Jump to content

Rozkład jazdy - Tyrol - sezon 2021/22


gajowy01
 Share

Recommended Posts

Wyjazdy busikiem z Krakowa przez Śląsk, okołoweekendowo - wyjazd na ogół w piątek wieczorem, jazda od soboty do wtorku lub środy (4-5 dni na śniegu), po staremu zostaje austriacki Tyrol jako kierunek naszych narciarskich wojaży, a konkretnie to tu: http://www.snowcard.tirol.at

Koszty w pigułce: dojazd + kwatera: 4 dni ok. 180-190 EUR, 5 dni ok. 210-220 EUR, okolice Sölden lub Ischgl, Stubai mogą być nieznacznie droższe, także okresy okołoferyjne i sylwestrowy; karnety: 4 dni ok. 180-230 EUR, 5 dni ok. 200-270 EUR; Jak mogę to pomagam, zdarzają się jakieś rabaty, zniżki, vouchery itp., do tego układam programy tak, żeby było dobrze i jak najtaniej dla wszystkich. Przewiduję jakieś zniżki dla płci pięknej 🙂 Więcej szczegółów na dole strony w FAQ ( poniżej terminów).

Regulacje covidowe dot. wjazdu do Austrii najlepiej sprawdzać tutaj:
https://www.gov.pl/web/austria/przyjazd-i-tranzyt-przez-Austrie
w odróżnieniu od paru innych spraw ta strona akurat jest prowadzona z sensem 😉
W skrócie na dzisiaj: zaszczepieni mają pełny luz, i to się w najbliższym czasie raczej nie zmieni, inni powinni mieć jeden z testów, wystarcza tani antygenowy (to się może zmienić), ew. świadectwo przejścia choroby.

Najbliższe wyjazdy (daty to dni na śniegu, wyjazd dzień wcześniej późnym wieczorem)

9-12.10, 4 dni, Tyrol, lodowce, za tydzień startuje Stubai, drugi lodowiec w Sölden (Tiefenbach) na Tuxie w tej chwili 11 wyciągów, 25 km tras - będzie już można coś powybierać więc może być już tylko lepiej 🙂
Chiałbym zrobić ski-safari lodowcowe - 2 lub 3 ośrodki (jedna kwatera) - zależnie od tego ile i gdzie będzie najlepiej.
Jesien, zwłaszcza początek października jest bardzo trudny do planowania choćby ze względu na pogodę ale trzeba być dobrej myśli.
Wyjazd w piątek wieczorem, sobota - wtorek na śniegu, powrót po nartach.

Jeśli będą chętni to nie zawaham się ogarnąć kolejne weekendy w układzie sobota-wtorek, 4 dni na śniegu, wyjazd w piątek wieczorem itd.

22-25.10 (pt.-pon.) - 4 dni, lodowcowe ski-safari, w tym Puchar Świata w Sölden.
W terminie pucharu na ogół warunki są już bardzo OK. Trudno dziś przewidzieć jak będzie wyglądała organizacja PŚ w tym sezonie, ale organizatorzy, jak zapewniają, są pełni nadziei, że będzie to normalna impreza z publicznością. Wyjazd w czwartek wieczorem, piątek - poniedziałek na śniegu, powrót po nartach. Chcę być w Tyrolu dzień przed zawodami z paru względów organizacyjnych. Wstęp na zawody zawsze był za darmo, calość świetnie zorganizowana. Jednocześnie Puchar w żaden sposób nie ogranicza normalnego narciarstwa - na tyczki zajeta jest tylko część Rettenbacha.

30.10-1/2.11 - 3 lub 4 dni - safari lodowcowe: Tux, Sölden, Stubai, Pitztal, Kaunertal - do wyboru, o całości zdecydują warunki i prognozy.
Wyjazd w piątek wieczorem do poniedziałku (długi weekend bo wolny poniedziałek) lub wtorku (wtedy jeden dzień urlopu)

11-14.11 - 4 dni - długi weekend (wolny czwartek 11.11) - Tux, Sölden, Stubai, Pitztal, Kaunertal - do wyboru, o całości zdecydują warunki i prognozy.
Wyjazd w środę wieczorem do niedzieli

20-23.11 - 4 dni - Sölden + Obergurgl+Hochgurgl (otwarcie Gurgli 18.11)

27-30.11 - 4 dni (ew. 5) Ischgl lub Sölden i Obergurgl+Hochgurgl

4-8.12 - 5 dni - Ischgl + dodatki lub Sölden i Obergurgl+Hochgurgl

11-15.12 - 5 dni - Ischgl + dodatki

18-21/22.12 - 4 lub 5 dni - tyrolskie safari, zależne od warunków, pogody, warunków zakwaterowania itd.
Liczę na duży wybór w tym okresie. W żadnej wersji nie będzie lipy, setki km tras etc.

****
Wyjazd noworoczny - 6 dni, 27.12-1.01, Alpy Kitzbühelskie: Kiztbühel, Zillertal Arena, Wildkogel, ew. Zillertal - ilość miejsc ograniczona (!).
Więcej na tel.

 ****

6-9.01 - 3 króli, 4 dni - tyrolskie safari zależne od warunków, pogody itd.
Liczę na duży wybór w tym okresie. W żadnej wersji nie będzie lipy, setki km tras etc.

... itd. Pamiętajmy że to tylko plany, życie pokaże ile z tego zostanie - możemy też plany nieco modyfikować na życzenie (np 4 czy 5 dni). 


• Kolejne terminy będą się pojawiać i będą uzupełniane o informacje - zawsze można zapytać na PW, zadzwonić z wyprzedzeniem, napisać maila etc. Wiadomo, że będą to ośrodki w Tyrolu i okolicach, wiadomo że będzie fajnie, ciekawie i niedrogo, a reszta zależy od warunków i pogody. Nie przesądzam więc ośrodków na 100% prawie nigdy - zasada jest taka, że ma być najlepiej narciarsko jak się da ogarnąć - w danej rzeczywistości.
Tyrol czyli m.in.: Sölden, Ischgl, Serfaus-Fiss-Ladis, Zillertal (Mayrhofen, Hochfügen-Hochzillertal, Zillertal Arena, Spieljoch, Tux), Stubai, Pitztal, Kaunertal, Obergurgl-Hochgurgl, Kitzbühel, SkiWelt - Wilder Kaiser-Brixental, Schneewinkl, Ski Juwel: Alpbachtal-Wildschonau, Osttirol: Kals-Matrei, Sillian, St. Jakob in D., Lienz, Axamer Lizum, Kühtai, Hochoetz, Nauders, St. Johann, Wildkogel, Steinplatte i wiele innych, czyli 5 lodowców i dziesiątki świetnych ośrodków
• Sezonówka tyrolska 2021/22 = 876 eur:
https://snowcard.tirol.at
dziesiątki ośrodków, 5 lodowców, tysiące km tras i hektary poza trasami 🙂 Sezonówka opłaca się już od kilkunastu dni w sezonie - to niewiele jak na 7,5 miesiąca gwarantowanej jazdy 🙂 Tyrol jest nie do pobicia - co do długości sezonu (5 lodowców + Ischgl i Gurgle), gwarancji śniegu, stosunku jakości do ceny i niemal nieograniczonego wyboru - w niektórych ośrodkach w Tyrolu ciągle nie byłem, w innych nie byłem od paru sezonów - tego się nie da ogarnąć w jednym roku 🙂

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

Wiadomości ogólne i powtarzalne, czyli FAQ

• Grupa raz mniejsza, raz większa, jest busik 9-os., jest możliwość powiększania grupy, ew. dojazd własny, umawiam itd. 🙂
• Preferuję kontakty telefoniczne, najlepiej po południu, wieczorem - mój nr 501 383058.
• Na każdym wyjeździe jest możliwość taniego szkolenia w różnym wymiarze.
• Kwatery: załatwiam dla mojej grupy, porządne, wyposażone apartamenty (ferienwohnung czyli mieszkania wakacyjne), są kuchnie, sypialnie, toalety, łazienki itd., ok. 30 euro/os. (brutto z taxami, sprzątaniem itd.), zależnie od regionu, terminu itp. Kwaterę dobieram pod określoną grupę, skład osobowy - pary mają swoje sypialnie itd. Unikam dostawek, spania w kuchni itp., musi być przyzwoicie. Nie ma żadnych dodatkowych/ukrytych opłat.
• Wyżywienie: we własnym zakresie - na miejscu są wyposażone kuchnie (jw.). Można zabrać część prowiantu z Polski, Austria też nie jest droga, część zakupów można robić na miejscu za "polskie ceny". Nikt nikomu nie broni także jeść w knajpie na stoku, obecności restauracji w pobliżu kwatery, na wieczór, nie obiecuję, choć też nie wykluczam. 
• Ubezpieczenie: jest niezbędne, trzeba kupić (podróżne + pakiet typu "Ski", jakiekolwiek, kilka do kilkunastu złotych dziennie, każdy sam wycenia swoje zdrowie i bezpieczeństwo. Zakładamy że polisa nigdy nam się nie przyda, ale należy ją mieć przy sobie na stoku, podobnie jak dokumenty osobiste i telefon komórkowy. Przy ubezpieczeniu w grę wchodzą Austria i 
ew. Szwajcaria, podróżujemy do tego przez Czechy i Niemcy.
• Karnety: kupowane w kasie, przykładowo: 4 dni ok. 180-230 EUR, 5 dni ok. 210-270 EUR, zależnie od miejsca, części sezonu itp. 
Dzieci do 15 roku życia na ogół płacą ok. 50% lub mniej; w większości miejsc; dzieci do 6-8 roku życia jeżdżą za darmo, w kilku do 10 roku życia za darmo (np. Pitzal, Stubai).
• Wyjazdy busikiem z Krakowa, na ogół przez Górny Śląsk (A4 na Katowice, Gliwice) dalej na południe A1 na Ostrawę, w uzasadnionych przypadkach mogę jechać A4 przez Wrocław, Niemcy. Z Krakowa na ogół po godz. 21-22.; na Śląsku ok. 23.
• Renault Trafic 9-os. wersja Long - sporo miejsca na wszystko, np. na narty 😉 własny prowiant etc. Miejsca w aucie przydzielam arbitralnie, bo są różne ale ludzie też 😉
• Ew. zmiennicy mają przywileje 😉
• Jak jest możliwość, a często tak jest, to rano z trasy wchodzimy na kwaterę. Jeśli nie, to są inne opcje - szatnie, Ski Depoty, rent-a-ski itp. Można się ogarnąć w sposób cywilizowany.
• Przystanki, punkty zbiórki staram się zoptymalizować i zredukować, wybieram kiedy jest kompletna grupa i trasa przejazdu - to skraca czas podróży z korzyścią dla wszystkich. 
• Bagaż: miejsca jest sporo, bardzo nie limituję (w granicach rozsądku), ale nie wozimy np. wody, piwa, chleba, mąki itp. - bo nie ma sensu!, wszystko jest na miejscu, a auto ma ograniczoną masę całkowitą. Pokrowce na narty są wskazane (zwłaszcza na długie).  Wolę system "tobołkowy” i miękkie torby - plastikowe walizki nie bardzo pasują.
• Jazda na nartach: jeździmy od rana do zamknięcia wyciągów, bez stresu, nie "za karę"; ale generalnie - jeździmy jeździć na nartach, lub czymkolwiek. Jak komuś się nie chce - czas na stoku można spożytkować różnie: kawa, piwo, obiad itp. 😉
• Apres ski: jest także przewidywane, w granicach rozsądku 😉
• Jazda wieczorna: nie jest raczej przewidziana, choć nikomu nie bronię, jeśli jest taka możliwość. Jest to jednak duża rzadkość, "gdzieniegdzie", tylko w wybrane dni tygodnia, dodatkowo płatna kilkanaście euro. Wg mnie w kontekście alpejskim to trochę dziwactwo - ja nigdy nie byłem i nie bardzo się wybieram.
• Kontakt: najprościej i najszybciej tel. - mój numer 501383058 odbieram, także w AT (to jest polski numer, więc dzwonienie nie wiąże się z dodatkowymi kosztami). Na ogół jestem"unetowiony" ale zwyczajnie na sieć, FB, fora itp. brakuje czasu. Uczciwie mówiąc kontakty telefoniczne traktuję nieco poważniej 🙂
• Nie prowadzę biura - to są mimo wszystko towarzyskie wyjazdy, nierzadko spontaniczne 🙂
Nie pośredniczę w kwaterach, nie polecam, nie mam bazy kwater (to bez sensu!) - ogarniam tylko swoje wyjazdy, swoje grupy, wtedy szukam, organizuję, załatwiam - pod kątem konkretnych ludzi, ilości sypialni, konkretnego terminu, itp. itd.
• Jeżdżę tam gdzie działa moja sezonówka czyli karnet Snow Card Tirol, nie jeżdżę w Dolomity, do Livigno etc. ...póki co. 😉
• Uwaga: obowiązuje zakaz chlania w busie, na trasie - niestety, z niemałą przykrością to dodaję, zmuszony różnymi sytuacjami 😕

Pozdrawiam ...carve diem 🙂
Krzych
tel. + 48 501 38 30 58
www.facebook.com/skibuscompl

 • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

W dniu 5.10.2021 o 19:10, grimson napisał:

wypić to trzeba umić.

...w sedno 🙂 ale nie wszyscy dają radę więc jest jak jest 😉

***** ***

Co do najbliższego weekendu: szczególnie poszukiwana singielka - jest w ekipie koleżanka do pokoju, dam zniżkę 🙂 

• 9-12.10, 4 dni na śniegu, lodowcowe ski-safari w Tyrolu.

• Raz uznałem że nie ma sensu, teraz już jest 🙂 na Tuxie w tej chwili 25 km tras (ruszyło krzesło na Kaserer), ruszył drugi lodowiec w Sölden czyli Tiefenbach (19 km tras), w piątek rusza Stubai, na Pitztal widać przygotowania do kolejnych uruchomień. W ciągu tygodnia ma spaść kilkadziesiąt cm śniegu (a od soboty lampa), może więc być tylko lepiej 🙂 Proponuję 3 lodowce w 4 dni, z 5 dostępnych, nudy nie będzie - konkretny program ułożę tuż przed wyjazdem. Być może Tux-Sölden-Pitztal lub Tux-Pitztal-Stubai, nie przesądzam, niczego nie wykluczam. Wszystko zależy od warunków, pogody etc.

• Wyjazd w piątek wieczorem (8.10), sob.-wto. na śniegu, powrót w nocy we wtorek/środa, po północy na Śląsku. Po więcej info zapraszam na priv, telefon. 

 

Link to comment
Share on other sites

Pozdrowienia z Tyrolu - jest niewymownie - na foto Tux, Sölden i Pitzuś 😉 Zapraszam na kolejne wyjazdy, gorzej nie będzie 🙂
16-19.10 (sob.-wto.) - 4 dni, Tyrol lodowce, pogoda w prognozie jak drut 😉
https://www.bergfex.at/pitztalergletscher/wetter/prognose/#day4

22-25.10 (pt.-pon.) - 4 dni, lodowcowe ski-safari, w tym Puchar Świata w Sölden.
30.10-1/2.11 - 3 lub 4 dni - safari lodowcowe: Tux, Sölden, Stubai, Pitztal, do wyboru
11-14.11 - 4 dni, Tyrol, - długi weekend (wolny czwartek 11.11)
Kolejne terminy i więcej info, koszty - w poście #1 w tym wątku.

IMG_20211011_104446_resized.jpg

IMG_20211009_105535_resized.jpg

IMG_20211009_105737_resized.jpg

IMG_20211009_114736_resized.jpg

IMG_20211009_111711~2_resized.jpg

IMG_20211010_100202_resized.jpg

IMG_20211010_101905~2_resized.jpg

IMG_20211010_122640_resized.jpg

IMG_20211011_091649_resized.jpg

IMG_20211011_104433_resized.jpg

IMG_20211011_135656_resized.jpg

IMG_20211010_131842_resized.jpg

 • Like 3
 • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

 • 1 month later...

Zapraszam na najbliższy wyjazd:
🇨🇭🇦🇹 4-8.12 Ischgl/Samnaun (5 dni) + np. Stubai, Kühtai, Axamer-Lizum - już wiadomo, że te ww. otworzą. Mieszkamy po stronie CH, więc pełny legal. Wyjazd w piątek wieczorem (3.12), Śląsk + różne miasta (Lublin, Opole, Hrubieszów i in.) 
Szacunkowe koszty: transport + kwatera (4 noce) ok. 220 EUR + skipassy prawdopodobnie 242-260 EUR (5 dni jazdy).  Oczywiście działa sezonówka tyrolska.

Parę fotek dla okrasy z Sölden, tuż przed lockdownem ...oby chwilowym 🙂

 

IMG_20211121_101140_resized.jpg

IMG_20211121_104051_resized.jpg

IMG_20211121_125703_resized.jpg

IMG_20211121_104250_resized.jpg

Link to comment
Share on other sites

 • 3 weeks later...

🇦🇹 Zapraszam na wyjazd sylwestrowy, ze świetnym programem! Celujemy głównie w Zillertal Arena, Kitzbühel, Wildkogel + wchodzą w grę odwiedziny w SkiWelt, St. Johann a nawet Ski Juwel. Możemy też jeździć wyłącznie w dolinie Zillertal, wszystko do ustalenia 🙂 W każdym wariancie setki km tras 🙂
🇦🇹 Termin 27/28.12-1.01, data wyjazdu z Polski jest elastyczna ze względu na nowe przepisy w AT. Od jutra prawo wjazdu mają ci po dawce przypominającej (3, 2., jest na to cały tydzień), ew. po 2 dawkach i po teście PCR (72 godziny) - można to zrobić np. na lotnisku 24/7, więcej na telefon.
🇦🇹 Koszty: kwatera ok. 35 EUR/os./dzień; transport 100 EUR; skipassy 55-60 EUR dziennie.
🇦🇹 Jadę z Krakowa przez Śląsk, dołączają ludzie z innych miast, możliwy też dojazd indywidualny.

 

 

ab03b8e4309b743a_ee014a5abb7e5535@2x_resized.jpg

f62aad17fe83eb26_4174d30728c4cb07@2x_resized.jpg

ead2d9615d6df099_7772a482785dda9d@2x_resized.jpg

Link to comment
Share on other sites

Jeszcze raz, z modyfikacjami:

🇦🇹 Zapraszam na wyjazd okołosylwestrowy, w świetny i bliski rejon Pinzgau. Celujemy głównie w Zillertal Arena, Kitzbühel, Wildkogel + wchodzą w grę odwiedziny w SkiWelt, St. Johann. Ewentualnie można wyłącznie w dolinie Zillertal (Mayrhofen i in.), wszystko do ustalenia 🙂 W każdym wariancie setki km tras i hektary poza 🙂
🇦🇹 Termin ok. 28/29.12-2.01,  wyjazd w poniedziałek wieczorem lub wtorek. Powrót w niedzielę po nartach.
🇦🇹 Koszty: kwatera ok. 30 EUR/os./dzień; transport 100 EUR; + skipassy - SSSC jest nieco droższe, Zillertal nieco tańsze.
🇦🇹 Jadę z Krakowa przez Śląsk, dołączają ludzie z innych miast, możliwy dojazd indywidualny.

Aktualne zdjęci z rejonu "sylwestrowego", Kitzbühel (ok. 190 km tras); ciągle zapraszam, są miejsca 🙂

 

Więcej na moim fanpage:

www.facebook.com/skibuscompl

 

 

IMG_20211221_114717_resized_resized.jpg

IMG_20211218_145104_resized_resized.jpg

IMG_20211221_095148_resized_resized.jpg

IMG_20211221_102111_resized_resized.jpg

Link to comment
Share on other sites

Noworoczne pozdrowienia z KitzSki, wszystkiego najlepszego życzę w nowym roku 🙂


Zapraszam na najbliższe wyjazdy:


• 6-9.01, 4 dni, długi weekend, Tyrol: KitzSki, SkiWelt, SkiJuwel v KitzSki & Osttirol


• 15-19.01, 5 dni, albo Zillertal Arena + KitzSki, albo Sölden v Ischgl
• 22-26.01, 5 dni, albo Zillertal Arena + KitzSki, albo Sölden v Ischgl.

Więcej informacji w pierwszym poście.
 

IMG_20220102_121557_resized~2.jpg

IMG_20220102_103818_resized.jpg

IMG_20220102_122019_resized.jpg

Link to comment
Share on other sites

 • 2 weeks later...

Mam dodatkowe miejsca na najbliższy weekend.
• 15-19.01, 5 dni, albo Zillertal Arena + KitzSki, ok. 400 km tras "w zasięgu wzroku"; ew. tylko dolina Zillertal (albo Sölden v Ischgl)

Wyjazd jutro późnym wieczorem, z Krakowa przez Śląsk.

Zapraszam także singielki mam koleżanki do pokoju 🙂

A także
• 22-26.01, 5 dni, albo Zillertal Arena + KitzSki, albo Sölden v Ischgl.
• 29.01-2.02, 5 dni, Tyrol
• 05-09.02, 5 dni Tyrol
• 12-16.02, 5 dni, Tyrol
Różne ogólne info + szacunkowe koszty w pierwszym poście oraz na telefon, zapraszam 🙂

Łapcie przy okazji króciutkie fotostory z bardzo udanego wyjazdu na 3K do Osttirolu, dawno nas tam nie było ale warto było zmienić plan w ostatniej chwili 🙂 Efekt: piękna pogoda i trasy niemal na wyłączność 🙂

Zapraszam na najbliższe wyjazdy, gorzej nie będzie 🙂

IMG_20220107_120555_resized_resized.jpg

IMG_20220108_131548_resized_resized.jpg

IMG_20220107_155012_resized_resized.jpg

IMG_20220108_150945_resized_resized.jpg

Link to comment
Share on other sites

Pozdrawiam z Tyrolu  i zapraszam na najbliższe wyjazdy.

Zapraszam głównie na najbliższy weekend, mam jeszcze jakieś miejsca. Z Krakowa przez Śląsk, można dołączyć z Lublina, Rzeszowa, Tarnowa itp., na 5 dni do zachodniej części Tyrolu.

Pogoda/prognoza ciągle katalogowa 🙂
Szacunkowe koszty to ok. 230 EUR + skipassy:

• 22-26.01, 5 dni, zachodnia część Tyrolu, Serfaus-Fiss-Ladis, Nauders, Sölden lub Ischgl, ułożymy z tego fajne safari

Oraz później:

• 29.01-2.02, 5 dni, Zillertal Arena + KitzSki, ok. 400 km tras "w zasięgu wzroku"; ew. tylko dolina Zillertal
• 05-09.02, 5 dni Tyrol
• 12-16.02, 5 dni, Tyrol
Różne ogólne info + szacunkowe koszty w pierwszym poście i tutaj
https://bit.ly/3ANEqFn
oraz na telefon, zapraszam 🙂
A na foto znowu KitzSki + Zillertal Arena + Steinplatte - super, ale najbliższy weekend inny rejon, tutaj wrócimy za 2 tygodnie 🙂

Więcej foto na moim FP:

www.facebook.com/skibuscompl

 

IMG_20220116_093705_resized.jpg

IMG_20220117_153947_resized.jpg

IMG_20220119_103627_resized.jpg

Link to comment
Share on other sites

 • 2 weeks later...

Zapraszam na kolejne weekendy narciarsko- snowboardowe w austriackim Tyrolu, zwłaszcza 5-9.02, znany jest program, duża kwatera, dobra cena, możliwy ew. dojazd własny.
Na kolejnych też będzie świetnie, setki km tras i hektary poza - ale póki nie znam prognoz to nic nie jest pewne poza tym, że Tyrol 🙂 Schemat jest stały - wyjazd w piątek późnym wieczorem na 5 dni, sobota-środa na śniegu, póki co 🙂 zapraszam

05-09.02, 5 dni, Zillertal Arena + KitzSki + coś extra, ponad 400 km tras "w zasięgu wzroku" 🙂
12-16.02, 5 dni, Tyrol ski-safari
19-23.02, 5 dni, Tyrol ski-safari
26.02-2.03, 5 dni, Osttirol (Kals-Matrei, Sillian, St. Jakob) + KitzSki (Kitzbühel)

Różne ogólne info + szacunkowe koszty, w pierwszym poście, oraz tutaj https://bit.ly/3ANEqFn
oraz na telefon, zapraszam 🙂

A no foto wspomnienie sprzed kilku dni ze Steinplatte - niewielki ale uroczy ośrodek transgraniczny, łączy Tyrol, Bawarię i Kraj Salzburski - być może będzie także na najwyższym wyjeździe 🙂 Na każdym jest ciekawie i bogato w sensie narciarskim 🙂

IMG_20220119_113027_resized_resized.jpg

IMG_20220119_132624_resized_resized.jpg

IMG_20220119_112130_resized_resized.jpg

IMG_20220119_103627_resized(1)_resized.jpg

Link to comment
Share on other sites

 • 2 weeks later...

Pozdrawiam z Zillertal Areny i zapraszam:
🇦🇹 12-16.02, 5 dni, Ischgl i Serfaus-Fiss-Ladis, ok. 450 km tras, 240 EUR za ww. (ok. 1100 zł)

Ostatnie miejsca!

🇦🇹 19-23.02 (5 dni) - Alpy Kitzbühelskie, Zillertal Arena + KitzSki + SkiWelt + ew. coś extra, 700 km tras "w zasięgu wzroku" 🙂 transport i kwatera to tylko 230 EUR (ok. 1050 zł)


🇦🇹 26.02-02-03 (5 dni) - Kitzbühel + Osttirol: Kals Matrei, Sillian, St. Jakob.


Wyjazdy z Krakowa przez Śląsk. Dołączają ludzie z różnych stron, umawiam, szybki dojazd + możliwe tanie szkolenie 🙂
Różne ogólne info + szacunkowe koszty, tutaj https://bit.ly/3ANEqFn
oraz na telefon, zapraszam 🙂


Na foto SkiWelt - Wilder Kaiser Brixental 🙂

IMG_20220205_134611_resized_resized.jpg

IMG_20220205_125653_resized_resized.jpg

IMG_20220205_140746_resized_resized.jpg

IMG_20220205_154735_resized_resized.jpg

Link to comment
Share on other sites

Zwolniło się kilka miejsc na najbliższy weekend: 19-23.02, Alpy Kitzbühelskie, zapraszam. Krakow, Śląsk + różne możliwości dojazdu.
Zapraszam, tylko 230 EUR + skipassy za 5 dni jazdy na kilkuset km tras 🙂
***** ***
Zapraszam oczywiście także na kolejne wyjazdy.
Z Krakowa przez Śląsk.

****** ***

Ogólnie jest pięknie, co widać na tych paru aktualnych fotkach z Ischgl 🙂

IMG_20220213_102142_resized.jpg

IMG_20220213_101929_resized.jpg

IMG_20220213_150602_resized.jpg

IMG_20220214_100204_resized.jpg

IMG_20220214_125247_resized.jpg

Link to comment
Share on other sites

 • 2 weeks later...
Posted (edited)

❄️ Pozdrawiam z Osttirolu i zapraszam:
🇦🇹 05.03-9.03 (5 dni) - Alpy Kitzbühelskie: KitzSki, Zillertal Arena, może Wildkogel i/lub SkiWelt. Możemy jeździć też wyłącznie w Zillertal (Mayrhofen, Zillertal Arena, Hochfugen- Hochzillertal) - zależnie od prognoz, temperatur itp. Parę osób pytało o ten termin, dzwońcie ponownie, mam dodatkowy transport i kwaterę, zapraszam 🙂

Kwatera i transport = 230 EUR, do tego skipassy


🇦🇹 12.03-16.03 (5 dni) - Tyrol ski-safari, świetne ośrodki, setki km tras na każdym wyjeździe.


🇦🇹 19.03-22/23.03 (4 lub 5 dni) - Tyrol ski-safari, świetne ośrodki, setki km tras na każdym wyjeździe.


❄️ Decyzję o wyborze miejsca podejmuję na podstawie oceny warunków, prognoz pogody, liczebności grupy i warunków lokalowych.
Ma być najlepiej jak się da w danej chwili 🙂
Wyjazdy z Krakowa przez Śląsk. Dołączają ludzie z różnych stron, umawiam, szybki dojazd + możliwe tanie szkolenie 🙂
❄️ Różne ogólne info + szacunkowe koszty, tutaj https://bit.ly/3ANEqFn
oraz na telefon, zapraszam 🙂
❄️ A na foto St. Jakob, Sillian i Matrei czyli Ostirol - przepięknie 🙂 BTW świetny wybor w tym feryjnym terminie 🙂

IMG_20220228_152503_resized.jpg

IMG_20220228_130009_resized.jpg

IMG_20220228_141220_resized.jpg

IMG_20220227_154729_resized.jpg

IMG_20220227_153446_resized.jpg

IMG_20220227_121818_resized.jpg

Edited by gajowy01
Link to comment
Share on other sites

 • 2 weeks later...
Posted (edited)

Łapcie świeże fotki z Hochfügen Hochzillertal 🙂

 Zapraszam na kolejne:
🇦🇹 19.03-22/23.03 - 5 lub 4 dni, Tyrol ski-safari, świetne ośrodki, setki km tras na każdym wyjeździe. Sölden/Gurgle lub Ischgl/SFL 
🇦🇹 26-29/39.03 - 5 lub 4 dni, Tyrol ski-safari, Sölden/Gurgle lub Ischgl/SFL, nie wykluczam też Zillertal.
Szacunkowe koszty najbliższych wyjazdów to: 5 dni - 240-260 EUR za transport i kwaterę; 4 dni - 210-220 EUR.
Decyzję o wyborze miejsca podejmuję na podstawie oceny warunków, prognoz pogody, liczebności grupy i warunków lokalowych.
Ma być najlepiej jak się da w danej chwili 🙂
Wyjazdy z Krakowa przez Śląsk. Dołączają ludzie z różnych stron, umawiam, szybki dojazd + możliwe tanie szkolenie 🙂
Różne ogólne info + szacunkowe koszty, tutaj https://bit.ly/3ANEqFn
oraz na telefon, zapraszam 🙂

IMG_20220312_115857_resized.jpg

IMG_20220312_121453_resized.jpg

IMG_20220312_125718_resized.jpg

IMG_20220312_140627_resized.jpg

IMG_20220313_163516_resized.jpg

Edited by gajowy01
Link to comment
Share on other sites

 • 4 weeks later...

Zapraszam na najbliższe wyjazdy:
🇦🇹 16-19.04 - Wielkanoc, 4 dni, Tyrol.
Decyzję o wyborze miejsca podejmuję na podstawie oceny warunków, prognoz pogody, liczebności grupy i warunków lokalowych. Ma być najlepiej jak się da w danej chwili 🙂
Więcej na telefon.
🇦🇹 23-26.04 - 4 dni, lodowcowe ski safari w Tyrolu (Sölden, Pitztal, Kaunertal, Stubai). Nie wykluczam Ischgl i Gurgli, zależnie od pogody.
🇦🇹 30.04-3.05 - 4 dni, lodowcowe ski safari w Tyrolu (Sölden, Pitztal, Kaunertal, Stubai)
Wyjazdy w piątek wieczorem, daty to dni na śniegu, powrót po nartach z wtorku na środę.
Szacunkowe koszty najbliższych wyjazdów to ok.  220-230 EUR (4 dni), 5 dni - ok. 250 EUR, za transport i apartamenty + do tego skipassy.
Wyjazdy z Krakowa przez Śląsk. Dołączają ludzie z różnych stron, umawiam, szybki dojazd + możliwe tanie szkolenie 🙂
Różne ogólne info + szacunkowe koszty, tutaj https://bit.ly/3ANEqFn
oraz na telefon, zapraszam, dzwoń wieczorami 🙂
A na foto Hintertuxer Gletscher  z tego tygodnia ...oszałamiający 🙂

IMG_20220406_111524_resized_resized.jpg

IMG_20220406_125948_resized_resized.jpg

IMG_20220406_130305_resized_resized.jpg

IMG_20220406_112508_resized_resized.jpg

IMG_20220406_103139_resized_resized.jpg

Link to comment
Share on other sites

 • 2 weeks later...

Zapraszam na kolejne wyjazdy do Tyrolu:
🇦🇹 23-26.04 - 4 dni, lodowcowe ski safari w Tyrolu (Sölden, Pitztal, Kaunertal, Stubai do wyboru) ew. Gurgle, Ischgl - wszystko zależy od prognoz. Te się poprawiają ale będę czekał do końca 🙂

Na ten weekend 23-26.04 można dołączyć także z Poznania, Wrocławia, Opola. Kraków i Śląsk oczywiście. Zapraszam także singielkę, jest już w ekipie pojedyncza koleżanka.

🇦🇹 30.04-3.05 - 4 dni, lodowcowe ski safari w Tyrolu (Sölden, Pitztal, Kaunertal, Stubai, Tux do wyboru)
Wyjazdy w piątek wieczorem, daty to dni na śniegu, powrót po nartach z wtorku na środę.

🇦🇹 6-9.05 - 4 dni, lodowcowe ski safari w Tyrolu (Sölden, Pitztal, Kaunertal, Stubai) [wyjazd w czwartek wieczorem - pt-pon na śniegu

🇦🇹 12-15.05 - 4 dni, Hintertux [wyjazd w środę wieczorem - czw-nd na śniegu]

Szacunkowe koszty najbliższych wyjazdów to ok.  210-230 EUR (4 dni), za transport i apartamenty + do tego skipassy.

Wyjazdy z Krakowa przez Śląsk. Dołączają ludzie z różnych stron, umawiam, szybki dojazd + możliwe tanie szkolenie.

Różne ogólne info + szacunkowe koszty, tutaj https://bit.ly/3ANEqFn
oraz na telefon, zapraszam, dzwoń wieczorami.

Parę fotek z Mayrhofen, pięknie i masa śniegu, 2 dni później zamknęli.

Niestety, takie rzeczy jak koniec sezonu planuje się ponad rok wcześniej.

IMG_20220417_105342_resized(1).jpg

IMG_20220417_125913_resized(1).jpg

IMG_20220417_151231_resized(1).jpg

IMG_20220417_111024_resized(1).jpg

IMG_20220417_155614_resized(1).jpg

Link to comment
Share on other sites

 • 3 weeks later...

Ostatnia szansa, ostatni termin w tym sezonie, zapraszam 🙂
12-15.05 - 4 dni, Hintertuxer Gletscher  [wyjazd w środę późnym wieczorem - czw.-nd. na śniegu]. 
Snow Card Tirol  czyli sezonówka tyrolska działa do 15.05, dlatego jestem zdeterminowany żeby ją wykorzystać do końca 🙂 Prawdopodobnie odwiedzimy też  Stubaier Gletscher  o ile będzie warto.
Skipassy są wyraźnie tańsze niż w sezonie, 4 dni na Tuxie to 184 EUR, podobnie wyjdzie kombinacja że Stubaiem.
Jadę z Krakowa przez Śląsk, dziś nie wiem kto dołączy z jakich stron ale umówię 🙂 Szybki dojazd + możliwe tanie szkolenie.
Więcej info na telefon, dzwoń, zapraszam 🙂
A na foto Pitztaler Gletscher , z majówki, piękny jak zawsze - jak widać śniegu w Tyrolu nie brakuje i długo nie zabraknie 🙂

IMG_20220503_103807_resized.jpg

IMG_20220503_101834_resized.jpg

IMG_20220503_101409_resized.jpg

IMG_20220503_112857_resized.jpg

IMG_20220503_111817_resized.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
 • Create New...