Skocz do zawartości

Podróż za jeden uśmiech , .. i parę grosików :) 09.01-15.01 Les Sybelles / Fr.


Szabir

Rekomendowane odpowiedzi

Porterowa 5 raz ogląda video ze śpiewów na stoku. Nawet w moje urodziny wyznała mi, że kocha Piviego za to co zrobił. Nie wiem czy to jego pomysł ale coś takiego zostanie w naszej i dzieciaków pamięci do końca życia. Bardzo dziękujemy całej kapeli - skrzypce były najlepsze. Chyba na kolejny wyjazd zabiorę harmonijkę. Jeszcze raz dzięki dla muzyków :cool:

Użytkownik Porter edytował ten post 25 styczeń 2011 - 01:44

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 539
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

troszkę minęło od tego wyjazdu ..... jak tu wcześniej pisałem, nie mogliśmy wybrać się ze ski forumową ekipą (szkoda) i z kumplami pojechaliśmy tydzień później ... w ostatniej chwili (dosłownie) ubyła nam jedna osoba – życie / pojechała piątka ... troszkę daleko ale na miejscu przywitała nas piękna pogoda która została z nami przez cały pobyt 6 dzionków słoneczka ... cudo francuskie standardy kwaterunkowe, .... no cóż, nie jechaliśmy by mieszkać ale jeździć zwiedziliśmy praktycznie wsio co było do objechania .... co prawda rozprułem swoje volkl'e (w trzeciej dolince na dole była już traw i skałki) ale co tam, nic nie jest wieczne nasza dolinka w zasadzie była najbardziej doświadczona przez snieg reszta, to tylko góra .... dół na brązowo w nocy lekki mróz ... w dzień na górze ok -4 C, dół, zero ostatniego dnia się zmieniło .... góra -16 C, dół – 4 C ale słoneczko, nie pozwalało odczuwać tych Celsjuszów ... mordki opalone cóż tu pisać .... standardowa, narciarska nuda poniżej kilka zdjątek z miejsc, które znacie

Załączone miniatury

  • DSC03840.jpg
  • DSC03791.jpg
  • DSC03783.jpg
  • DSC03777.jpg
  • DSC03775.jpg
  • DSC03772.jpg
  • DSC03743.jpg
  • DSC03696.jpg
  • DSC03693.jpg
  • DSC03572.jpg
  • DSC03562.jpg
  • DSC03543.jpg
  • DSC03491.jpg
  • DSC03461.jpg
  • DSC03456.jpg
  • DSC03438.jpg
  • DSC03355.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jako, ze obiecałem chłopakom nakręcić jak jadą to właśnie zaczytuje na mój kanał youtube ich filmiki:) za max 30 minut powinny sie pojawić... link http://www.youtube.c...7821B49E1D5165D inne filmy... jeszcze później... leniwy jestem i nie mogę sie zabrać za wczytanie ich:)

Użytkownik TurboDymoMan edytował ten post 05 luty 2011 - 17:36 dodanie linka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Nie wiem ile takich kawałków mogę załączyć:confused: Mam wiele innych, ciekawych późniejszych części imprezy. Co szanowne towarzystwo na to? Czy ktoś wnosi sprzeciw? Będzie nam się łatwiej zapamiętać:cool:

lubię to !

Użytkownik Szabir edytował ten post 02 kwiecień 2011 - 22:17

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dalsze fragmenty wieczorku mogę (jakoś?) powysyłać ew. zainteresowanym. A dopiero teraz bo wcześniej się na nartkach jeździło i trzeba się było jeszcze nauczyć ciąć filmiki na kawałki:cool: Przy okazji wrzucę coś z wieczoru z karaoke - są sprzeciwy?

Użytkownik Porter edytował ten post 03 kwiecień 2011 - 22:10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że to by było na tyle na ogólnym i YT z filmami z wieczorku zapoznawczego. Dalsze odcinki prywatnie dla uczestników.

Dzięki Szabir za słuszną decyzję -dalszym filmom z wieczorku zapoznawczego mówimy zdecydowane NIE!!! Co prawda zdobyłam pierwszą nagrodę w późniejszym konkursie, co może świadczyć o wysokich walorach występu (hi,hi,hi), jednakże (może na szczęście :( )nie wszystko z tego wieczoru pamiętam, i niech tak zostanie :):):) Co do Karaoke (tam też udało mi się wywalczyć podium!!! ale tez na szczęście mgliste wspomnienie) to już chyba scen mogących budzić "niepokój" nie było, oprócz pewnie niemiłosiernego kaleczenia uszu (przynajmniej jesli idzie o mój wykon :(), więc jak ktos to przetrzyma......:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Karaoke (tam też udało mi się wywalczyć podium!!! ale tez na szczęście mgliste wspomnienie) to już chyba scen mogących budzić "niepokój" nie było, oprócz pewnie niemiłosiernego kaleczenia uszu (przynajmniej jesli idzie o mój wykon :(), więc jak ktos to przetrzyma......:)

Po obejrzeniu całości materiału oświadczam, że po za dobrą zabawą dorosłych ludzi nic niepokojącego nie stwierdziłem:o Zgodnie z Waszymi sugestiami nie umieszczam nic więcej. Jednak karaoke i „śpiewy na stoku” wydają mi się w pełni bezpieczne. Nie sądzicie, że nieobecni – obcy mogą pomyśleć, że na naszych wyjazdach to „sodomia i gomoria” dziać się może – „chłop z chłopem i baba z babą” jak w Konopielce mówił zacny p. Pieczka? Dawać karaoke czy nie? Toż to żaden wstyd jak się ludziska bawią:cool: Uprzejmie donoszę, że jedyną osobą, która pobiera prywatnie jest TURBO:eek: Liczę na jego odpowiedzialność, choć był pierwszy raz i wzbudzał przed wyjazdem wiele kontrowersji:cool:

Użytkownik Porter edytował ten post 05 kwiecień 2011 - 00:10 Turbo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po obejrzeniu całości materiału oświadczam, że po za dobrą zabawą dorosłych ludzi nic niepokojącego nie stwierdziłem:o Zgodnie z Waszymi sugestiami nie umieszczam nic więcej. Jednak karaoke i „śpiewy na stoku” wydają mi się w pełni bezpieczne. Nie sądzicie, że nieobecni – obcy mogą pomyśleć, że na naszych wyjazdach to „sodomia i gomoria” dziać się może – „chłop z chłopem i baba z babą” jak w Konopielce mówił zacny p. Pieczka? Dawać karaoke czy nie? Toż to żaden wstyd jak się ludziska bawią:cool: Uprzejmie donoszę, że jedyną osobą, która pobiera prywatnie jest TURBO:eek: Liczę na jego odpowiedzialność, choć był pierwszy raz i wzbudzał przed wyjazdem wiele kontrowersji:cool:

jak ludzie piszą że dość na publicznym to dość. Trzeba to uszanować takie jest moje zdanie, bo nie każdy ma parcie na szkło :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po obejrzeniu całości materiału oświadczam, że po za dobrą zabawą dorosłych ludzi nic niepokojącego nie stwierdziłem:o Zgodnie z Waszymi sugestiami nie umieszczam nic więcej. Jednak karaoke i „śpiewy na stoku” wydają mi się w pełni bezpieczne. Nie sądzicie, że nieobecni – obcy mogą pomyśleć, że na naszych wyjazdach to „sodomia i gomoria” dziać się może – „chłop z chłopem i baba z babą” jak w Konopielce mówił zacny p. Pieczka? Dawać karaoke czy nie? Toż to żaden wstyd jak się ludziska bawią:cool: Uprzejmie donoszę, że jedyną osobą, która pobiera prywatnie jest TURBO:eek: Liczę na jego odpowiedzialność, choć był pierwszy raz i wzbudzał przed wyjazdem wiele kontrowersji:cool:

a turbo jest drapieżny, ciekawski i wścipski... wiec poprosił o nie coby z ciekawości obejrzeć... nothing more:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...

Autobys może być ciekawą alternatywą ... chociaż kosztowo to pewnie wyjdzie podobnie jak w 6os busem .... ale mogę się mylić. Plus taki że można się zintegrować lepiej :)

awtabus wyjdzie taniej +/- 150 talarów - za to można pławić się cały Boży dzień z hotelem w najlepszych ośrodkach. Oczywiście są tacy, co pojadą własnymi dorożkami bo nie lubią długiej jazdy komunikacją miejską, ale autobus może być alternatywą również dla tych osób, których prywatne dorożki lata świetności mają już dawno za sobą :D P.S. Jeśli weźmiecie Maarcela do autobusu, to gwarantowana naprawa i 8 -smio godzinny przestój - dlatego nie biorę go do samolotu :D

a autobus bedzie jechał od 3miasta :) nie ma to jak szczecinskie transitki no chyba ze miejsc nie bedzie :) to autobus tez opcja.A nie ojciec dyrektor pisał w zeszlym roku ze jak pojedziemy mniejszymi grupkami to teoretycznie wiecej nas dojedzie :D

Macie rację dobrodzieju. podpatrzone z pielgrzymek, schodzą się małymi pielgrzymkami w jedno miejsce, dywersyfikują tym samym ryzko niedotarcia, zatarcia, zaparcia .. :P, a wiadomo że, statystycznie przynajmniej dwie pielgrzymki mają co roku czołówkę z inną :D :D :P

Użytkownik Szabir edytował ten post 09 sierpień 2011 - 20:34

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...