Skocz do zawartości

wykrok


jan koval

Rekomendowane odpowiedzi

ehe kumam poprostu nie robi sie sruby cialem kolana w te ramiona wewte Jest jedno Jak nie robiac sruby utrzymac sie na krawedzi zewnetrznej? baletowo jak na twoim zdjeciu:) wykrokiem? Bo cos mnie tu nie pasi jedni to inni tamto jazda taka jak piszesz z rownym obciazeniem nogi gornej i krawedzi zewnetrznej to b byla przyjemnosc sla kolanek wogole.

Gdzie ja pisze o rownym obciazeniu. Sruby musza robic ci co siadaja poldupkiem na lawce, kombinuja na schodach, robia skrety w miejscu. Podczas jazdy wyrzuca cie na zewnatrz skretu to sie opierasz na zewnetrznej bo to naturalne. Korpus masz juz po przeciwnej stronie tz od wewnatrz. Gdybys sie chcial oprzec narta wewnetrzna to musial byc przelozyc korpus za ta narte a dolna podniesc jak na zdjeciu. Na zdjeciu to jest cos innego (reul) i nikt tak juz raczej nie jezdzi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 84
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Cytat Napisał niko130 Zobacz post Znowu się pogoda zepsuła. Ech... Oooo. dużo masz do powiedzenia w tym temacie. natrafiłem na dwa dwa ciekawe twoje posty z których pozwolę sobie zacytować fragmenty pierwszy sprzed roku: Jestem co najwyżej powiatowym rzemieslnikiem ( bo poza powiat sie nie wypuszczam). Na moim podworku sobie radze. Nie narzucam nikomu swoich poglądów , co najwyżej zachęcam aby co nieco poprawili . i drugi świeży Mnie może zrozumieć dobry narciarz, albo ambitny. Jeśli ktoś chce posiąść SZTUKĘ jeżdzenia na nartach musi pójść moją drogą. Nie liczę na zrozumienie pyszałków, napinających sie. Oni pozostaną narciarskim zerem. Pozdrawiam prawdziwych narciarzy. Do zobaczenia na stoku. tak się zmienić w ciągu roku? który to prawdziwy Niko? Andropauza go dopadła i huśtawka nastrojów

Czy tej aluzji ostatniej nie zrozumiałeś? W ciągu roku przybyło nieco narciarskiego zera , mieszającego , kochającego zadymy. Na stadiony kolego , tam sie wyżywaj. Proponuję wrócić do tematu. Należysz do grona (wąskiego - elity wichrzycieli) którą ignoruję. Nie wiem czy ten fakt do Ciebie dociera. Bez odbioru.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oooo. dużo masz do powiedzenia w tym temacie. natrafiłem na dwa dwa ciekawe twoje posty z których pozwolę sobie zacytować fragmenty pierwszy sprzed roku: i drugi świeży tak się zmienić w ciągu roku? który to prawdziwy Niko? Andropauza go dopadła i huśtawka nastrojów:D pozdro.

gdzies ten drugi motyw slyszalem…((Jeśli ktoś chce posiąść SZTUKĘ jeżdzenia na nartach musi pójść moją drogą.))) bylo to bardzo dawno temu… a skonczylo sie na zamianie wody w wino………………...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niejednokrotnie pisałem, że nigdy mnie nikt nie uczył. Do jazdy dobrej dochodzilem sam i w tym zakresie mam duże doświadczenie. Zawsze można się zatrzymać w rozwoju i poszukiwać ratunku w coraz to nowych dziwactwach sprzetowych. To wybór indywidualny. Ja licze tylko na swoje umiejętności i w tym kontekscie użyłem pojęcia pójscia w moje ślady. Ci co to zrobili szybko rozumieli na czym to polega. A Ty widocznie dalej borykasz sie ze swoimi problemami. Gdybyś poszedł drogą którą Ci wskazałem :D nie szukałbyś co roku ratunku. Najlepiej niech kazdy idzie swoją drogą. Ja niczego nikomu nie zazdroszczę. Nie potrzebuję wspomagaczy, ułatwień. Tydzien temu nabyłem nartą Fischer S-move 5.5 (lata2006-7),za 500 Kcz. Myślę ,że pozwoli mi ona popsuć humor wielu narciarzom , pokażę jak można na niej jechać w każdych warunkach. Tzn. ciągle inaczej! Jazda na nartach to nie jedna pozycja ! To jest ta moja DROGA.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej niech kazdy idzie swoją drogą. Ja niczego nikomu nie zazdroszczę. Nie potrzebuję wspomagaczy, ułatwień. Tydzien temu nabyłem nartą Fischer S-move 5.5 (lata2006-7),za 500 Kcz. Myślę ,że pozwoli mi ona popsuć humor wielu narciarzom , pokażę jak można na niej jechać w każdych warunkach. Tzn. ciągle inaczej! Jazda na nartach to nie jedna pozycja ! To jest ta moja DROGA.

fajnie ze liczysz tylko na siebie zgadzam sie , ze narty to nie zespol ewolucji - ja bym poszedl dalej i nazwal bym, ze to cala filozofia podejscia do nart, gor i sniegu a ztymi nartami co kupiles , to nie szkoda ci pieniedzy? czy muzeum chcesz zalozyc??. z tego co przeczytalem, bo nie interesuje sie fisher'ami, to model dla sredniakow, wywodzacy sie z 2004.. chociaz 170 kupiles? bo dluzszych w tej klasie nie uswiadczysz…… PS/BTW - jak sie odpowiada na jakis post, grzecznie bylo by zaznaczyc, komu odpowiadasz…. unika sie nieporozumien… warto tez zagladnac tutaj http://www.skiforum....luszny-narciarz i ciekawostki o zalozycielu f-my smith http://townhall.com/...neer_dies_at_78

Użytkownik jan koval edytował ten post 28 kwiecień 2012 - 16:23

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS/BTW - jak sie odpowiada na jakis post, grzecznie bylo by zaznaczyc, komu odpowiadasz…. unika sie nieporozumien…

Włącz "wygląd wątkowy" tam widać kto do kogo. A zresztą wpisy nawet sąsiadują "wygląd liniowy". Kopia fragmentu wpisów: wideo5 Oooo. dużo masz do... 20-04-12, 07:38 niko130 Czy tej aluzji ostatniej nie... 20-04-12, 17:46 jan koval gdzies ten drugi motyw... Wczoraj, 14:12 niko130 Niejednokrotnie pisałem, że... Wczoraj, 15:25 jan koval fajnie ze liczysz tylko na... Wczoraj, 15:56 Narty są 160cm (wzrost 168). Sa przygotowane do sezonu, że dla średniaków to wiedzialem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...