Skocz do zawartości

Rossignol 8S WorldCup Oversize 09/10


Dziwakashi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Napaliłem się na Rossignol'e R8S WorldCup Oversize długości 155 cm (ja mam 162 cm) z tego sezonu... (http://www.rossignol...-skis-race.html) Moje pytanie brzmi, czy z wagą niecałe 48 kg sobie poradzę z tymi deskami, biorąc pod uwagę, że są stosunkowo giętkie? Dodam jeszcze, że jazdę mam wystarczająco opanowaną, by ujeździć zawodnicze narty...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wam Panowie, to chciałem usłyszeć... Cenowo, różnica między R8 a R9 to koło 300 zł... ...do przeżycia, ale nie wiem czym się te deski różnią, promień ten sam, wychodzi na to, że taliowanie też... jedynie amortyzację drgań 9S ma VAS 100, gdy 8S ma VAS 80... cokolwiek to znaczy :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wam Panowie, to chciałem usłyszeć... Cenowo, różnica między R8 a R9 to koło 300 zł... ...do przeżycia, ale nie wiem czym się te deski różnią, promień ten sam, wychodzi na to, że taliowanie też... jedynie amortyzację drgań 9S ma VAS 100, gdy 8S ma VAS 80... cokolwiek to znaczy :D

8S będzie bardziej uniwersalną na rozbitej trasie (jest bardziej elastyczną od 9S), a na 9S na takiej trasie będzie męka, bo przeznaczona tylko na sztruksik i jest twardą dęską.;):)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wam Panowie, to chciałem usłyszeć... Cenowo, różnica między R8 a R9 to koło 300 zł... ...do przeżycia, ale nie wiem czym się te deski różnią, promień ten sam, wychodzi na to, że taliowanie też... jedynie amortyzację drgań 9S ma VAS 100, gdy 8S ma VAS 80... cokolwiek to znaczy :D

dlaczego wybrałeś akurat tego Rossiego ? pzdr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś pięknego deszczowego dnia będąc w sklepie Rossignol-Quicksilver, zobaczyłem te narty... i to była miłość od pierwszego wejrzenia :) Wybór był prosty, lekkie, giętkie, dobrze taliowane, piękne narty z dobrą renomą, czego chcieć więcej? Przecież nie kupię Fischer RC4, dajmy sobie spokój, te narty są wszędzie, a indywidualność posiadając "Rosołki" S8 / S9 wynika z niemałej ceny... Rossignol jako marka najzwyczajniej mnie od paru lat urzeka, a ja mam tak, że trzymam się dość długo wcześniej obranej marki, często nawet przez stereotypy... :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Witam Napaliłem się na Rossignol'e R8S WorldCup Oversize długości 155 cm (ja mam 162 cm) z tego sezonu... (http://www.rossignol...-skis-race.html) Moje pytanie brzmi, czy z wagą niecałe 48 kg sobie poradzę z tymi deskami, biorąc pod uwagę, że są stosunkowo giętkie? Dodam jeszcze, że jazdę mam wystarczająco opanowaną, by ujeździć zawodnicze narty...

Darek Tylko pierwsza slalomka, żadne półśrodki. Jeśetś dobrym narciarzem i kup najlepsze narty jakie mozesz. A czy sobie poradzisz.... Sam powinieneś wiedzieć;):D Pozdro serdeczne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...