Skocz do zawartości

dobry ortopeda we wrocławiu-poszukiwany


puzon323

Rekomendowane odpowiedzi

Z powodu kontuzji kolana jestem zmuszony rozejrzec sie za dobrym ortopedą i rehabilitantem we Wrocławiu. Jak na razie jestem dzien po zabiegu,ale juz wole sie rozgladac za specjalista Niestety kolano poległo całkowicie-acl rozerwane na strzepy,zerwane wiązadła poboczne przyśrodkowe i naderwana łąkotka Acl do rekonstrukcji reszte pozszywali
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W poniedziałek mam konsultację ortopedyczną i wypis ze szpitala,ale z dyskusji wywnioskowałem ,że mamy kłopot z dobrymi ortopedami. Młodzi,otwarci na ultranowoczesne techniki metodologii ortopedycznych wyjechali na zachód. Ciekaw jestem ile lat będzie miał mój ortopeda,bo ordynator wykonujący moją operację był młodszy odemnie. pozdrawiam Artur
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z powodu kontuzji kolana jestem zmuszony rozejrzec sie za dobrym ortopedą i rehabilitantem we Wrocławiu. Jak na razie jestem dzien po zabiegu,ale juz wole sie rozgladac za specjalista Niestety kolano poległo całkowicie-acl rozerwane na strzepy,zerwane wiązadła poboczne przyśrodkowe i naderwana łąkotka Acl do rekonstrukcji reszte pozszywali

Ty też ?? :D... No to przyjdzie nam rzeczywiście klub założyć... :D...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reha z Wrocławia to mogę z czystym sumieniem polecić, bo mnie wyciągnął z niezłego ambarasu z kręgosłupem, a sam jest dosyć świeżo po zabiegach na kolano. Sam sie rehabilitował (i widziałem efekty tych zabiegów), wiec na 100% jest na bieżąco z kolanami. :D:D:D:D Gość nazywa się Przemysław Pietrawski. Tutaj namiary: http://www.pietrawski.pl/ Facet naprawdę wie co robi. pzdr k aha - sam jest czynnym sportowcem, wiec ma zdrowe podejście :D :D:D:D

Użytkownik kurm28 edytował ten post 01 styczeń 2010 - 23:02

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 9 miesięcy temu...
No i już po rekonstrukcji,w czwartek trafiłem na stół operacyjny. Kolejny sezon z głowy. Zabieg przeprowadził dr Jacek Chlebiński.Na codzień pracuje w 4WSK. Z wszystkich lekarzy których odwiedziłem po ostatniej operacji ten był najbardziej konkretny. Jeśli idzie o reha to skorzystałem z poleconego kilka postów wyżej Przemysława Pietrawskiego,teraz znów do niego wracam na kolejną rehabilitację.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i już po rekonstrukcji,w czwartek trafiłem na stół operacyjny. Kolejny sezon z głowy. Zabieg przeprowadził dr Jacek Chlebiński.Na codzień pracuje w 4WSK. Z wszystkich lekarzy których odwiedziłem po ostatniej operacji ten był najbardziej konkretny. Jeśli idzie o reha to skorzystałem z poleconego kilka postów wyżej Przemysława Pietrawskiego,teraz znów do niego wracam na kolejną rehabilitację.

a jaki jest powód, że to już druga rekonstrukcja? ponowna kontuzja, czy pierwszym razem coś nie wyszło?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

troszke niejasno sie w pierwszym poscie wyrazilem niestety pod nóż z trafilem w sylwestra i chyba lekarze na bibe sie spieszyli pozszywali wszystko i tylko usuneli resztki acl ,zostawiajac rekonstrukcje na pozniej mozliwe chyba tylko w polsce moglem robic rekonstrukcje juz wczesniej(czerwiec/lipiec)ale balem sie ze mnie podkusi aby deski jeszcze w tym sezonie zalozyc ;)

Użytkownik puzon323 edytował ten post 30 październik 2010 - 15:30

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...