Skocz do zawartości

Wasza nawigacja/samochodowa/


snowblade'man

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 72
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Zośka, a w oryginale nie masz? - w Audi można dołożyć za całkiem sensowne pieniądze (znam ludzi, których mogę polecić), a jest to nieporównywalnie lepsze w stosunku do urządzeń przenośnych, ale jeżeli to nie do audi, to mocno odradzam Automapę, bo ona tylko popularna jest i nic poza tym - moim zdaniem największy "badziew" na rynku godny polecenia jest Sygic MobileMaps10, ale nie wiem, czy na każdym urządzeniu przenośnym można go zainstalować. - na pewno można go wrzucić na telefon z symbianem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Garmina i nie narzekam. Moim zdaniem daje rade, przejechałem na niej kilka razy Polskę i nie odnotowałem większych utrudnień. Jedynie co mnie w niej męczy to nie wiem dlaczego, ale nie mogę ustawić i znaleźć ile mam kilometrów do celu, jest tylko czas. Z AutoMapą jest taki myk że jeżeli nie ustawi się trasy przez obwodnice miast to pakuje wszystkich przez centrum. A poza tym ja i tak jestem zwolennikiem map papierowych.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Organoleptycznie stwierdzone mam że większość softów producentów aut doskonale funkcjonuje poza granicami naszego kraju.U nas troszeczke gorzej lub też bardzo żle (Mitsubishi,Becker). Jeżeli chodzi o urządzenia przenośne to na kraj polecam automapke -bardzo przyzwoicie mi się z nią jeżdzi natomiast za granica niekwestionowanym liderem przbeijającym nawet fabryczny software audi q5 2010 jest tomtom z taką antenka umozliwiającą odbiór wiadomości drogowych .Bardzo sympatycznie można sobie wyznaczać objazdy podczas dojeżdzania do przysłowiowego koreczka. Wiadomości drogowe i informacje o korkach szybciej zbierał i przetwarzał na język bardziej zrozumiały niż fabrycznie zainstalowy sprzecik nawigacyjny w nowej "ququłce ".
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zośka, a w oryginale nie masz? - w Audi można dołożyć za całkiem sensowne pieniądze (znam ludzi, których mogę polecić), a jest to nieporównywalnie lepsze w stosunku do urządzeń przenośnych, ale jeżeli to nie do audi, to mocno odradzam Automapę, bo ona tylko popularna jest i nic poza tym - moim zdaniem największy "badziew" na rynku godny polecenia jest Sygic MobileMaps10, ale nie wiem, czy na każdym urządzeniu przenośnym można go zainstalować. - na pewno można go wrzucić na telefon z symbianem.

Dzięki Dameczku :) W Audii mam oczywiscie super navi wrzucam tylko aktualną płytke i super działa. Ale mam teraz tez busa i tam mi jest potrzebna :) Dzięki za pomoc :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Dla "dłubaczy" polecam IGO, są wersje na urządzenia z windowsem, mobile i zwykłym, wersje androidowe, jest kilku dostawców map, osobno można wgrywać ukształtowania terenu, punkty poi, budynki w 3D, radary itp, a przede wszystkim dziesiątki. różnych niezależnych od producenta interfejsów programu i wynikłe z nich funkcjonalności, czy też optymalizacja programu pod daną moc obliczeniową urządzenia Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coraz więcej ludzi ma smartphone'y więc moim zdaniem warto zainteresować się tym rozwiązaniem. Tym bardziej ze w jedno urządzenie można wgrać kilka programów do nawigacji. Osobiście używam tej opcji, a konkretnie iPhone więc się wypowiem :) Niestety zawiodłem sie AutoMapie, brak takich funkcji jak asystent pasa ruchu, zawieszanie się i resety. Niestety AM ma jako jedyna tzw pikietaż co przydaje się jak jeździ się po kraju z CB, a w miastach ma najlepsza bazę adresów. jeżeli jest sie w T-Mobile :) za free można mieć NVIGONA. Wersja okrojona ale darowanemu koniowi nie patrzy sie w zęby. Niestety marna baza adresowa i kilka razy wyprowadził mnie w pole - dosłownie :( Jest tez pełna wersja NAVIGONA i chyba ta sprawuje się najlepiej. Jest jeszcze Tom Tom ale nie testowałem wogóle. Nie znalazłem jednak rozwiązania idealnego. Osobiście posiłkuję sie zawsze rozwiązaniem łączonym: Polska - AM, Europa Zachodnia - TomTom/Navigon/fabryczne navi. Jedna generalna zasada - przed wyjazdem zadbać o aktualizacje map.

no, na iPhone'a masa programów do nawigacji. Ostatnio przejrzałem sklepik Apple'a i jest w czym wybierać:) z Polskich oczywiście AM chyba "rządzi", co do europy chyba bym stawiał na Sygica, choć mam zbyt małe doświadczenie z tym programem. a ze zmieniałem ostatnio fona (prywatnego) i żal mi było wydać ponad 1.700zł za telefon, który nie jest na firmę to... "poszłem" znowu w stronę nokii, choć jej "pablik relejszyn" ostatnio jest strasznie negatywny. Ale mają niezłe i darmowe OviMaps, które naprawdę "dają radę"! i to nie tylko dlatego, że "darowanemy sie nie zagląda....". Na na polskę to chyba ciągle najlepszy, choć niekoniecznie na ekranie najładniesjzy, jest naviexpert p.s. oczywiście znajdą się tacy, co zaraz zarzucą, że nawigacja na komóki to dla małolatów, a ich "stać" i muszą sobie przylepić 10-calową "patelnię" na przyssawkę na szybę, bo podobno na 3-4 calowym ekranie nic nie widzą:) a co tam patrzec? ważne, by strzałkę było widać i by "gadało" jak jechać:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...