Skocz do zawartości

Szukam pracy dla 14latka


Sencei

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Mam 14 lat i potrzebujępieniędzy... pomyślałem że bym popracował... ale nie ma pracy dal osób (z moim wykształceniem :):):)) w moim wieku ... praca np. roznoszenie ulotek jest dopiero od 16lat, kelner też itp.... pomyślałem, ze może jakieś skręcanie długopisów?? możę gdziueś pomagać?? Ma ktoś namiary na takei coś?? CV Imię-podam jak będzie trzeba Nazwisko-podam jak będzie trzeba Chęć pracy-bardzo duża Czemu chcę pracować?-potrzebna kasa W razie czego powiem cos jeszcze czekam na info z góry dzieki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Mam 14 lat i potrzebujępieniędzy... pomyślałem że bym popracował... ale nie ma pracy dal osób (z moim wykształceniem :):):)) w moim wieku ... praca np. roznoszenie ulotek jest dopiero od 16lat, kelner też itp.... pomyślałem, ze może jakieś skręcanie długopisów?? możę gdziueś pomagać?? Ma ktoś namiary na takei coś?? CV Imię-podam jak będzie trzeba Nazwisko-podam jak będzie trzeba Chęć pracy-bardzo duża Czemu chcę pracować?-potrzebna kasa W razie czego powiem cos jeszcze czekam na info z góry dzieki

A czy przypadkiem w swoim wieku do szkoly chodzic nie powinienes? Chyba, ze chodzi ci o prace popoludniami badz na weekend.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale nie rozumiemy się... ja wiem, że nie mam wystarczającej ilości lat... chodzi mi o coś typu :przyślą długopisy w częściach, odsyłam poskręcane, przysyłają np. 100zł, lub coś tego typu czy ktoś wie gdzie czegostakiego szukać??

Ja jak byłem w twoim wieku to dorabiałem sobie zbierając jagody, aronie, truskawki, gruszki, wiśnie, grzyby itp. itd., ale to głównie latem. Przy takich pracach nie ma żadnych ograniczeń wiekowych;), liczą się jedynie zdolności manualne:D A zimą liczyłem na sponsoring rodziców albo dziadków:) Pozdrawiam cg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli nie boisz sie ostrej fizycznej pracy po 14h dziennie za 35zl to CI moge "polcecic" taka robote...Sam troche starszy poejchalem do takiej roboty przez cala POslke na mazury pracoac jako wsztystkomogacy w pensjonacie i na koniec po1,5 miesiaca robty dzien w dzien uraczyli mnie taka wyplta jw podalem.nie pisze tego dlatego zeby sie pouzalac(bo w sumie nei ma czego bylo jak bylo :D )ale jako nauczke ze poki nie amsz min 16lat kiedy mozesz zostac leglanie zatrudniny!a na czarno to tylko wtedy jesli znasz ta osba(znajomy znajomego itd)zeby miec minimum gwraancji ze Cie nie wykorzystaja..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, może pakowanie jakiś produktów do kartonów etc.

rozumię, że chodzi ci o pracę na czarno?? Czy cośtypu "dorobek"? A co myślicie: Iść na stacje, i jak ktoś tankuje to zapytać "umyć szyby"?? Ten pomysł ze zbiorami jest dobry, ale teraz... nie nadaje się ten pomysł. A jakby tak chodzić od domu do domu i kosić trawę?? ps. czy nei zna ktoś jakiejś firmy, ktora może przysłać części np. długopisów, zapalniczek, a odsyła się całość, a oni zapłatę??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

".......Ten pomysł ze zbiorami jest dobry, ale teraz... nie nadaje się ten pomysł. A jakby tak chodzić od domu do domu i kosić trawę??........" Poczekaj jeszcze kilka dni a będziesz miał okazję chodzić od domu do domu i odśnieżać ścieżki, dojazdy do garaży, posypywać piaskiem dróżki.....:) A tak na poważnie to nie można z Tobą (ze względu na wiek) zawrzeć umowy cywilno-prawnej, więc nie licz na prace zlecone chałupnicze, roznoszenie ulotek, etc, etc..... Pozdr. Adam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do skrecania dlugopisow itp. mozesz poprosic rodzicow zeby podpisali umowe bo ty nie mozesz. Oni beda podpisywac itp. a ty bedziesz pracowal i dostawal kase:rolleyes: Moj kolega kiedys tak zrobil ale szybko mu sie znudzila ta robota ;)

Czyli jest coś takiego a myślałem, że długopisy robią na taśmach
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do skrecania dlugopisow itp. mozesz poprosic rodzicow zeby podpisali umowe bo ty nie mozesz. Oni beda podpisywac itp. a ty bedziesz pracowal i dostawal kase:rolleyes: Moj kolega kiedys tak zrobil ale szybko mu sie znudzila ta robota ;)

a znasz jakieś takie stowarzyszenie/ firmę, co by tak robiła?? nie chodzi mi o twojego kolegę, tylko o to skręcanie... gdzie mogę dorwać coś takie??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qui jak nic nie znajdziesz to padły tu całkiem fajne pomysły:
koszenie trawy ale jak Lutek słusznie zauważył teraz trawy sie nie kosi ;) i jak napisał Omen07 odśnieżanie chodników, bardzo dobry pomysł - musiałbyś wytrzymać bez pieniędzy jeszcze jakieś niecałe dwa miesiące co chyba nie jest takie straszne. No chyba że chcesz koniecznie składać te długopisy....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...