Skocz do zawartości

aplikacja dla IPhone'a na narty i na rower


jan koval

Rekomendowane odpowiedzi

Używałem Endomondo na nartach, nie analizowałem w sumie jak się sprawuje. Mój wykres ze Spindlerowego Młyna można podejrzeć tutaj: http://www.endomondo...rkouts/31627957 Próbowałem jeszcze tego http://www.rossignol...skipursuit.html ale miałem jakiś problem z odczytem. To było na 3GS, w tym sezonie spróbuję na 4S.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ktos ma dobre dosw z jakas apl, ktora dobra bedzie jednoczesnie na nanrty i rower? nie chodzi mi o predkosc (te dyskutowano wielokrotnie) ale vertical, nachylenie, sledzenie trasy????

Cześć Kuba tu są zaznaczone dwie trasy i krzesło ,tylko fajne jest to że te dwie trasy to praktycznie jedna , na Molku niebieska ,obok czerwona i czarna http://www.sports-tr...v7ernb0tasr35o6

Użytkownik tomal edytował ten post 09 październik 2012 - 19:32

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam to o czym pisał Harpia, używam Ski Trackera od 2 lub nawet 3 sezonów i bardzo dobrze się prawdza. Mozna edytować zjazdy i wpisując np. nazwę wyciągu i trasy, pogodę jaka nas spotkała na stoku oraz warunki śniegowe. Jest też zaznaczona trasa na mapie, można też zapisać plik ze swoich wyczynów zgodny z formatem google earth i obserwować na dużym ekranie nasze poczynania oraz inne dane. Uważam że program jest kompletny i bardzo prosty i funkcjonalny. Należy niezapomnieć go wyłączyć po zakończeniu jazdy na nartach i powrocie do domu bo zapisze nasze poczynania na drodze. Może jest jakaś funkcja aby można by obciąć niepotrzebne fragmenty, ale tego nie wiem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
W ostatnim czasie zacząłem używać programiku iSki Tracker oraz powiązanych z nim aplikacji "narodowych" iSki Polska, iSki Slovakia, iSki Czech etc. Muszę powiedzieć że bardzo podoba mi się ten projekt tym bardziej że związany jest również ze stroną iskitracker.com gdzie można (po stworzeniu konta) śledzić swoje postępy oraz uczestniczyć w rankingach etc. Apilkacja na iOS oraz Androida (dużo większe grono użytkowników) wskazuje nam również umiejscowienie aktualnie jeżdzących znajomych, kótrzy zaakceptowali nas jako "frends" w aplikacji. Wadą jest że niestety kiedy jeździmy w obrębie jakiegoś ośrodka narciarskiego, którego nie ma w bazie aplikacji to przypisuje nazwę ośrodka najbiższego naszego umiejscowienia. Polecam!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ninja zapewniam Cię że jednak wybór jest dość spory, na iPhone jest ok. 10 aplikacji, które rejestrują poczynania na stoku. Jedne oczywiście lepsze, drugie gorsze ale są. Ja uważam że jedne z lepszych to Ski Tracks, iSki Traker (z jego narodowymi aplikacjami), Ski Speed, Ski: Europe ect.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...