Skocz do zawartości

Hochkar Austria, Proszę o informacje.


DomiSo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Nie znalazłem na forum opisu tego ośrodka, a czytałem w innym poście, że warto tam pojechać i , że sporo osób ze SF odwiedziło ten ośrodek. Tak więc chciałbym się tam wybrać, ale zależy mi aby wcześniej dowiedzieć się jak najwięcej o tym ośrodku. Jedziemy w 2 os dorosłe i 7 latek. Aby łatwiej komuś było odpowiedzieć to ułożę pytania po kolei :) : 1) kiedy warto pojechać aby nie było kolejek i warunki śniegowe były pewne ( zależy mi aby pojechać między 26 a 30 grudnia )??? 2) Mam skromny budżet i chciałbym choć trochę jedzenia zabrać z PL, jak tam jest z cenami np: obiadów??? 3) Tak jak wcześniej pisałem, ze względu na budżet kwaterka też musiałaby być jak najtańsza, nie musi być przy stoku, nie przeszkadza mi dojazd ( ale wiadomo, nie tak abym musiał dojeżdżać 1godz w jedną stronę), więc moje pytanie brzmi : czy można pojechać w ciemno i na miejscu poszukać kwatery ? Czy znajdę w miarę tanio ( ile w austrii to tanio ? :), Na stronie skionline znalazłem tylko 2 hotele 3 gwiazdkowe w okolicy więc to raczej odpada, także proszę o ewentualne namiary na kwaterki lub w jakiej miejscowości ich szukać ??? Każda informacja jest dla mnie cenna, także jak ktoś tam był, to proszę o opinie na temat tego ośrodka oraz panujących tam cen jak i stosunku cen do tego co otrzymujemy :):D Pozdrawiam, Dominik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...