Skocz do zawartości

"Podróż za jeden uśmiech 2" --- SuperSkiSafari - 5/6 - 14 stycznia 2012


Szabir

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 59
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nie wiem jak Was, ale mnie dzisiaj cały dzień trzyma syndrom odstawienia nart i zejścia na poziom morza.. To nie jest fajne

Ja mam dodatkowo syndrom odstawienia soku z gumijagód ;) M. P.S. Pierwsza impreza była u SIANO, SIANO, SIANO :D

Użytkownik Maarcel edytował ten post 17 styczeń 2012 - 08:36

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech żałują Ci którzy nie byli :) Był to mój pierwszy wyjazd za ski forum ale na pewno nie ostatni A to że pierwsza impreza była u nas w apartamencie to zasługa starszyzny tego forum która podobno zawsze podąża za głośną muzyką i pełnym balkonem :) Do następnego ...Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Nieprawda']Jesooo, zapomniałabym. Gwoli wypełnienia obietnicy wspomnę, że do odbycia pierwszej "smutnej" posiadówki zawitaliśmy do siana i jego współspaczy (rzecz jasna). Bardzo ciepło nas przyjęli, puścili muzykę poważną, zaraz znalazły się kolumny i kilku didżei, i tak w nastroju zgoła doniosłym spędziliśmy miło czas. Potańczyliśmy menueta, walica i poloneza (to chyba było to?). Przez niewielki apartament przewinęło się trochę luda. Pozdrowienia dla wszystkich:) Oj tam zorganizujemy z Danielem jeszcze raz na pzu3, albo wcześniej oby. Pozdrowienia dla całej ekipy, było suuuuuuuuuuuuuper. Ja napewno jadę jeszcze raz, a może na Bukovel....... za miesiąc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ATTACH=CONFIG]25627[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]0[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]25629[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]25631[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]25633[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]25637[/ATTACH] takie tam rozmaitosci

Andrzejku, z pewnością robiłeś też innym osobom zdjęcia - dawaj, bo Twoich, są na prawdę super, już się naoglądaliśmy :cool: Fajna ta kiełbasa ;)

Użytkownik Porter edytował ten post 23 styczeń 2012 - 01:50

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czekam z nadzieja na niebawem ciekawe szczegoly, jest jakas firma, a moze byla na ul. miodowej w warszawie robiaca tam wyprawy wzglednie tanio,gdzies mialem do nich namiar, tylko oni pracowali dwa dni w tygodniu i nie udalo sie jakos skontaktowac, ale TEMAT jest ciekawy pozdrawiam andrzej

Witam Ja też chciałem się z nimi skontaktować. Na maile nie odpowiadali. Telefonu nigdzie nie podają. Cenowo wyszło by chyba podobnie, a nawet u nas trochę taniej. Tam było bez wyżywienia. A przyznam szczerze że jak byliśmy w grudniu BYŁO BARDZO SMACZNIE. Nawet z Kamilem wspominaliśmy teraz na wyjeździe. Jak masz czas i ochotę dopisuj http://www.skiforum....4371#post424371 Z Wa-wy będzie jechał Sławek W (i chyba nie sam :D ) Postrufka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...