Jump to content

Kurta gore tex - model mammuta extreme prosba o jakies opinie etc

zuzza
 Share

Recommended Posts

mam podobną kurtkę o parametrach 20 000 gore-tex proshell .niestety,po kilku godzinach jazdy w ulewnym deszczu woda przedostała się przez kieszenie na froncie.poza tym ok.nie nadaje się jako jedyna kurtka,pod spodem coś trzeba założyć,np primaloft.

Podobną ok ,a jakiej firmy?

Z tego co sie orientuje, gore tex ma parametry endless jesli idzie o wode. Natomiast zgoda co so tego zw do nartowania przyda sie windstoper no i polar. Czy nikt naprawde nie mial/ ma stycznosc z wyrobami tej firmy? Serio, nie wiem czy kurtka jest warta swojej ceny

Z tego co sie orientuje, gore tex ma parametry endless jesli idzie o wode. Natomiast zgoda co so tego zw do nartowania przyda sie windstoper no i polar. Czy nikt naprawde nie mial/ ma stycznosc z wyrobami tej firmy? Serio, nie wiem czy kurtka jest warta swojej ceny

Zuza ja używam Marmot spire http://www.alpenski....re-jacket-3457/ bielizna wiadomo obowiązek druga warstwa regulujesz sobie jaka temperatura na zewn. przemakać ,nie nie przemaka ostatnio dokładnie w sobotę jeżdziliśmy cały dzień w opadzie śniegu i nie przemokło nic także może by tego marmocika https://www.polarspo...ka MARMOT SPIRE

To jest straszne. W moim przypadku zasada trzech warstw się nie sprawdza. Ostatnio jeździłam w: koszulce funkcyjnej, koszulce merino extreme Brubecka, polarze i na to kurtka. Żałowałam, że nie wzięłam windstopera z domu. Kurtki nie zamierzam w najbliższym czasie wymieniać, bo jest super wygodna i naprawdę nieprzewiewna i nieprzemakalna. Może na następny sezon poszukam jakigoś cieplejszego polarka, bo mam tylko zwykłe z Decathlona. Za to pod kask nie muszę zakładać skarpetki, bo tu jakoś mi ciepło.