Skocz do zawartości

Head SuperShape e-rally


wald

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. 

Prośba o poradę co do wyboru długości nart Head e.rally 

Wzrost - 182 jak się wyprostuję 

Waga - 95 kg po śniadaniu :)

Umiejętności - około 6 w skali forum. 

Długość 170 czy 177 ?

Chciałbym aby narta jeszcze wybaczała grzeszki i czy 170 w tym aspekcie będzie lepsza i bardziej przyjazna w obyciu?

177 lepiej będzie trzymała się na stoku plus szybkość ale tez chciałbym nauczyć się ciaśniejszych skrętów i zacieśnić ruchy na stoku. Dodatkowo aby jako tako spisywała się w popołudniowych warunkach tj.  Muldy i kasza. 

Długość nie musi być docelowa,  ważne aby była bardziej 'przyjazna' i wymuszała na mnie progres. 

Czy biorąc ww. pod uwagę 170 czy 177 ?

Z góry dziękuję za pomoc.

 

Wald.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

"Wymieniłem magnum 170 na rally 177. Odczucia na plus. Wymiary mam podobne."

Witam, zamowiłem e rally 177 ale pewnie już w tym sezonie nie przetestuje ze zwględu na specyficzną pogodę tego roku.

 

Udało się Tobie przetestować narty na twardych warunkach lodowych? Jak tak to jakie odczucia?

Edytowane przez Wycinacz
Brak cytatu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.02.2024 o 00:12, wald napisał:

Cześć. 

Prośba o poradę co do wyboru długości nart Head e.rally 

Wzrost - 182 jak się wyprostuję 

Waga - 95 kg po śniadaniu 🙂

Umiejętności - około 6 w skali forum. 

Długość 170 czy 177 ?

Chciałbym aby narta jeszcze wybaczała grzeszki i czy 170 w tym aspekcie będzie lepsza i bardziej przyjazna w obyciu?

177 lepiej będzie trzymała się na stoku plus szybkość ale tez chciałbym nauczyć się ciaśniejszych skrętów i zacieśnić ruchy na stoku. Dodatkowo aby jako tako spisywała się w popołudniowych warunkach tj.  Muldy i kasza. 

Długość nie musi być docelowa,  ważne aby była bardziej 'przyjazna' i wymuszała na mnie progres. 

Czy biorąc ww. pod uwagę 170 czy 177 ?

Z góry dziękuję za pomoc.

 

Wald.

 

 

184

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...