Skocz do zawartości

Czarna Góra


Administrator

Rekomendowane odpowiedzi

Tak, podnieśli. Stare są mniej więcej na poziomie obecnych z "niskiego sezonu". Życzyć im, żeby wogóle się w niskim otworzyli. Mnie najbardziej boli cena 4 godzinnego - 62zł. Tym bardziej, że bez kolejek to zaledwie 4 zjazdy na godzinę max czyli coś około 5zł za zjazd. Czesi już 4 sezon z rzędu cen nie zmienili. Korona tylko poszła w górę. Za cały dzień w Czechach przyjdzie zapłacić około 100zł. Nadal będę jeździł na zasadzie - brzydka pogoda -> czarna góra, ładna ->jańskie lazne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadal będę jeździł na zasadzie - brzydka pogoda -> czarna góra, ładna ->jańskie lazne

ja tam mam inny system- brzydka pogoda -> jańskie/szpindler, ładna -> jańskie/szpindler, nie chce się daleko jechać lub inne dziwaczne problemy -> CG/zieleniec :P jeździł bym do CG chętnie, gdyby lepiej dbali o stoki, bo za takie pieniądze szkoda kasy na jazdę w takich warunkach(m.in 10 minut siedzenia na kanapie :/) i stania w kolejce :) p.s w zieleńcu też nowy cennik, też karnety rodzinne, w końcu podział na wysoki i niski sezon ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam mam inny system- brzydka pogoda -> jańskie/szpindler, ładna -> jańskie/szpindler, nie chce się daleko jechać lub inne dziwaczne problemy -> CG/zieleniec :P jeździł bym do CG chętnie, gdyby lepiej dbali o stoki, bo za takie pieniądze szkoda kasy na jazdę w takich warunkach(m.in 10 minut siedzenia na kanapie :/) i stania w kolejce :)

Ja mam na czarną niecałe 40 minut jazdy, a do Jańskich 2h...więc różnica spora. Co do przygotowania stoków...hmm...niewiele im brakuje...ale faceta z wiaderkiem na kamienie nie mają...zresztą patrz posty z sezonu... Lodu masę. Ale co się dziwić kiedy tyle ludzi na dość stromą trasę wyjeżdza. Jeśli w sobotę o 11 parking pełny to co im się dziwić, że podnoszą ceny. Jest cała masa widać poznaniaków, warszawiaków (po rejestracjach)., która forów nie czyta...i dobrze. Przyjedzie trochę mniej, narzekać na kolejki nie będą, a zarobek ten sam. Fajnie się tylko jedzie kolejką z takimi...na tydzień przyjechali, narzekają strasznie, ale o czeskich ośrodkach nic nie wiedzą... hehe, ale najweselsze jest to, że często siedzą tydzień w Czarnej Górze, ale na jeden dzień pojadą do Zieleńca i "tam jest jeszcze gorzej".
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja do Czarnej mam koło 50 minut, góra 1h, do jańskich 1h 15min, szpindler zależy, jak się uda to nawet 1,5h ale raczej 2h. co do przygotowania to nie jest źle ale to jeszcze nie to, uważam że w Zieleńcu sobie lepiej radzą. w CG popracują jeszcze nad tym trochę, pouczą się i myślę że będzie okej, szkoda tylko że kolejki wolne, ale to może i dobrze, mniej ludzi wyjeżdża w podobnym czasie na trase ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
ok napisze może jakiś filmik się wrzuci parę fotek :) ale wydaje mi sie ze troszke klientów stracą po tym sezonie bo przecież te ceny są beznadziejne.. strasznie głupio ze polikwidowali te karnety godzinowy, 2 godzinowy bo jednak sporo ludzi z tego korzystało bo to sie opłacało..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
a w zeszłym roku wyratrakowali trase A chociaż raz ? przyznam szczerze, że w Czarnej byłem tylko raz i to w nowy rok (1.01.2010 -4.01.2010). Jak tam zajechaliśmy to chlapa i zielono ,ale pojeździć można było. Fakt że poniszczyłem sobie troche narty w ten 1 dzień (w nocy z 1/2 napadało), ale wszyscy byli tak spragnieni jazdy że nikt na to nie patrzył:-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekaw czy kiedyś połączą w jakiś sposób Śnieżnik ze Żmijowcem bo skoro taka trasa powstała to i może sie da w jakiś sposób połączyć obie góry.

wiesz co ale chodzi ci o trase biegową?? bo jezeli tak to przecież trasa biegowa z czarnej góry na śnieżnik przechodzi właśnie szczytem żmijowca ;) krótki filmik z dzisiaj oraz kilka fotek :) ratraki cały czas jeżdżą rozpychają bardzo duże góry sztucznego śniegu i znowu dzisiaj sypało także w piątek warunki.. sami sobie odpowiedzcie jakie będą :) http://www.youtube.com/watch?v=G6uCiwjXSu8 Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafikaDołączona grafika Dołączona grafikaDołączona grafika
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz co to raczej jest błoto to ostatnie zdjecie z wyciągu P3 tego dowożącego do KLH i to z samego dołu to tam ratraki zawracają to nieraz coś mogą wykopać.. a czy zatrudnili pana z miotłą.. raczej wątpię ;) zobaczymy w piątek czy będą czyste czy ośnieżone :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdy jest naprawdę zima, jest dosyć przyzwoicie. Ale co z tego jak jest tłok i kolejki, dla mnie osobiście jest tam zbyt tłoczno i komercyjnie, ceny są wg mnie wygórowane do stanu faktycznego, na szczęście znam jeszcze wyciągi, może i krótsze ale przynajmniej bez dużych kolejek i w miarę cenowo, gdzie jest przede wszystkim przyjemność z jazdy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
taśma jest i po jednej i po drugiej stronie :) z tym ze na Kubusiowej polanie jeszcze jest w budowie ale pewnie od świąt już bedzie :) Dzisiaj zjeżdżałem z czarnej do Miedzygórza trasa przejechana skuterem wiec nie trzeba było sie nawet odpychać :) zajeło mi to 17 minut także nieźle :) poniżej link na google map ;) http://sportypal.com...5bb9d22f&ref=nf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...