Skocz do zawartości

Gdzie na narty?

Ogólna dyskusja na temat panujących warunków, ośrodków i wyciągów narciarskich.


421 tematów w tym forum

    • 5 odpowiedzi
    • 873 wyświetleń
  1. na narty na Balkany

    • 5 odpowiedzi
    • 866 wyświetleń
  2. Czechy lub słowacja

    • 6 odpowiedzi
    • 845 wyświetleń
    • 1 odpowiedź
    • 844 wyświetleń
    • 2 odpowiedzi
    • 838 wyświetleń
  3. Jaki stok po 16 - Ustroń, Wisła

    • 1 odpowiedź
    • 821 wyświetleń
  4. Narty w tygdoniu, okolice Krakowa

    • 4 odpowiedzi
    • 814 wyświetleń
  5. Ktoredy najlepiej do Wloch?

    • 2 odpowiedzi
    • 813 wyświetleń
  6. Oravice - pytanie o ceny

    • 1 odpowiedź
    • 810 wyświetleń
  7. St. Anton/ "Ski Arlberg"

    • 1 odpowiedź
    • 785 wyświetleń
  8. ski safari marzec austria

    • 1 odpowiedź
    • 784 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 770 wyświetleń
  9. Scuol w Szwajcarii

    • 1 odpowiedź
    • 769 wyświetleń
  10. Schladming Planai Roohmos

    • 1 odpowiedź
    • 762 wyświetleń
  11. Strbskie Pleso - noclegi

    • 2 odpowiedzi
    • 755 wyświetleń
  12. Słowacja-wyjazd w marcu

    • 1 odpowiedź
    • 753 wyświetleń
    • 1 odpowiedź
    • 753 wyświetleń
  13. Weissee - warto ?

    • 1 odpowiedź
    • 753 wyświetleń
  14. Długi weekend Listopada - Alpy - gdzie

    • 1 odpowiedź
    • 723 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 701 wyświetleń
  15. Tanie noclegi - Szczyrk

    • 0 odpowiedzi
    • 677 wyświetleń
×
×
  • Dodaj nową pozycję...