Skocz do zawartości

Naprawa uszkodzenia - istotna czy nieistotna ??? Head Supershape Speed


Rambo!

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :) Kupiłem ostatnio Heady Supershape Speed używane (po jakiejś wypożyczalni). Ogólnie stan nart bardzo ładny, krawędzie super, ślizg super, ale jest jedna mała rzecz która nie daje mi spokoju. Boczna ścianka narty ewidentnie była lepiona/ łatana na długości 3-4 cm . Ponadto po przyjrzeniu się narcie widać że górna krawędź ścianki bocznej była urwana, wygięta. (Obecnie w jej miejscu jest plastikowa łatka). Na górnej powierzchni narty widać pęknięcie szaty graficznej, co wskazuje na to, że narta była przypierniczona w tą ściankę (co ciekawe bez uszkodzenia krawędzi). Pytanie brzmi.... oddać ją sprzedawcy czy taka naprawa nie ma żadnego znaczenia ??? Koledzy ratunku :) Pomóżcie mi podjąć właściwą decyzję !

Załączone miniatury

  • DSCF1579.JPG
  • DSCF1581.JPG
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z przesyłką 800 zł :) Ale miały być w super stanie i posiadać normalne ślady użytkowania. A naprawa normalna nie jest ! To wszystko nie zmienia faktu, że sprzedający ukrył przede mną fakt naprawy, która miała miejsce. I zastanawiam się na ile może mieć to wpływ na właściwości i możliwości narty :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z przesyłką 800 zł :) Ale miały być w super stanie i posiadać normalne ślady użytkowania. A naprawa normalna nie jest ! To wszystko nie zmienia faktu, że sprzedający ukrył przede mną fakt naprawy, która miała miejsce. I zastanawiam się na ile może mieć to wpływ na właściwości i możliwości narty :/

Nawet bym się nie zastanawiał oddaj ją jest niebezpieczna szkoda zdrowia ;) to jest raczej pęknięcie do wewnątrz ślizgu..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super ! Dzięki Koledzy za konkretne odpowiedzi. Nartki wracają do sprzedającego, nie ukrywam, że się wkur.....em. Nauczony tym wydarzeniem kupię jakieś nowe Race Carvery. Wydam te 1600- 2000 zł ale będę miał pewność, że narty są w stanie perfekcyjnym. Jeszcze raz DZIĘKUJĘ za pomoc !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rambo! Tak trzymaj. Przejdź się na jakąkolwiek giełdę narciarską i zobaczysz: okazje są bardzo rzadkie i właściwie dotyczą tylko , prywatnych sprzedawców. Narty z wypożyczalni ( sprzedawane przez profesjonalistów) wyglądają znacznie gorzej niż na fotkach w necie. Różnica między tym co w internecie a w "realu" jest .......gigantyczna. Reasumując nigdy nie kupił bym nart nie nowych bez kontaktu organoleptycznego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super ! Dzięki Koledzy za konkretne odpowiedzi. Nartki wracają do sprzedającego, nie ukrywam, że się wkur.....em. Nauczony tym wydarzeniem kupię jakieś nowe Race Carvery. Wydam te 1600- 2000 zł ale będę miał pewność, że narty są w stanie perfekcyjnym. Jeszcze raz DZIĘKUJĘ za pomoc !

dziś masz kolosalne wyprzedaże w sklepach sportowych na niektórym sprzęcie nawet 50%
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Super ! Dzięki Koledzy za konkretne odpowiedzi. Nartki wracają do sprzedającego, nie ukrywam, że się wkur.....em. Nauczony tym wydarzeniem kupię jakieś nowe Race Carvery. Wydam te 1600- 2000 zł ale będę miał pewność, że narty są w stanie perfekcyjnym. Jeszcze raz DZIĘKUJĘ za pomoc !

Ale pisałeś o GS a nie o jakimś surogacie??? Co wpłyneło na zmiene decyzji i zakupie byle czego?? Pozdro serdeczne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mitek właśnie nie wiem co mnie skusiło na te narty.... chyba cena ! Natomiast na Polskie raczej amatorskie GS-y może warto będzie kupić narty o promieniu 16-17 m ??? No ale nic, mam teraz dużo czasu to się porozglądam za czymś ciekawym w długości ok. 180 cm :)

Użytkownik Rambo! edytował ten post 14 kwiecień 2012 - 08:07

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...