Skocz do zawartości

prognoza na zimę :(


RyÅ›

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 179
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

adeek pomysl troche... nigdzie w polsce niema warunkow do jazdy a w rabce beda??;:cool:

Wiertar czy ty to mówisz poważnie że w Szczawnicy chodzą już armatki. Jeśli tak to dowiedz się będąc na miejscu kiedy jest przewidywane otwarcie jakiejkolwiek trasy.

....chodzily.... teraz juz jest za cieplo.tak sniezyli szafranowke i palenice II. niema problemu jak tylko sie cos dowiem to odrazu dam ci znac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dziś w Beskidzie Śląskim. Gdy podchodziłem na Szyndzielnie zaczynał padać śnieg. Gdy dochodziłem do Klimczoka było go dosyć sporo i dalej padało, a gdy doszedłem do Białego Krzyża w przełęczy Salmopolskiej sypało - i było już 15 cm. :) To jednodniowy powiew zimy, ale czekam na potwierdzenie tego ochłodzenia co przyjdzie 17.12. Biały Krzyż leży na wysokości około 900 metrów (sam szczyt 940m) i słyszałem, że po ostatnim ataku zimy z listopada,wyciąg chodził przez prawie 2 tygodnie :) Jak ktoś już nie może bez nart wytrzymać, a ma niedaleko to być może będzie mógł tam pojeździć w najbliższych dniach. Wszystko zależy od tego ile tam napadało od 14:30 o której tam byłem - temperatura była na minusie. Niestety np. w centrum Wisły zobaczyłem już tylko błoto pośniegowe i deszcz - ale centrum Wisły leży zdecydowanie niżej... powoli zbieram się spać, bo chodzenie cały dzień po śniegu mocno mnie zmęczyło... :( pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jednodniowy powiew zimy, ale czekam na potwierdzenie tego ochłodzenia co przyjdzie 17.12.

Dziś oglądałem prognozę na TVN i mówili, że 17/18.12 ma przyjść prawdziwa zima, nawet słowo "atak zimy" użyli;) Więc potwierdza się to co mówisz o ochłodzeniu :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ludzie się podkręcają każdą wiadomością o pogodzie. na jednej stacji powiedzieli, że śniegu nie będzie, na innej, że zasypie nas po pachy, a w jeszcze innej, że będzie, ale krótka, a z kolei jeszcze innej, że będzie trwać do maja.... a media robią wielką z tego sensację i co rusz piszą kolejne wróżby.\ Śnieg będzie i już - przynajmniej w górach :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie w temacie ale napiszę;) No krzesło powstało tez po to żeby w wyjatkowych sytuacjach np. brak śniegu można było przygotować szybko stok. Jest krzeszło chociaż długośc nie jest zabójcza ( ale zawsze coś gdy nie ma śniegu ). Stok przygotowuje się łatwo to kwestia dosłownie paru dni. Śniegu tam jest dośc mało, ale przecież zawsze można włączyć krzesło a wieczorami dosypywać i przygotowywać inne trasy np. kolej 11 czy 7. Sory za off :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...