Skocz do zawartości

Pogoda Na Sezon Zimowy 2007/2008/2009


Voytheck

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,3tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

U mnie obecnie 6*C i przelotnie pada deszcz przy pochmurnym niebie. A królowa rzeczywiście plecie bzdury, nie ma pojęcia o pogodzie tylko sugeruje się modelami, sama kiedyś napisała że prognozuje pogodę z uśrednionych wartości różnych modeli. Tylko ona pisze zupełne bzdury. Pewnie jak jeden model wskazuje na śnieg na wschodzie, a inny na zachodzie to jej średnia wychodzi na opady w centrum. A cały czas pisała też, że nie będzie śniegu na Kujawach, ziemi Łódzkiej i na pomorzu, z tego co ja wiem we wtorek i środę front da opady na północy i zachodzie w wigilię wieczorem w centrum a potem na południu i wschodzie, najpierw też ochłodzi się na zachodzie, bo przecież chłodny front najpierw zaznaczy się właśnie tam. I moim zdaniem w całej Polsce można liczyć na białe święta, jednak pokrywa śnieżna będzie bardzo zróżnicowana, dużo śniegu w centrum, na północy, wschodzie a zwłaszcza na południu a mniej na krańcach zachodnich.:D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie jaka dzisiaj odwilż jak śniegu nie ma... Było słuchać prognoz to by wszystko było wam jasne. Dzis będzie ciepło, ale temp. zacznie gwałtownie spadać i w nocy spadną spore ilości śniegu -.- Co do spadku temp. to u mnie już zaczęła - 30 min temu było +8 stopni a jest +5.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie obecnie 6*C i przelotnie pada deszcz przy pochmurnym niebie. że nie będzie śniegu na Kujawach, ziemi Łódzkiej i na pomorzu, z tego co ja wiem we wtorek i środę front da opady na północy i zachodzie w wigilię wieczorem w centrum a potem na południu i wschodzie,

na snieg w Bydzi to bym nie liczyl w najblizszych 6 dniach, no chyba ze sztuczny w Myslecinku jesli sie odwaza na nasniezanie..:rolleyes: bo lekki mroz to owszem zagosci. Dzis to pogoda bardziej zeglarska. pzdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prognozy zmieniają się z godziny na godzinę. Jeszcze niedawno opady śniegu spodziewane były we wschodniej połowie kraju. Teraz wygląda to tak we wtorek opady śniegu na wschodzie ale i tak jeszcze biało nie będzie bo przeważnie będzie ok 1-2 stopni powyżej zera. W środe nadal opady śniegu na wschodzie i tam zrobi się już biało bo temperatura spadnie do 0,(-1) stopnia. Natomiast w czwartek umiarkowane przelotne opady śniegu spodziewane są już w całej Polsce przy lekkim mrozie.:) Niewiadomo tak naprawdę co o tym myśleć do świąt jeszcze 3 dni więc prognozy mogą się zmienić na lepsze albo na gorsze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DO MARZENKI KRÓLEWNY PSEUDOMETEOROLOGII!!! Kobieto weź sie zastanów co piszesz. Piszesz teraz o mroźnej zimie którą zapowiadałaś w lipcu, a jeszcze niedawno pisałaś o wielkich orkanach i wyjątkowo ciepłej zimie. Zaczynasz mnie irytować. Nic Ci sie nie sprawdza, a przypisujesz sobie jakieś zasługi. Sama napisałaś 10 notek na temat śnieżyc, a później zmieniłaś zdanie więc nie pisz że Ci sie sprawdza bo to też jest bzdura. I nie tylko Ty piszesz o tym że nie będzie śniegu bo na każdym portalu można znaleźć informacje na ten temat. Teraz już nawet GFS nie widzi śniegu. Weź sobie ten swój wymyślony, denny Meteo Base i idź przepowiadać pogodę na Saharę. Tam na pewno Ci sie sprawdzi wszystko co do joty. :cool:

Użytkownik Sheken edytował ten post 22 grudzień 2008 - 14:20

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A skąd wiadomo że nie będzie śniegu, skoro prognozy dłuższe niż 24h nie mają sensu ? :P Na Podkarpaciu gdzie niegdzie jest śnieg, byłem dzisiaj w Sieklówce (25km od Krosna) między Jasłem a Frysztakiem, dojazd przez Lublę. I na podwórku jest śnieg, na łąkach również jest śnieg, i na górkach także, na upartego można by było zjechać na nartach :) więc nie jest tak źle. Dzisiaj i jutro musi dosypać z 15cm przynajmniej. Najlepiej tak jak w 2005/2006 - 60/70cm :D W Krośnie aktualnie: +1,1st.C i pada deszcz :mad: No ale przy +1,1st.C w Pułąwach pewnie dosypuje śniegu, gdyż tam jest zazwyczaj 1-3 st.C chłodniej niż w Krośnie, bo w Gogołowie jest mniej więcej podobnie, przy opadach deszczu ze śniegiem w Krośnie w Gogołowie, czy też Sieklówce (na przełaj, Sieklówka jest oddalona od górnej stacji w Gogołowie o 5-7km) może sypać sam śnieg. Ale pasowały by też aby się w Krośnie zabieliło również, a najlepiej aby nasypało duuuuużo śniegu ;)

Użytkownik piotrek88 edytował ten post 22 grudzień 2008 - 14:20

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajcie już sobie spokój i przestańcie się podniecać. Nie będzie żadnych białych Świąt, co najwyżej poprószy przelotnie i to pewnie tylko na wschodzie. To było oczywiste, że skoro od miesiąca nie ma żadnej zimy to nie zdaży się cud i na Święta nie będzie biało. Nie trzeba chłonąc i przeżywać tak tych bzdurnych prognoz między innymi na TVN'ie gdzie nawet w Faktach idioci ogłosili normalnie zimę stulecia, bo będzie -3stopnie :lol: Tak swoją drogą powinni teraz za to przeprosić. Pozdrawiam i polecam kupić sztuczny snieg i zamalować nim wszystkie okna w domach. xDDD
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sieję pesymizmy tylko obiektywizm. xD Bo po co się nastwwiać na coś czego nie będzie? ;) A jeśli by śnieg nagle posypał to chyba tylko z zasługi samego Boga i wtedy bym się nie obraził. Tak czy siak nie liczę i nie liczyłem na białe Święta, to by było zbyt piękne, żeby się sprawdziło. I tylko śledziłem te zmieniąjące się prognozy i wiedziałem, że tak będzie. Wpierw hura i radosc, a potem ojej, znowu się nie udało i wszystko sie zmienia. Pozdrawiam. xDDD
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...