Jump to content

"Podróż za jeden uśmiech 4" -- GRAND SKI EXPEDITION --4 -11 stycznia 2014


Szabir
 Share

Recommended Posts

Przypominam  posiadaczom 2  miejsc w autokarze aby zabrać do autokaru pod jedno to puste siedzenie torbę z  butami narciarskimi a jeśli  i wejdą dwie  to  będzie super. !. Luki  bagażowe nie są z gumy a  mam dziwne  przeczucie, że pomimo  próśb wyjdzie jak zawsze..

 

W Katowicach po zapakowaniu się wszystkich  już nart doładujemy plecaki autobusowe  małym torbami  i butami narciarskimi.  Liczy się każdy  m/kw  więc  układajcie to sami też z głową.

 

koło 1,5 godziny przed przystankiem w Lechovicach naczelny szaman danego autobusu zbierze od chętnych Wasze zamówienie ilościowe "na czeskiego  kotleta" i zamówi telefonicznie by się kuchnia przygotowała i  sprawnie to nam wszystko wzajemnie poszło.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • Replies 70
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

Szabir może byś wrzucił jakiś zarys wyjazdu na PZJU 5 ;)

Albo jedziemy z lista w ciemno kto się zapisze do końca marca ma 100 zł zniżki he he he ;)

 

 

mówisz masz :)

 

-  będą 2  państwa

-  będzie  pogoda  i śnieg

-  będzie się działo

 

 

coś więcej  potrzeba  ?  :)

 

 

 

 

 

----------------------------------------------------------

*już w  lipcu, czyli  tylko za 5  m-cy  pierwsze zapisy w dobrej cenie

 

 

 

Daj cos blizej  austrai wlochy 

wiem ze francja tania ale od nas to 1800.km pozdro

 

znaleźć  hotel  w A czy W niedaleko stoku na  150-200  ludzi niełatwo, chyba, że się dysponuje  budżetem  ok 35/40,-e za noc a to finalnie bardzo droga impreza  i sporo  ludzi pewnie by nie  pojechało. W  tak  dużej  grupie, dalekie dojazdy skibussami czy codzienne na komendę  pakowanie się  o  8 do  autokaru  też  nie wchodzi w  grę, przynajmniej ja tego  nie widzę bo to ledwo sprawdza się w małych  busach na 4-dniowkach. Ponadto, wyjazd  na  9 dni  to  już małe wakacje, a w wakacje  ludzie robią co chcą,  idą  lub  nie  o dogodnej dla nich  porze na narty, chodzą na basen, zwiedzają czy bawią się do rana i sądzę, że tę wolność należy uszanować za cenę  płaszczenia 4  liter kilka godzin więcej.  PZJU to jedna z  lepszych  okazji do zwiedzenia odległych zakątków narciarskiego  raju,  który w  pojedynkę  czy małej grupie nie jest już aż tak atrakcyjnym wyjazdem. Do Austrii nie  potrzebujecie OD, wielu innych  kolegów w niej się specjalizuje a  PZJU  jak już sama nazwa  i tradycja wskazuje to nie wyjazd a  "podróż" i  może dlatego z  taką pewną ekscytacją czeka się na niego aż cały rok  [ sic. jak na Wigilię ] bo i też jest właśnie inny niż wszystkie szeroko dostępne i  ogłaszane wyjazdy.,..i  niech takim pozostanie -  amen. :)


Link to comment
Share on other sites

Prawdopodobnie na dniach,  ogłoszę na SF  'narciarskie dożynki 2014",

 

Więc jak  ktoś chce się "dorżnąć" z nami wariatami to serdecznie zapraszam i  trzymając się za świnkę skarbonkę proszę  lukać na forum bo  miejsc  będzie  niedużo a zainteresowanie na PW, mailach  i telefonach jest spore :)

 

Pozdrawiam O.D :)


Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Widzę, że przygotowania jak przystało na flagową imprezę rozpoczęte tuż po zakończeniu sezonu przez najwytrwalszych - czyli grupę Portera

 

Pewnie będzie się działo - w takim razie trzeba pomyśleć o nowym sprzęcie do jazdy i do grania.

Idę popływać w baseniku.


Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

ruszamy  tak rzeczywiście 1 sierpnia więc odliczanie można  już zacząć :)

 

niestety  miejsc  będzie ciut mniej  niż ostatnio a  część z  nich  jest już niestety ( stety ?) zajęta, więc dla  tych co chcą z nami jechać szybka decyzja  jest  nawet wskazana [ bez  konsultacji z lekarzem czy farmaceutą,,! ]

 

planujemy wstępnie ogarnąć wesołymi autokarami pielgrzymów z  diecezji Warszawskiej,  Lubelskiej, Śląskiej jak  i Wrocławskiej. Jeśli dołączy do Nas zacna  grupa  pod wezwaniem z  Pyrlandii  to  też  postaramy się ich jakoś wessać na  pokład i przywitać kieliszkiem chleba.. Niewykluczone  jest  też, że z diecezji  Pomorskiej popędzi przez Berlin swym wieloosobowym dyliżansem Adambus więc  transport zbiorowy mamy już wstępnie jakoś opanowany.

 

 

 

DJ Zenek szykuje nowy patefon  więc  będzie się działo :)  -  i szukamy  tu  przeboju  na sezon więc  propozycje  mile widziane :)

będą tez w  tym roku  fajne t-shirty pamiątkowe w bardzo przyzwoitej cenie


Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share


×
×
  • Create New...