Skocz do zawartości

KURTKA SPYDER Orginal??


Barrtteekk

Rekomendowane odpowiedzi

a co powiesz o tym http://vacast-v.pl/i...php?cPath=74_80 ???? też ze USA :rolleyes::rolleyes: z tym że kolo mówi że Made in China ale teraz już wszystko jest z Chin

Nie twierdzę wprost, że nie są to oryginalne rzeczy, ale sam sklep budzi moje wątpliwości: np. siedziba wg alledrogo to "Reno" (?) 89-501, ale numer telefonu jest wrocławski (0 71). Poza tym firmy, które preferują płatności via Western Union lubią robić psikusy klientom... Z drugiej strony gość ma ponad 200 pozytywnych komentarzy na alledrogo, ale tam wystawia tylko kilka rzeczy (na tą chwilę). Pytanie zatem - czemu nie wystawia wszystkiego, co ma na stronie? Rzekomo allegro zaczęło tępić podróbki - czy to powód? P.S. W kwocie ok. 1000 zł można kupić Spydera, sprzed 1-3 sezonów oczywiście, w ski-team we Wrocławiu - na pewno oryginalne ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 67
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

a co powiesz o tym http://vacast-v.pl/i...php?cPath=74_80 ???? też ze USA :rolleyes::rolleyes: z tym że kolo mówi że Made in China ale teraz już wszystko jest z Chin

To oznaczenie AAA kojarzy mi się z taką stroną "Trade China" gdzie można było takie spydery zamawiać w jakości od BB do AAAAAA+++++ w cenach od 10 do 40 dolarów za sztukę, jeżeli bierzesz cały kontener to jeszcze taniej i ciekawostka, większość ofert to był właśnie ten wzór kurtki, taki układ metek i naszywek, brak hologramu co odróżnia te spydery od oryginała w którym jeździ mój Ojczulek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...