Skocz do zawartości

Narciarstwo a zawod wykonywany...


chemik

Rekomendowane odpowiedzi

Zapewne z powodu wszechobecnie panujacych upalow naszedl mnie taki dylemat: jaki jest zwiazek waszego zamilowania do narciarstwa z wykonywana praca... Wobec tego w tym temacie prosze wpisywac co kto w zyciu robi/robil i moze wyloni sie nam z tego jakas regula... Zaczne od siebie: Jestem chemikiem... Nie, nie nauczycielem... Nawet nie mam uprawnien aby w szkole uczyc... Jestem chemikiem z przemyslu... Pracuje w 4 co do wielkosci firmie chemicznej na swiecie (m.in. oleje Elf w silnikach waszych aut to jeden z wytworow tego koncernu)... Nie jestem nikim waznym, aczkolwiek na drabince jestem kilka szczebli ponad wiekszoscia zatrudnionych...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem architektem (-tką?), takim bardziej inżynierem niż artystą. Prowadzę małą własną firemkę i robimy rzeczy takie duuuże i całkiem malutkie: od przemysłówki po wnętrza i przebudowy mieszkań poprzez rewaloryzację i użyteczność publiczną. Najmniej mieszkaniówki. Lubię swoją pracę. Ostatnio przekonuję sie do przemysłówki, bo ma dużą skalę przedsięwzięcia i splatają się wszystkie problemy - to są super puzzle i jolka w jednym! (Zarobki umiarkowane, ale starcza na narty i zawód spełnia wymagania hobby). Pozdrawiam gorąco, oj gorąco..:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja juz wiem, kto zalatwi nam swietne wdzianka narciarskie w promocyjnych cenach...

Myśle, że nie będzie z tym większego problemu. Ja kieruje turystycznym i w zime handluje biegówkami, ale w tym samym budynku jest dosyć spory sklep sportowy, gdzie mają sprzęt carvingowy (ubranka oczywiście też). Pracują tam sami znajomi i myśle, że nie będzie kłopotem załatwienie dobrych cen...:) pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jestem chemikiem z przemyslu...

O widzę pewne pokrewieństwo zawodowe. Ja pracuję też w przemyśle chemicznym, a dokładnie oponiarskim. Co to za firma?, wystarczy spojrzeć na miejscowość z której pochodzę. Jeżeli chodzi o związek praca-narty, to taki, że firma organizuję w okresie zimowym wyjazdy na narty. Rzecz oczywista, że korzystam ile mogę. Prawie za free.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
witam, ja mam dużo wspólnego z jazdą na nartach w związku z prowadzeniem firmy remontowej, jak to w budowlance zimą jest przestuj, ja ciężko poszukuje nowych miejsc i gospodaruje swój wolny czas na to by pośmigać na nartkach. jest to odskocznia od całego roku kieratu. w lato nie mogę sobie pozwolić na większe szaleństwa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...