Skocz do zawartości

Góry Świętokrzyskie - nowości i aktualności


Pawel_PS

Rekomendowane odpowiedzi

Pawel, czesto jezdzisz w Baltowie podczas sezonu? :)

Nigdy nie byłem :D Jak miałem jechać 70 km do Bałtowa, to wolałem pojechać 200 km na Jaworzynę, do Kluszkowców czy na Palenicę ;) Natomiast gdy tylko jest śnieg to objeżdżam prawie codziennie lokalne kieleckie górki (głównie Telegraf), a na weekendy gdzieś dalej. Ale może warto się wybrać do Bałtowa? Co o tym sądzisz, byłeś tam kiedyś? Paweł
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie byłem :D Jak miałem jechać 70 km do Bałtowa, to wolałem pojechać 200 km na Jaworzynę, do Kluszkowców czy na Palenicę ;) Natomiast gdy tylko jest śnieg to objeżdżam prawie codziennie lokalne kieleckie górki (głównie Telegraf), a na weekendy gdzieś dalej. Ale może warto się wybrać do Bałtowa? Co o tym sądzisz, byłeś tam kiedyś? Paweł

No wlasnie nie bylem tam mimo to, ze mam blisko. Dlatego w tym sezonie pewnie tam kilka razy bede. :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłam w tym roku latem w bałtowie i widziałam tamtejszą górkę z pozostałościami po wyciągu, nawet ciekawie to wygląda, choć faktycznie jak już jechać, to tam gdzie konkretnie można pojeździć. ale czytałam, że są tam 3 wyciągi, nikt nie umiał mi wskazać pozostałych miejsc, może wyglądały lepiej?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłam w tym roku latem w bałtowie i widziałam tamtejszą górkę z pozostałościami po wyciągu, nawet ciekawie to wygląda, choć faktycznie jak już jechać, to tam gdzie konkretnie można pojeździć. ale czytałam, że są tam 3 wyciągi, nikt nie umiał mi wskazać pozostałych miejsc, może wyglądały lepiej?

Ja bylem rowniez latem. Zwiedzalem pobliski "Park Jurajski" i wlasnie wybralem sie w okolice stoku, zobaczyc jak to wyglada z bliska. Byl jakis Pan w budce i mowil cos o nowosciach w tym roku, jednak nie bardzo go sluchalem :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
No tak, Rąblów ma specyfyczny, fajny klimacik:cool:. Zamierzamy troche pojeżdzić w Górach Swiętokrzyskich ( jakby nie było- rodzinne strony), więc podzielę się naszymi wrazeniami. A jeżdziliście moze w Laskowej - Kamionnej? To trochę dalej , za Krakowem. Podobno jest fajnie , a i na zdjęciach wygląda nieżle. Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...