Jump to content

Słowacja - Drienica-Lysa


SkiForum
 Share

Recommended Posts

Słowacja - Drienica-Lysa Krótki opis ośrodka krótki opis ośrodka krótki opis ośrodka. Strona ośrodka:www.skidrienica.sk/ Położenie Dojazd Parkingi (Ilość miejsc, cena, odległość od stoku) Miejscowości (krótka charakterystyka miejscowości w jakiej znajduje się ośrodek, lub miejscowości sąsiednich) Noclegi Trasy (liczba tras, długość tras, poziom trudności, mapki) Ceny (cennik karnetów itp) Kamera online (link do strony z kamerą online na stok) Aktualne warunki (link do strony z aktualnymi warunkami) Serwis narciarski (czy jest/są serwisy narciarskie, + można coś więcej ceny, godziny itp) Instruktorzy / Opieka nad dziećmi Wyżywienie (gdzie można zjeść, jakie jedzenie, jakie ceny) Galeria zdjęć (link do galerii zdjęć z tego ośrodka)
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...

http://www.skidrieni...es/panorama.jpg Drenica jest troche podobna do Plejsow w Krompachach tyle ze mniej popularna

A możesz to porównać do jakiejś polskiej stacji? Wyciągi są raczej nowe, czy podstarzałe? Trasy są raczej szerokie, czy wąskie, urozmaicone czy raczej monotonne? Jak jest z przygotowaniem tras? Opłaca się tam jechać na jeden dzień? Tak się zastanawiam czy przy okazji pobytu w Wierchomli tam nie wyskoczyć. W sumie to 80km, ale zawsze coś innego;) Z góry dziękuję za odpowiedź! Pozdrawiam cg
Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...
Całkiem fajna stacja. Każdy znajdzie tam coś dla siebie (pod warunkiem, że lubi orczyki ;-)). Drienica podobna do Kotelnicy lub MC tylko krótsza. Na łysej trasy ostrzejsze i tam można nieźle pobrykać choć też mogły by być dłuższe. Minusem łysej jest niestety brak sztucznego naśnieżania, więc przy braku śniegu dupa. W poprzednim sezonie np. nie dało się jaździć ani jednego dnia. Krzesło (rachityczna 3) tylko jako połączenie łysej z Drienicą. Generalnie stacja warta polecenia, ale tylko w czasie śnieżnych zim, których ostatnio nistety wszystkim nam brakuje ;-(.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...