Skocz do zawartości

Charakterystyka nart według ich wytwórcy(...)obiektywna


lobo

Rekomendowane odpowiedzi

:)Taka świąteczna zabawa...:) ATOMIC - klepaki usztywniane stalą zbrojeniową, robione przez pomylonych Austriaków i Niemców którzy święcie wierzą w to ze GS i Super GS to jedyny sposób jazdy na nartach... VOLKL - S Classe, Grube, Ciężkie, zmiatające wszystko na swej drodze... ROSSIGNOL - cudowne deseczki które są super do wszystkiego jeśli jesteś Francuzem. Piękna historia, brak kasy sprawia że zalatują stęchlizną... ELAN - precyzyjna Słoweńska robota, super alternatywa dla Big Boys, nigdy nie robili złych nart... VOLANT - mam za mało kilogramów i...pieniędzy... FISCHER - całkiem fajne deseczki których nikt nie kupuje bo mają dziury w dziobach i wyglądają jak salamandra... STOCKLI - w sklepie, przed kupnem: wow, na stoku po kupnie: WOW... HEAD - jedna z niewielu rzeczy która się Austriakom naprawdę udaje, złoty środek... K2 - amerykańskie ? Wydaje mi się że mają skośnookie spojrzenie... SALOMON - krótki okres przydatności do " użycia " ... DYNASTAR - zwinne, fertyczne deseczki dla " petit " Francuzików, milusie... DYNAMIC - dawno, dawno temu, za górami, za lasami był sobie VR 27...ten prawdziwy... NORDICA - ..." coś mi przypomina ciężar znajomy ten "...FELUŚ...na tor bobslejowy w sam raz... Na tych " brandach " dane było mi jeżdzić i sobie pewien pogląd wyrobić:cool:, na jednych w erze mezzozoicznej, na innych całkiem niedawno, jeśli coś się nie zgadza...trudno:p Jeśli macie własne odczucia, dodajcie je tutaj od siebie...ale TYLKO JEDNYM ZDANIEM...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...