tyczy się szerokich skrętów na zatłoczonej trasie. Wystarczy kątem oka kontrolować, czy kogoś nie ma.

Kłania się regulamin obowiązujący na stoku..... Pierwszeństwo zawsze ma ten , który jest niżej ,"przed" lub z przodu, a obowiązkiem jadącego z tyłu jest zachowanie kontroli i ostrożności oraz ustąpienie pierwszeństwa.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 94
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

"ścianka" w Szklarskiej, jak nie zaliczyłem to się nasłuchałem co to nie jest , sorry po zaliczeniu kilku znanych trasek we Włoszech np. Paradiso w Tonale, Nera Marillewa. Spinale, nera Folgarida i inne, których nie pamiętam to nic specjalnego. Pozdrawiam

przyjedz tutaj, pokaze ci pare dobrych zjazdow......
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kłania się regulamin obowiązujący na stoku..... Pierwszeństwo zawsze ma ten , który jest niżej ,"przed" lub z przodu, a obowiązkiem jadącego z tyłu jest zachowanie kontroli i ostrożności oraz ustąpienie pierwszeństwa.....

Pierwszeństwo oczywiście, ale dla bezpieczeństwa trzeba kontrolować, o ile to możliwe trasę i mieć jak to się mówi oczy naokoło głowy;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...