Skocz do zawartości

Przedszkole narciarskie podhale


karoldz1

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, 

Szukam przedszkola narciarskiego na podhalu, najlepiej w Zakopanym. Co znalazłem w samym Zakopanym to strama pod nosalem, ale tam jest tak płasko że prawie nie trzeba instruktora 😉 Jest coś godnego polecenia. Dziecko praktycznie zerowe ale zjedzie pługiem z bardzo prostego stoku zjedzie.

Przedszkole narciarskie mam na myśli kurs dla 7 latka (ewentualnie 4 latki ale nie mam przekonania do posyłania jej) z 2 do 6 godzin dziennie jeżdżenia na nartach i innych zabaw na stoku. 

Edytowane przez karoldz1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, karoldz1 napisał:

Cześć, 

Szukam przedszkola narciarskiego na podhalu, najlepiej w Zakopanym. Co znalazłem w samym Zakopanym to strama pod nosalem, ale tam jest tak płasko że prawie nie trzeba instruktora 😉 Jest coś godnego polecenia. Dziecko praktycznie zerowe ale zjedzie pługiem z bardzo prostego stoku zjedzie.

Przedszkole narciarskie mam na myśli kurs dla 7 latka (ewentualnie 4 latki ale nie mam przekonania do posyłania jej) z 2 do 6 godzin dziennie jeżdżenia na nartach i innych zabaw na stoku. 

Zainteresuj się bliżej nauką swoich dzieci,  właśnie pod Nosalem. Ta szkółka ma coś wspólnego z naszymi byłymi świetnymi zawodniczkami(Tlałkówny).

Nie wiesz co wyrośnie z Twojego dziecka.  Podsyłam Ci dwa filmy. Ten chłopczyk ma dokładnie cztery i pół roku. To jest ten sam malec, co na zdjęciu, gdy miał dwa i pół roku.  Jeździ ciągle na nartach i ma obecnie 16 lat. Nie było możliwości, by go zapisać do szkółki, gdy miał te cztery i pół roku.  Nie wiadmo, jakby  jeździł zawodniczo i jaki by poziom osiągnął.  To są tylko spekulacje. W każdym razie ma wielką frajdę z nart. 

 

https://youtu.be/IMuUIQXH7To

https://www.youtube.com/watch?v=WQZf7EgqmMg

Stok Polczakówka 1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...