Skocz do zawartości

TatrySki - Wspólny karnet!!


krisaz

Rekomendowane odpowiedzi

*kris75 - tak, dokładnie:) pomimo różnych niedociągnięć systemu, pomimo wielu jak zwykle niezadowolonych Polaków, wielu ludzi jest zachwyconych - znajomi, którzy przyjeżdżają na tydzień z dzieciakami, już się cieszą, bo to coś w sam raz dla nich: mają system, że od rana do obiadu jeżdżą na Kotelnicy i Bani - bardziej zabawa z dziećmi, a po południu lub wieczorem w Jurgowie, dzięki karnetom tygodniowym sporo zaoszczędzą. Ja też jestem zdania, że mało jest porównywalnych z Jurgowem na Podhalu:) btw. Jurgów nie leży na Podhalu, tylko na Spiszu:) co do Słowackich - to trzeba przyznać rację, że np. w Bachledowej jest ciekawiej, ale chyba z cenami też szaleją, bo sporo Słowaków jeździ m.in. w Jurgowie, bo u nich ceny to iście alpejskie (nie sprawdzałam, ale oni tak twierdzili)

Mieli rację. Jeszcze w knajpach mają trochę taniej, ale pewnie do czasu. :)Są pagórki na Podtatrzu lepsze do jazdy na nartach od stacji Jurgów, ale nie dla wyciągowych "sztruksiarzy", bo tam nie ma wyciągów, a sztruksu tym bardziej. Dla amatorów sztruksu z Podtatrzańskich miejsc w Polsce Jurgów jest rzeczywiście najlepszy, przynajmniej na razie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

* co do Słowackich - to trzeba przyznać rację, że np. w Bachledowej jest ciekawiej, ale chyba z cenami też szaleją, bo sporo Słowaków jeździ m.in. w Jurgowie, bo u nich ceny to iście alpejskie (nie sprawdzałam, ale oni tak twierdzili)

W Bachledovej jazda całosezonowa jest w podobnej cenie jak tydzień na Kotelnicy i Jurgowie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...