Skocz do zawartości

Pogoda Na Sezon Zimowy 2007/2008/2009


Voytheck

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,3tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Witam. Jestem nowy. Widze ze nie tylko ja mam bzika na punkcie sniegu i ogolnie ZIMY. Od malego uwielbiam snieg i patrzec sie jak pruszy lub co lepiej Sypie:):) Jestem z okolic Radomia i u nas jak narazie deszczyk:(:(:(. Mam nadzieje ze w weekend to sie zmieni bo mam dosc tej strasznej, szarej aury na zewnatrz. Pozdrawiam wszystkich i czekam na puszek:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm. Już te prognozy nie są aż tak szalenie optymistyczne... Poza TV w internecie nie przewidują wcale śnieżyc, baa w sobotę ma być prawie wszędzie pogodnie. A już od środy ocieplenie... Coś mi się tu nie zgadza... Ale to byłoby zbyt piękne z tą zimą, żeby było prawdziwe, jednak czekamy co czas przyniesie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepie gdyby ocieplenia nie było w ogóle, ale czasami może po tych śnieżycach coś się ocieplić, ale może również się wypogodzić i ochłodzić :D Prognozy dzisiaj na TVNie o ok 19:40 i na TVP o ok 20:00/20:05 Na meteo.group są niedobre prognozy. Bez śniegu w najbliższych dniach i niestety od 1 grudnia do +6st.C/+8st.C, zobaczymy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te kilka dni zimowych pokazalo ze w tym roku na pewno bedzie zima. Ja nie wiem, wy przezywacie jakby zaraz koniec zimy mial byc. Poczekajcie troche dopiero listopad. Pamietam jak chyba na Tvn mowili ze to dopiero zapowiedz zimy (wlasnie obecne dni). Wiec sadze ze zima w tym roku dopisze,a ocieplenie bedzie trwalo do oklo 3-4 grudnia, a moze troche mniej.

Użytkownik ostry16 edytował ten post 24 listopad 2008 - 17:14

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja powiem tak. Od czwartku pojawi się co prawda ocieplenie, maksymalnie do 5 stopni, ale nocami będzie trzymał mróz, więc topnienie śniegu może być opóźnione. Bez przymrozków tylko na zachodzie. Dodatkowo niektóre modele zapowiadają śnieżyce na sobotę związku z przesuwaniem się niżu znad południowej Europy. Tak by mogło być w całym kraju (prawie), temperatura znów spadnie. Natomiast od 1. grudnia zaznaczy się już duże ciepło i może być nawet 8 stopni.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...