Skocz do zawartości

Jak wybrać ciepłe spodnie i kurtkę?


joannna

Rekomendowane odpowiedzi

Przy zdejmowaniu butów wyciągam nogę z całym linerem i troche siły to wymaga. Także albo utrudnione wyjmowanie (różne zabezpieczania przed urwaniem kabelka które będą blokowały poślizg) albo sam kabelek i urywany raz na tydzień albo częściej.

Oczywiście jeżeli linery mają fabryczny sposób wyprowadzenia i ochrony przewodu to da radę ale takich za wiele nie widziałem.

Edytowane przez Bacek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.01.2022 o 14:25, joannna napisał:

Hej forumowicze, jak w tytule, poszukuję na prawdę ciepłego damskiego kompletu spodnie + kurtka, budżet na całość to ok 2000zł (z możliwością rozszerzenia jeżeli trafi się coś godnego uwagi). Kilka lat temu będąc jeszcze na studiach kupiłam spodnie i kurtkę z 4F, a że budżet był bardzo ograniczony (wydałam ok 300zł na całość🙈 po użyciu jakiś tam kodów rabatowych) i ja zielona i napalona na jazdę na nartach to padło na tanią odzież o słabych parametrach, w której marznę i przemakam, zwłąszcza plecy i tył podczas siedzenia na krzesełku, jestem typem zmarźlucha więc komfort cieplny to podstawowy parametr w moich poszukiwaniach, nie mam konkretnych preferencji jeżeli chodzi o markę, ale wizualnie podobają mi się np ubrania z Rossignola. Proszę o propozycje i dobrą radę 😉

Trzeba znać swój komfort termiczny, my Twojego nie znamy. Zatem wszelkie rady, to luźny wątek, o ogólnym podejściu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...