Skocz do zawartości

Pogoda Na Sezon Zimowy 2007/2008/2009


Voytheck

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz mam troche gorszą wiadomość... Strefy opadów które przemieszczają się przez Orzysz mają bardzo wąski pas... Dowiedziałem się, że w Ełku (30km na wschód) nie ma prawie wcale śniegu. Zasypane jest Orzysz, Giżycko (PN), Mikołajki (Zachód) i może Pisz (Południe). Cierpliwości przecież chmury się nie teleportują, muszą dotrzeć z północy na południe a to im zajmie pewien czas.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,3tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Już myślałem, że nic z tego śniegu. Ale prognozy są optymistyczne jutro z zachodu zbliży się kolejny front już nad ranem ma padać na zachodzie, front będzie się przesuwał bardzo wolno, jednak w wigilijny wieczór śnieżne chmury mają już dotrzeć do centralnej Polski, a wiadomo, że wieczorem już wszędzie chwyci mróz. Święta powinny być białe w całej Polsce.:D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No też myślałem, że nic z tego, tym bardziej, że dziś u mnie cały dzień słońce i słońce ale już w Niemczech jest cieplejszy front, ale nie na tyle ciepły, żeby dał opady deszczu, na zachodzie ma padać deszcz ze śniegiem i mokry śnieg a wieczorem już wszędzie na zachodzie i w centrum ma sypać śnieg. Będą to zdecydowanie większe opady jutro jeszcze nawet intensywne, a w czwartek ma słabo prószyć w całym kraju przy lekkim minusie. Dopiero w piątek się rozpogodzi na kilka dni...:D Ale śnieg tak szybko nie zniknie, bo ma być mróz i to dość solidny, zwłaszcza nocami.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No też myślałem, że nic z tego, tym bardziej, że dziś u mnie cały dzień słońce i słońce ale już w Niemczech jest cieplejszy front, ale nie na tyle ciepły, żeby dał opady deszczu, na zachodzie ma padać deszcz ze śniegiem i mokry śnieg a wieczorem już wszędzie na zachodzie i w centrum ma sypać śnieg. Będą to zdecydowanie większe opady jutro jeszcze nawet intensywne, a w czwartek ma słabo prószyć w całym kraju przy lekkim minusie. Dopiero w piątek się rozpogodzi na kilka dni...:D Ale śnieg tak szybko nie zniknie, bo ma być mróz i to dość solidny, zwłaszcza nocami.

a skad Ty masz taka prognoze?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No też myślałem, że nic z tego, tym bardziej, że dziś u mnie cały dzień słońce i słońce ale już w Niemczech jest cieplejszy front, ale nie na tyle ciepły, żeby dał opady deszczu, na zachodzie ma padać deszcz ze śniegiem i mokry śnieg a wieczorem już wszędzie na zachodzie i w centrum ma sypać śnieg. Będą to zdecydowanie większe opady jutro jeszcze nawet intensywne, a w czwartek ma słabo prószyć w całym kraju przy lekkim minusie. Dopiero w piątek się rozpogodzi na kilka dni...:D Ale śnieg tak szybko nie zniknie, bo ma być mróz i to dość solidny, zwłaszcza nocami.

Śnieg tak szybko nie zniknie? On w ogóle nie ma znikać :D Dopiero jak wiosna przyjdzie może, i będzie musiał zniknąć ;) Ale póki co, mam nadzieję że śnieg się utrzyma cały czas, i będzie go przybywać aby w marcu jak najdłużej poleżał.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od zachodu idzie front. U mnie ma zaczac padac juz w nocy. U mne czyt. w Szczecinie. Padac ma takze jutro i to dosc intesywnie. Opady spodzeiwane sa narazie na zachodzie, ale mysle ze front bedize sie powoli przesuwal na wschod. Obecnie lekko powyzejj zera w Szczecinie. 0,3 stopnia. Temperatura szybko spada.

Użytkownik ostry16 edytował ten post 23 grudzień 2008 - 16:40

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od zachodu idzie front. U mnie ma zaczac padac juz w nocy. U mne czyt. w Szczecinie. Padac ma takze jutro i to dosc intesywnie. Opady spodzeiwane sa narazie na zachodzie, ale mysle ze front bedize sie powoli przesuwal na wschod. Obecnie lekko powyzejj zera w Szczecinie. 0,3 stopnia. Temperatura szybko spada.

toś mnie pocieszył:(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...