Skocz do zawartości

Pogoda Na Sezon Zimowy 2007/2008/2009


Voytheck

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,3tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

A ja mam trochę takie głupie pytanie:rolleyes: Wie ktoś jaka jest przewidywana pogoda na początek lutego, o moje ferie są właśnie w lutym... I zaznaczam, że pytam tylko o przewidywania, bo wiem, że nie ma żadnej prognozy na tak długi okres, która się na 100% sprawdzi, chyba, że przypadkiem:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to żadna królowa tylko oblakana baba która nie wie co wypisuje a robi to chyba po to żaby zwrócić na siebie uwagę i dowartosciowac swoją zakompleksiona osobowość. Proponuje żeby nie powoływać i nie przytaczać głupot które ona wypisuje bo tylko zaśmiecają to forum.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sie usmialem przed chwila, normalnie do lez :) Dostalo mi sie personalnie, a wiec: "Piotruś Podjakow Chłopczę, życzę Ci, abyś w 2009 roku nauczył się wresznie korzystać z modeli. Nie mówię o takich modelach, jakimi ja dysponuję, nie wspominając o technice, jaką posługują się meteorolodzy." Och jej :) Tak sie sklada, ze doskonale znam technike, jaka sie oni posluguja, co wiecej obcuje z nia na co dzien :) Natomiast jak juz wreszcie naucze sie korzystac z modeli, to poczuje sie zobowiazany nauczyc tego i Ciebie :) P.S. Interesujaca interpretacja mojego nazwiska. Gratulacje. " To twoje amatorskie wycie i ubolewanie nad moją osobą na SkiForum bez żadnej kontroli świadczy o bardzo dużym tolerancie dla mojej osoby" O Matko jedyna! Bogowie wszelkich humanistow widza a nie grzmia! Co to zdanie w ogole znaczy? Co to jest "tolerancie"? :D "Żeby nie było, że ja tak czysto teoretycznie, zapraszam cię serdecznie na indywidualną lekcję o meteorologii i klimacie. Oczywiście za kolejne będziesz musiał płacić, ale ja Matka Teresa nie jestem. Naprawdę, dowiedziałbyś się paru rzeczy o prognozowaniu i modelach i może coś by z ciebie było, choć gwarancji nie daję, bo jesteś dość trudnym orzechem do zgryzienia. No i daj znać, czy wchodzisz w to" Jak bede sie chcial czegos nauczyc napewno nie wybiore sobie nauczycielki, dla ktorej wzorem jest ktos, kogo jedyna zasluga i sposobem na zycie jest pokazywanie tylka w telewizji. "Jak uważasz, że jesteś alfą i omegą, to powiedz. Nie dorównujesz pod żadnym pozorem łowcom burz, choć wasza grupa nigdy nie osiągnie tego, co osiągnęli Polscy Łowcy Burz." Popatrz, a z Polskich Lowcow Burz cie wykopali :D Jak widac wykopuja cie zewszad, gdzie sie pojawisz. A o twoim charakterze swiadczy styl wpisow. Notabene musialas sie troszke wkurzyc, im bardziej sie wkurzasz, tym wiecej literowek robisz :) Nazywanie czlonkow SkiForum "plebsem ze wsi" jest delikatnie mowiac ponizej poziomu. Sama tym wpisem pokazujesz jaki poziom reprezentujesz. Masz silne rozchwiana psychike, nie za bardzo wiesz kogo postawic jako wzor - w tym samym poscie jedziesz po Lowcach Burz, a nastepnie stawiasz ich jako autorytet. " Jeżeli masz jakiś żal do mnie, załóż bloga na mój temat. Więc radziłabym nie szukać zaczepki, NAUKOWCU wielki." Nie mam zamiaru stawiac bloga specjalnie dla ciebie, bo na to nie zaslugujesz. Za to lubie sie z ciebie posmiac. Zawsze mnie zastanawialo, skad tacy ludzie sie biora. "Bo Telewizja jest, aby pokazywać show-biznes, a wy raczej nie należycie do show-biznesu" Kolezanko z wielkiego show-biznesu, dlaczego nie piszesz bloga jako "znani", dlaczego nikt o tobie nic nie wie? Checi to nie wszystko.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy te opady co mają przyjść od północy dotrą na południe, a konkretnie południowy wschód. Jutro ma sypać według prognoz, ale do końca nie można mieć pewności. A i mapki GFS wskazują ochłodzenie od 18 stycznia 2009 :D Dobrze ktoś tutaj pisał, że jutro się zmieni ;) istnieje bardzo duże prawdopodobieństwo, że w trakcie ocieplenia temperatury nocami i tak będa ujemne, a w dzień może być delikatnie na plus, do +2st.C MAX więc nie jest źle. A przy odwilży, raczej występują opady deszczu, a jeśli temperatura na 850hPa będzie niska, temperatura powietrza na wysokości powyżej 200 m n.p.m będzie w okolicach 0st.C, możemy mieć inensywne opady ŚNIEGU, to oczywiście przypuszczenia. Aktualnie w Krośnie właściwie brak zachmurzenia, świeci słońce, a termomentr wskazuje: -3,8st.C, śniegu jest ok 5-10CM. Trawa przed blokiem w całości przykryta przez śnieg. Minimalny prześwit pod drzewami.

Użytkownik piotrek88 edytował ten post 03 styczeń 2009 - 11:32

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy te opady co mają przyjść od północy dotrą na południe, a konkretnie południowy wschód. Jutro ma sypać według prognoz, ale do końca nie można mieć pewności. A i mapki GFS wskazują ochłodzenie od 18 stycznia 2009 :D Dobrze ktoś tutaj pisał, że jutro się zmieni ;) istnieje bardzo duże prawdopodobieństwo, że w trakcie ocieplenia temperatury nocami i tak będa ujemne, a w dzień może być delikatnie na plus, do +2st.C MAX więc nie jest źle. A przy odwilży, raczej występują opady deszczu, a jeśli temperatura na 850hPa będzie niska, temperatura powietrza na wysokości powyżej 200 m n.p.m będzie w okolicach 0st.C, możemy mieć inensywne opady ŚNIEGU, to oczywiście przypuszczenia. Aktualnie w Krośnie właściwie brak zachmurzenia, świeci słońce, a termomentr wskazuje: -3,8st.C, śniegu jest ok 5-10CM. Trawa przed blokiem w całości przykryta przez śnieg. Minimalny prześwit pod drzewami.

W tej chwili GFS nie daje jakiegos znacznego ocieplenia. Temperatura w znacznej czesci kraju ma byc ujemna. Oczywiscie moze sie to jeszcze wiele razy zmienic. Modele na jutro dla Wroclawia w wiekszosci zapowiadaja 2 mm opadu - oznacza to maks. 3cm sniegu. Zobaczymy jak bedzie naprawde. Zwracam jednak uwage na model UM6.1 - on zapowiada znacznie silniejsze opady - kto bedzie mial racje? :) http://new.meteo.pl/ Co do Krolowej - opierniczanie kogos moze byc jedynie antyreklama, a nie reklama. O stanie ducha Marzenki czy jak jej tam swiadczy dzisiejszy post. Do "zlotych mysli" krolowej zaliczyl bym to: "A jaką wy pewność macie, że równik nie przechodzi przez północną część Polski?" Brawo. Z drugiej strony pierwsze zdanie z dzisiejszego blogu to jedno z nie wielu, z ktorym sie zgadzam - w koncu napisala prawde o sobie: "Jestem pustakiem (...)" Nie, ja jej wcale nie obrazam, ino cytuje.

Użytkownik pdjakow edytował ten post 03 styczeń 2009 - 12:59

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ani temperatury ani pogody , przeciez na południu dzisiaj miało nie padac a pada i to w miare mocno :P

jakoś na śląsku pogodnie... A pani Królowej Szczurów... i prostownic do włosów... """ŻYCZĘ NOMINACJI DO TELEKAMER W KATEGORII NAJBRARDZIEJ NIEKOMPETENTNA(DELIKATNIE MOWIĄC), ALE ŚMIESZNA OSOBA ROKU""" życzę wizyty u psychologa... nie zamykaj blogu.. mi się bardzo podoba... A co do opinii osoby nadmną to prawie narobiłem pod siebie ze śmiechu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Większość prognoz mówi o dzisiejszych opadach na południu i południowym wschodzie Polski, które zaczną się po południu, a wieczorem padać będzie już w centrum. Mało tego! Od północnego zachodu też będzie wędrował chłodny front z opadami śniegu w głąb kraju. Ciekawe czy te fronty się spotkają?:D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...