Skocz do zawartości

Bukovel w połowie lutego.


Dany de Vino

Rekomendowane odpowiedzi

Jedziesz indywidualnie czy z jakąś zorganizowaną ekipą?

Patrzyłem dzisiaj na kamerki, warunki wzorowe, wszystkie wyciągi działają, ale ludzi naprawdę sporo. Jeszcze tam nigdy nie byłem i wybieram się pierwszy raz z ekipą z Lublina.  

będziesz zadowolony :) warunki bajka, miejscówa bajka :) jedyne co to w/g prognoz spore zachmurzenie i widoczków na góry może brakować.  O wyjazdach z BTN (bo domyślam się że z nimi jedziesz słyszałem dobre opinie. Ja jadę z wytwórnią wypraw. Ja na własną rekę bym się tam nie wybrał ze względu na ich drogi po prostu szkoda auta. A sam Bukovel to troszkę państwo w państwie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info. Tak, jadę z BTN i jestem dobrej myśli.

                                                               Powodzonka. :)

kilka info na bieżąco. Pogoda wczoraj była bajowa, pełne słońce, spora przezroczystość powietrza, temp koło 0/1. Dziś od rana wygląda to gorzej, spore zachmurzenie. Z innych newsów: wprowadzili nowy sposób sprzedaży skipasów dla zorganizowanych grup. Docierają przedstawiciele i sprzedają skipasy troszkę taniej i na takiej zasadzie, że istnieje możliwość zwrotu/dopłaty przy niewykorzystaniu jakiegoś dnia.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Linek - dzięki za info. Jeśli możesz relacjonuj warunki i jak się to ogólnie układa. Z kamerek wynika, że straszny tłok na trasach, ale kamerki są umieszczone może w b. specyficznych miejscach. Jak to wygląda w praktyce na trasach (zwłaszcza tych bardziej stromych, jeśli tam takie są)? Pisz jak najwięcej, jeśli będziesz miał jakieś fortki... mile widziane.

                                                                          Wspaniałych szusów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Linek - dzięki za info. Jeśli możesz relacjonuj warunki i jak się to ogólnie układa. Z kamerek wynika, że straszny tłok na trasach, ale kamerki są umieszczone może w b. specyficznych miejscach. Jak to wygląda w praktyce na trasach (zwłaszcza tych bardziej stromych, jeśli tam takie są)? Pisz jak najwięcej, jeśli będziesz miał jakieś fortki... mile widziane.

                                                                          Wspaniałych szusów!

warunki : dzień może nie tak piękny jak wczoraj ale grzech było by narzekać- po prostu sporo ciemnych chmur i cieplej więc miejscami robią się muldy. Co do tłoku to zdecydowanie wrażenie z kamerek bo one są w miejscach z których wszyscy zaczynają oraz w tych mocno widokowych gdzie ludziska stają się pogapić i cyknąć fotę na facebooka. Ja się dziś wyszalałem na jutro plan podobny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis pogoda straszna stop. Internet ledwo chodzi stop. Co tu robić ? stop. Dobrze że moja żona lubi .. non-stop

Witaj! Na czym polega ta fatalna pogoda? Deszcz, temperatura, braki w śniegu na stokach? Napisz jak Ci internet ożyje, please...

                                                                            Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj! Na czym polega ta fatalna pogoda? Deszcz, temperatura, braki w śniegu na stokach? Napisz jak Ci internet ożyje, please...

                                                                            Pozdr.

 

Albo jak żona z niego zejdzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo jak żona z niego zejdzie :)

wczoraj praktycznie cały dzień padało i było na dobrym plusie. Jaki był śnieg na stoku tego nie wiem bo nie zdecydowałem się pojeździć. Dziś nie pada więc próbę podejmę. Cholera co się dzieje z tym klimatem. W zeszłym roku byliśmy tu w marcu, trafiliśmy jeden dzień z deszczem ale doszliśmy do wniosku, że marzec za ryzykowny bo trafić kilka takich dni pod rząd i urlop zmarnowany. W tym roku I-sza połowa lutego i temperatury na plusie :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Zdaj proszę relacje z dzisiejszego nartowania. Jak ze śniegiem i jak się na nim jeździ. Wygląda to trochę nieciekawie, ale może w realu na stoku nie jest tak źle. Rzeczywiście klimat dość mocno zwariował. W tradycyjnie najzimniejszym miesiącu w roku (w naszym klimacie) temp. +5 - + 10C to paranoja! 

                                                                         Pozdr.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis do 11 tej w miare nie padalo i dalo sie jezdzic. Od 11-tej leje. Warunki na stoku bardzo sie pogorszyly, snieg ciezki, mokry, robią się muldy. Wiec dzien spedzony jak wczoraj ...pozdrowienia dla żony

 

Szkoda że nie pozdrowienia OD żony. Nic się nie martwcie, moim zdaniem marzec to najlepszy miesiąc na narty. Będzie jeszcze dobrze w tym sezonie. Już drugi rok z rzędu nie tylko marzec ale w niektórych ośrodkach i początek kwietnia jest mega. I nie mam na myśli Tyrolu tylko okoliczne ośrodki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że nie pozdrowienia OD żony. Nic się nie martwcie, moim zdaniem marzec to najlepszy miesiąc na narty. Będzie jeszcze dobrze w tym sezonie. Już drugi rok z rzędu nie tylko marzec ale w niektórych ośrodkach i początek kwietnia jest mega. I nie mam na myśli Tyrolu tylko okoliczne ośrodki :)

a ja mam dziś kryzys narciarsko/pogodowy już, żonie zapowiedziałem, że za rok w zimie to na kanary na rowery jedziemy. Kryzys chyba ma także i ona bo skomentowała tylko, że wypowiedź została nagrana, żeby mi się nie odmieniło do przyszłego roku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do zobaczenia w Bukovelu Dany !!!!!!!!!!

Niestety Dager, musiałem zmienić plany. Może następnym razem.

                                                                                                     Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...