Skocz do zawartości

Czy warto kupić te narty???


DomiSo

Rekomendowane odpowiedzi

Mój wzrost to 176cm i waga 105kg. Dodam, że jeździłem na różnych nartach z wypożyczalni, najlepiej jeździło mi się na blizzard g-force g-three 159 lub 160cm ( nie pamiętam dokładnie ). Czy te narty z linku to coś podobnego do nich czy całkiem inne? Mój poziom według skali forum to 6+
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj, Warto je kupić, ale Ty tego nie rób! Przy Twoim zaawansowaniu i wzroście poleciłbym Ci np. Fischer Progressor 8+. Długość 170 cm, Zdecydowanie powinieneś dać radę! Postaraj się poszukać desek od sezonu 09-10! Narty za krótkie nie są rozwojowe. Kupując takie narty zyskujesz na samym początku większą poręczność przy małych prędkościach, w każdej innej sytuacji tracisz. Dłuższa deska to większa stabilność, kontrola, szybkość i radość z jazdy! Nie piszesz jakie masz buty. Do ambitniejszych desek powinieneś mieć średnio sztywne (flex od 85, do np. 110) Pozdrawiam. Maciek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
Witam. Czy warto kupić te narty : http://allegro.pl/bl...1826221316.html Nie jestem z Wrocławia, może ktoś na podstawie zdjęć jest w stanie coś o nich powiedzieć?? Krucho u mnie z kasą więc potrzebuję coś tylko na zbliżający się sezon ( aby wytrzymały 2 tygodnie). Czy w ogóle te narty będą dla mnie dobre??? Dla przypomnienia wkleję to: 1. K/M - mężczyzna 2. Wiek- 28 3. Waga- 120kg 4. Wzrost-178cm 5. Jak długo jeździsz na nartach ?- 4 lata 6. Ja się oceniasz wg skali Forum ? 6 do 7 7. Jakie masz buty ? flex 85 8. Jakie masz teraz narty / na jakich już jeździłeś ? w wypożyczalni zawsze mówiłem, że chcę dla średnio zaawansowanych ale nie wiem na jakich jeździłem 9. Jaki preferujesz promień skrętu, szybkość jazdy ? mały promień nie za szybko ale raczej kieruje się w duł niż w bok stoku 10. Jakie lubisz trasy, w jakim kraju ? ( niebieskie, czerwone, czarne, sztruks, muldy, jazda pozatrasowa ) czerwone bo na nich po prostu czuję się pewnie, ze względu że łagoda czarna ma w nazwie czarna to tam już się cykam ale jakoś po mału daje rade 11. Jak lubisz jeździć, lub jak chciałbyś jeździć ? ( turystycznie, sportowo ) cyba bardziej turystycznie a jak już widzę koniec stoku to na maxa ( w moim mniemaniu oczywiście ) 12. Jak z Twoją kondycją, ile dni w sezonie spędzasz na stoku ? ok 10- 14 Dziękuję za pomoc i pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

karat10 dziękuję za odpowiedź. Może jeszcze dodasz dlaczego nie warto??? Bo dla mnie nie dobre czy w ogóle jakieś zjeżdżone według Ciebie?? Chciałbym nauczyć się gdzie patrzeć aby jakąś nartę kupić, aby co chwilę nie pytać na forum czy warto te czy tamte. Kupiłbym coś do 500PLN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...