Skocz do zawartości

Gdzie można kupić narty w Warszawie?


Pietja

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki! Oba miejsca znam. W Bigart byłem nawet dzisiaj. Gość nie ma już WC z 05/06 :( Proponował mi nową RC4 SC 05/06 za 900 zł z wiązaniem. Nie wiem czy to nie będzie "step down" w moich umiejętnościach? :( Z kolei Mangalia na przeciwko Toru Stegny ma zaporowe ceny (inne na allegro i w sklepie). Znalazłem tam fajnego Dynamica VR27 Slalom 05/06 - ale chcieli 900 zł (nienormalny??) Kraina Nart na Księżycowej to już przeszłość. Dzwoniłem tam dziś i otrzymałem komentarz "Nie, już nie handlujemy. To mój syn z takim jednym handlował. Teraz go szukamy, oszusta [email protected]#$$" Proszę o dalsze info...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam Luxton (http://narty-ski.pl). Kupowałem u nich narty, potem buty, zaopatrywali się tam też moi bliscy i kolega. Są w stanie fachowo doradzić i nie ściemniają. Czasem można się nawt potargować (mi się udało 2 razy :-)...). Mają nie tylko Fischer'a. Miejscówka (w przerobionym garażu) nie powinna zniechęcać. Można płacić kartą.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...
Cześć

Witam ! Chciałem zaprosić was na ul.Nowolipki 27 dysponujemy największą ilością używanego sprzętu narciarskiego . Obecnie zmieniamy lokal na większy jeśli chcielibyście zasięgnąć opinii musicie podać ten adres byliśmy tam od 7 lat ale przenosimy się do większego lokalu adres podam w czerwcu ponieważ bierzemy udział w dwóch przetargach także w grę wchodzą dwie lokalizację . Co do asortymentu specjalizujemy się w sprzęcie używanym roczny max dwuletni jest czasami trochę tańszego sprzętu 4 letniego ale mało bo to głownie odkupione narty od klientów którzy przyszli wymienić na nowszy model . Narty kupione u nas można wymieniać za dopłatą po przeprowadzce do większego lokalu będzie można narty testować wypożyczyć i dopiero zdecydować co tak naprawdę kupić taka sama opcja bedzie dotyczyć nart nowych bedą to topowe modele na przyszły sezon atomica volkla i elana głownie slalomowe . W razie pytań proszę o kontakt po numer tel 501-604-500 a Austrii do Polski wracam w 4 - 5 maja już z partią towaru pozdrawiam Rafał

A dlaczego głównie slalomowe? Inne narty juz sie nie sprzedają? Pozdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...