Skocz do zawartości

Windsport-Kraków


Rekomendowane odpowiedzi

Z pełną odpowiedzialnością napiszę-nie ma lepszego serwisu butów jak w Windsporcie.

Podejście do klienta,fachowość,wykonanie.Pełny profesjonalizm.

Nart nie robiłem,więc nie napiszę nic o serwisie.

Zakupy i owszem i zawsze byłem zadowolony.

Ale jest zawsze jedno ale.Bywa,że ludzi jest bardzo dużo i trzeba odstać w kolejce,ale to chyba świadczy tylko o poziomie sklepu-serwisu:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z pełną odpowiedzialnością napiszę-nie ma lepszego serwisu butów jak w Windsporcie.

Podejście do klienta,fachowość,wykonanie.Pełny profesjonalizm.

Nart nie robiłem,więc nie napiszę nic o serwisie.

Zakupy i owszem i zawsze byłem zadowolony.

Ale jest zawsze jedno ale.Bywa,że ludzi jest bardzo dużo i trzeba odstać w kolejce,ale to chyba świadczy tylko o poziomie sklepu-serwisu:)

Nie wiem czy nie ma lepszego ale już na zwierzynieckiej robili dobrze :)  UUUuuu ile to lat, 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dotąd robiłem w windsporcie,ale nie ma już tego gościa, więc teraz będzie IN ,bo znajomy robił i chwalił.Co do spoilera pytam,bo mnie np.za bardzo wywalał na przody i jeździło mi się źle, wolę bez,kąt cholewki jak dla mnie jest odpowiedni i wystarczający.

Czyli coś z IN poszło nie tak. Możesz coś więcej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli coś z IN poszło nie tak. Możesz coś więcej?

Filip zapewne odpowie czemu WS. Ja z kolei zrobiłem w IN, w czwartek odebrałem. Fajnie fachowo wykonana robota. Canting + liftery. Cena usługi bardzo korzystna, a dodatkowo Mateusz z IN nie próbował wmówić nowych wkładek, tylko polecił jeździć w obecnych (Superfeet) i obserwować. Dla mnie super podejście. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...