Skocz do zawartości

Malysz + 4f Sport Performance?!


SYLWIAS

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy juz slyszeliscie,ale Nasz skoczek A.Malysz przerzucil sie w tym roku rowniez na inna "dyscypline" jaka jest odziez sportowa.wlasnie wyszla nowa kolekcja firmy 4f sport performance ,ktora jest asygnowana nazwiskiem Adasia. czytajac ten artykul;http://www.skionline...y&id_newsa=5226 nasuwa sie pytanie ...czy odziez z tej kolekcji bedzie uznawana za dobra bo jest rzeczywiscie dobrej jakosci ,czy bedzie miala dobry popyt bo akurat nazwisko przy niej widniejace jest" dobre"-tudziez znane..:rolleyes: a jakie jest Wasze zdanie -moze akurat znane nazwisko +dobra jakosc odziezy = kolejny sukces????;) pozdrawiam Sylwia:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście posiadam kurtkę 4Fun. Kurtka jest dobra pod warunkiem że masz pod nią dobry(ciepły) polar.

To sie zapytam czy to kurtka narciarska czy membrana bez ocieplenia?

Jedyna wada tych kurtek to wystające tu i ówdzie nitki oraz kiepska jakość rzepów przy mankietach(po jednym praniu jeden został całkowicie zniszczony).

Nitki wystaja? Rzep po praniu zniszczony? KPINA!

Jednak wydaje mi się że kurtki są warte swojej ceny Takie są moje wrażenia .....

Sam sobie zaprzeczasz. Dziadostwo nie jakość, zwłaszcza za taka cenę. Z opisu jaki dałeś to wyłania się produkt marketowy, a nie "sport performance". Widać cenę kreują koszty reklamy. Pozdrawiam. P.S. Ja bym reklamację składał.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ciekawsze wycinki z Puls Biznesu na temat firmy 4F: Do końca tego roku będzie 40 sklepów firmowych z ubraniami 4F i gdzieś za rok z hakiem giełda. Za granicą ich logo też się pokaże. Przełomowych produktów czy technologii, designu w ofercie 4F nie uświadczysz. Na pierwszy rzut oka to po prostu porządna chińszczyzna. Z tłumu wyróżnia ich konsekwencja, upór i pracowitość. Pod górkę, ale do przodu. Szczególnie silną pozycję 4F ma w plecakach. Ot, niedrogie, chińskie, pakowne. Cały świat szyje w Chinach. Mamy tam biuro, współpracujemy z ponad 80 fabrykami — wylicza Igor Klaja. Firma ma oddziały w Rumunii, Bułgarii, Czechach, otwiera tam własne sklepy. W Chinach też, a jakże, weszli przecież w kooperację z lokalną silną marką. Będzie z tego pewnie kilkadziesiąt sklepów, bo Chińczycy cenią sobie europejskie marki. Cel długodystansowy jest jednak nad Wisłą. Być może zawrotnie ambitny: numer jeden w Polsce. Co najmniej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Hej - Membrana nie zapewnia ocieplenia tylko chroni przed wiatrem i deszczem oraz odprowadza nadmiar ciepła(poprawcie mnie jeśli się mylę).

Czytaj ze zrozumieniem co napisałem. (ap ropo moja polska JMP ma ocieplenie Thinsulate)

Poza tym zniszczenie rzepa to moja wina - kurtka prana w pralce, nie sprawdziłem dokładnie a rzep był odpięty(nie potrzebnie o tym napisałem- sorry)

Nie rozśmieszaj mnie bo mam zajady. Co ma piernik do wiatraka?

Poza tym nie zaprzeczam sobie - nie podałem ceny - a czego ty byś oczekiwał za 150zł (duuża przecena - ciekawe dlaczego).

Przecena nie tłumaczy dziadostwa. Kupiłem żonie kurtkę narciarską HiMountain (notabene też rodzima marka i częściowo szyjąca w ChRL) z wyprzedaży za 50% wartości. Kosztowała 100 zł więcej niż twoja. Porządna robota i wszystko na swoim miejscu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiedziales dobrze tylko to powinienes byl napisac 3 posty wczesniej ja wiem ze kazdy chce chwalic swoje ale tu jest proste pytanie jakiego gatunku sa te rzeczy piszesz odlecial rzep wystaja nici wiec w takim razie powinienes przestrzec innych forumowiczy przed kupnem takiego BADZIEWIA a ty ich usprawiedliwiasz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Majac na wzgledzie 'jakosc' odziezy Campusa, to oficjalne odejscie od tej marki na rzecz 4F moze sie okazac przejsciem z deszczu pod rynne. Nie wiem, co gorsze, ale obie firmy zdaja sie przynosic wstyd polskim zawodnikom. No chyba, ze dazymy do pokazania, ze jaka odziez, tacy zawodnicy... :) JMP ma lepsze parametry, HiMountain GOPR kolejny rok uzywa i nie szykuja sie na zmiany a jakosc i wytrzymalosc o niebo lepsza. To tez polskie firmy, ale starajace sie zrobic cos porzadnie, zamiast sie nazywac specjalistami od outdooru, czy sport performance i zalewac rynek tanim badziewiem... Malysz promujacy 4F - prawde mowiac mocno mnie to zmartwilo, gdy o tym przeczytalem :/ Jesli chodzi o te firme, to mogliby poprzestac na... pokrowcach na narty za 25 zl, albo wziac sie solidnie do roboty i pilnowac w Chinach, aby lepszy badziew robili...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli wychodzi na to,ze z dobra jakoscia to raczej sa na "bakier" w tej chwili :rolleyes: ale moze w chwili gdy Malysz "wypuszcza"swoja kolekcje na rynek akurat jakosc sie nieco polepszy...miejmy taka nadzieje:D pozdrawiam i dzieki za Wasze opinie w tym temacie Sylwia

krótki artykulik http://www.wspinanie...performance.php "chwyt" marketingowy świetny - wkleili Małysza i od razu zainteresowanie wzrasta..... mnie osobiście nie podoba sie kolekcja tej firmy....... jakość też pozostawia wiele do życzenia...... pzdr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stałem się niestety właścicielem rękawić tej marki model NODDY .Po przeczytaniu dołączonych ulotek opisujących w jakie to bajery zaopatrzone są w/w rękawice kopara opada zważywszy na cene za jaka kupiłem tzn. 49 zł .(normalnie 99zł)Już po pierwszym wyjeździe na narty okazały sie badziewiem , które wytrzyma może jeden sezon .Wszystko wydawało sie ok ..... tzn. ciepełko w rączki , nie przegrzanie itd., nawet padający deszcz nie zrobił na nich specjalnie wrażenia i tu chwała .Ale niestety wytrzymałość materiału , z których zostały uszyte pod względem ścierania to ich pięta achillesowa :( Po jednym dniu używania materiał między palcami zmechacił się i wyglądają gorzej niż moje stare ruchawiczki :D campusa używane 5 sezonów .http://www.4f.com.pl/zoomify/z-255.html http://www.4f.com.pl...a-noddy-pl.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

........ Ale wiadomo dla olimpijczyków to napewno inna linia produkowała :mad:

ha....ha....dobre, tak pewnie było ;) Także miałam kurtkę 5000, nawet jeszcze ją mam, już 2 sezon, ale używam jej do innych sportów, na nartach przemokła jak trafiłam na śnieg z deszczem w Szklarskiej. W Alpach się sprawdziła.... ale tam było pięknie:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.....bo zauważ ,że Ci którzy narzekają przetestowali tą odzież w trudnych warunkach.... Każdy sprzęt (prawie) sprawdza się na co dzień , prawdziwym barometrem jakości są warunki ekstremalne typu silny wiatr, deszcz , mróz ........
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.....bo zauważ ,że Ci którzy narzekają przetestowali tą odzież w trudnych warunkach.... Każdy sprzęt (prawie) sprawdza się na co dzień , prawdziwym barometrem jakości są warunki ekstremalne typu silny wiatr, deszcz , mróz ........

Dokładnie, tak....idealne podsumowanie:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...