Jump to content

Gogle translator.


narciarz70
 Share

Recommended Posts

Witam. W ramach odchodzącej zimy w sezonie 2012/2013. Nie mogłem się powstrzymać i wstawiłem tłumaczenie z "gogli" jednej z nart. Pierwszy tekst to oryginał z katalogu a pod spodem tłumaczenie z "gogli".:D Fun Cat: Der “spaßige” Bruder des Rock the Cat! Dieser Ski hat einen etwas stärkere Tailierung als sein Bruder und wartet nur darauf den Park oder die Piste zu rocken. Der richtige Ski für schillernde Persönlichkeiten. Länge Sidecut v/m/h Radius 188 cm 130 / 93 /119 22,5 m 177 cm 128 / 93 /118 20 m 166 cm 128 / 93 /118 17 Tłumaczenie z "gogli!:) Cat Fun: "Fun" brat Rocka kota! Ta ski ma nieco silniejszy Tailierung niż brata i tylko czeka na rock na park lub na stoku. Prawo jazdy na nartach dla barwnych osobowości. Długość Taliowanie f / m / h Promień M 188 cm 130/93/119 22,5 M 177 cm 128/93/118 20 166 cm 128/93/118 17
Link to comment
Share on other sites

Kilka lat temu dostałem mandat z Włoch... Mandat miał formę kartki A4 podzielonej na równe 3 kolumny... W środkowej było opisane wszystko po włosku drobną czcionką... W lewej to samo po polsku... W prawej to samo po angielsku... Nie znam włoskiego, ale domyślam się, że tu wszystko było OK... Natomiast polski i angielski były rodem właśnie z "google translator"... Powód wystawienia mandatu brzmiał: "Pozostawienie lewego bez lewego po lewj stronie" (po angielsku: "to left left without left on left side")... Napisałem odwołanie... Oczywiście tą samą metodą: najpierw gramatycznie po polsku, a później w google translatora i przekład na włoski... Do dziś nie dostałem odpowiedzi... ;)
Link to comment
Share on other sites

Więcej pogody ducha. Jeżeli masz to wstaw chętnie poczytam.

Jeśli odnajdę w którejś z apteczek samochodowych to postaram się. Nie powiem, śmieszne było do zasmarkania ale potem naszła człowieka refleksja i szybko przeszła cała radość.

Do dziś nie dostałem odpowiedzi... ;)

Zapłaciwszy wprzódy czy też nie?
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...