Skocz do zawartości

serwisy narciarskie KATOWICE - gdzie mi porządnie zrobią wklejkę ?


kordirko

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam pytanie o porządny serwis w okolicach Katowic, który mi zrobi PORZĄDNIE wklejkę. Mam wyrwany ślizg w okolicy buta przy samej krawędzi, dziura szerokości ok. 1 cm, długość ok. 3 cm. do samego spodu - widać metal krawędzi. Przetestowałem już dwa serwisy: Decathlon i drugi Zakopane Harenda, nie poradzili sobie - po każdym z tych serwisów po 1 dniu jazdy dziura wyszła na nowo - podejrzewam że po prostu zalewali kofiksem mimo wyraźnej mojej prośby o zrobienie wklejki - i potem ich zapewnień że zrobili wklejkę. Zalewałem też sam metal-gripem, ale to góra 2 dni wytrzymuje - przynajmniej dłużej niż po "profesjonalnych" serwisach ;) Ewentualnie gdzie mogę kupić materiał do wklejki, zrobię sobie wklejkę sam, bo do serwisów chyba stracę całkowicie zaufanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na AWF- ie w Katowicach ma serwis pan Wrona,który współpracował m in z Justyną Kowalczyk i Tomaszem Sikorą,możesz zadzwonić i zapytać. http://wronasport.pl/ Oprócz tego w Katowicach Panewnikach pan Lechowicz ma swój serwis i też robi takie naprawy,powinien sobie poradzic,bo miałem podobny problem i się tego podjął.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Dzięki wszystkim. Ostatecznie w Szczyrku zrobiłem wywiad w wypożyczalnio-serwisach i polecili mi jednego miejscowego fachmana, do którego sami oddają jak mają taką dziurę. Pan ma prasę (jako jeden z nielicznych serwisów w okolicy) i jest to w stanie porządnie ścisnąć prasą i zostawić na noc do złapania kleju.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raczej się stosuje ściski i formatki aluminiowe, prasa jak będzie zbyt bardzo dociśnięta może odkształcić nartę. prasy do nart kiedyś stosowano na gorąco aby odzyskać sprężystość narty i tzw. camber - wypożyczalnie często tak "regenerowały" narty.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...