Skocz do zawartości

GoPro HERO 2 + lcd-konieczne?


snowblade'man

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tak samo, ale jeśli siedzisz na jakimś forum foto (Canon Nikon etc.) to na pewno wiesz, jak to model jest cudowny, a gdy wychodzi następca to nagle zaczyna szumieć, mieć małą dynamikę tonalną, mało FPS, problemy z autofokusem i ogolnie być do tylnej części ciała ;)

To samo dowiesz się tu ;) Na początku hero1 the Best Potem dorzuc kilkaset zl do hero2 bo jest przepaść między 1 a nową 2 teraz trójka black i to jest dopiero obraz Nie wiem na jakie forum wchodziles ale na moim zawsze mi powtarzali że to nie aparat robi dobre zdjęcia a fotograf to samo przekłada się na narty to nie narty odpowiadają za dobrą jazdę a narciarz ;) Jeśli będziesz robił filmy przy dobrym świetle to hero1 ci starczy im ciemniej tym nowszy model
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 79
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Zgadzam sie z mm2 liczy się technika i pomysł a sprzęt jest zawsze drugorzędną sprawą. Oczywiście jeżeli kogoś stać i chce mieć najlepszy sprzęt to ok. ale w Polsce coraz wiecej osób staje się onanistami sprzętowymi. Sam od dawna mam Nikona D50 i dalej robi świetne zdjęcia, a tym bardziej w dobrym oświetleniu rok temu kupiłem D300 (jak na rynku już dawno był D300s a coraz wiecej w mediach było info o D400 chociaż dalej nie wyszedł) i ok bardziej energomiczny idealnie leży w rece wszystko na wierzchu dostępne od razu pod palcem.. jednak o dziwo D50 nie przestała robić zdjęć :) chociaż nie ukrywam że stała się body zapasowym albo drugim gdy muszę mieć dwa obiektywy podpięte. Jednak gdy miałbym komuś polecić zakup 1 lustrzanki do zdjęć dla ambitnego amatora to powiedziałbym.. kupuj stare body i dołóż do lepszego obiektywu i rób zdjęcia! :) Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

corner wydaje mi sie ze do fajnego materialu powinienes polaczyc filmy z kamery sportowej oraz D90! idealnie sie do tego nada szeroki kąt oraz 85/1.8 tylko w dzień to chyba musisz sie zaopatrzyć w filtry Cokina ND bo nie popracujesz głębią ostrość albo bardziej połówka no i polar :D. Napewno przydatnym obiektywem byłby tutaj tele 55-300 albo lepiej 70-300VR (mam i polecam! jako "tanie" wmiare tele :P) ogolnie sam posiadam 17-50/2.8 z ktorego robie wsumie prawie 70% zdjęć :D, fisheye 8mm, 50/1.4, 70-300VR no i SB-800 obowiązkowa lampa ale wiadomo w plener nie zawsze az tak bardzo wymagana. Mając tele inna osoba mając statyw lub korzystając z VR nagra prawie cały Twoj przejazd ze znacznej odległości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przelicz sobie dokładnie na spokojnie ofertę play :) bo np. ja mam abo za 33zł czyli na abo wydam 792zł + 999zł za kamerkę = 1791zł, a teraz Formula M 49zł + 7zł darmowe stacjonarne = 56zł czyli na abo wydasz 1344 + 339zł = 1681zł roznica 110zł a masz abo 2 lata. Przy silverze mi wychodzi 792zł + 1489zł = 2281zł, a Formuła M = 1344zł + 689zł = 2033zł a to juz roznica w cenie 250zł.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.....Pytanie jakie akcesoria są w zestawie w Playu.

Silver ma taki: http://fotozakupy.pl...-edition,16356s Wiem bo właśnie nabyłem SILVER-a w PLAY:) Co do jakości materiałów z tej kamerki to jeszcze nie powiem bo były tylko próby "domowe", które notabene wyszły bardzo pozytywnie. Kręcone w 720/60. Filmiki w tej rozdzielczości obrabiałem w PINACLE studio 14. Łączyłem w nich obraz z kamerki "normalnej" rozdzielczość 1080/30 (pliki mts) z tymi z gopro 720/60 (pliki mpg4) i całość redendrowana na rozdzielczość 720 (HD) i wyszło wszystko dobrze. Więc teraz czekam tylko na wyjazd narciarski aby wypróbować w "normalnych" warunkach. Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orientuje się ktoś czy można kupić do kamerki ten element mocowania ale osobno a nie w całym zestawie: http://picturepush.com/public/12136482. Ponieważ zgubiłem to gdzieś podczas pobytu w górach a nie ma sensu kupować tego w całym zestawie, gdyż potrzebuje tylko ten element. Najgorsze jest to że nigdzie na internecie nie widziałem żeby było to sprzedawane osobno. Ale może ktoś pomimo to wie gdzie to kupić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orientuje się ktoś czy można kupić do kamerki ten element mocowania ale osobno a nie w całym zestawie: http://picturepush.com/public/12136482. Ponieważ zgubiłem to gdzieś podczas pobytu w górach a nie ma sensu kupować tego w całym zestawie, gdyż potrzebuje tylko ten element. Najgorsze jest to że nigdzie na internecie nie widziałem żeby było to sprzedawane osobno. Ale może ktoś pomimo to wie gdzie to kupić.

Witam, Też nie mogłem znaleźć tego mocowania osobno, a oryginał kolega połamał. Kupiliśmy taki zestaw podróbek http://allegro.pl/ze...2994640503.html Zobaczymy jak to się będzie sprawować. Pozdrawim piotr-m
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jako użytkownik od kilku dni Gopro, odpowiadam na pytanie zadane w temacie. Nie, LCD nie jest potrzebne. Ta kamera ma tak szeroki kąt "widzenia", że praktycznie ustawienie na oko wystarcza. Wczoraj pierwszy raz testowałem ją na śniegu i kadry są przyzwoite. Nigdzie nie obcięło mi niczego;) Fajną funkcją w mojej natomiast jest WiFi (mam Gopro 3 silver). Po wgraniu aplikacji na smartfona z androidem, lub na Iphona możemy zobaczyć co kamerka widzi. Testowałem to na śniegu i można używać, działa bezbłędnie (samsung galaxy sII). Włącza się na chwilę WiFi, ustawia się położenie kamerki, wyłącza WiFi i sruuuuu. Nie mniej większość ustawień robiłem na oko i było OK. Tu krótki filmik z wczoraj - Szczyrk. Pierwsze ujęcie z "kija" Drugie z "kija" Bieńkula - kolega kręcił mnie z "kasku" - jedyne ujęcie ustawiane na smartfonie. Golgota - kamera na szelkach na "klacie" (chest mount) Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...