Skocz do zawartości

LIVIGNO - temperatury


Tomaszos

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, Mam pytanie odnośnie styczniowych temperatur w Livigno,byliście tam w styczniu?jeśli tak to proszę,podzielcie się informacją,jak zimno tam bywa , nie pytam bo boję się zimna, wręcz przeciwnie, liczę na srogie mrozy rzędu poniżej -20st.c. poza tym jadę już za 3 miesiące,i dziś robię przegląd odzieży narciarskiej dostępnej w mojej szafie więc potrzebuję takich informacji by wiedzieć jaką ewentualnie kurtkę miałbym kupić,PS kupiłem nowy kask,chyba z zeszłego sezonu,ale jest ok Rossignol Radical 8 , ma sztywne uszka,hmm wiem że bezpieczniej stąd ten wybór,a wy co sądzicie ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
Wpłaciłem zaliczkę za wyjazd w terminie 27.04-06.05 - to niestety jedyny termin w tym sezonie w którym mogę pojechać na narty. Będziemy zakwaterowani w okolicach Via Rassia 560. Bardzo obawiam się warunków na stoku - jak myślicie? Gdzie jeździć? Szczerze mówiąc nie zależy mi tak bardzo na słońcu jak na raczej twardym, zmrożonym śniegu - jestem gotowy się poświęcić i jeździć na mniej nasłonecznionych trasach :) Będę wdzięczny za podpowiedzi. Pozdr.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpłaciłem zaliczkę za wyjazd w terminie 27.04-06.05 - to niestety jedyny termin w tym sezonie w którym mogę pojechać na narty. Będziemy zakwaterowani w okolicach Via Rassia 560. Bardzo obawiam się warunków na stoku - jak myślicie? Gdzie jeździć? Szczerze mówiąc nie zależy mi tak bardzo na słońcu jak na raczej twardym, zmrożonym śniegu - jestem gotowy się poświęcić i jeździć na mniej nasłonecznionych trasach :) Będę wdzięczny za podpowiedzi. Pozdr.

To weź rower ze sobą, są tam podobno świetne szlaki rowerowe (to niestety nie żart). W weekend majowy dobre warunki są tylko na lodowcach lub w wysoko położonych stacjach francuskich. Które biuro pakuje narciarzy w taki kanał??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli w okolicach Livigno nie ma co na to liczyć? Wyjazdów jest sporo w tym okresie, więc nie widzę sensu podawania nazwy biura.

Moim zdaniem nie ma. Nie ma lodowca to w maju nie ma jazdy. Z reszta pierwszy raz słyszę, aby ktos jechał na majówkę do Livigno.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojeździć by się pewnie i dało (zwłaszcza z rana) tylko nie wiem czy przypadkiem sezon nie kończy się 1 maja. W zeszłym roku Carosello czynne było do 15 maja ale to głównie ze względu na odbywające się w tym okresie mistrzostwa świata instruktorów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...