Skocz do zawartości

Zniżki na legitymacje IVSI


eqiupe

Rekomendowane odpowiedzi

w wielu miejscach nawet bez grupy....

Hej, ja rozumiem, ze IVSI to jakies stowarzyszenie instruktorow: Internationalen Verband der Schneesportinstruktoren a nie np. Integrated Visual Systems, Inc. (ivsi.com)? ;) Mam pytanie: co trzeba zrobic, jaki stopien posiadac, zeby moc wstapic do tej organizacji? ... chodzi mi o te znizki... wiadomo - duze sa? ;))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie: co trzeba zrobic, jaki stopien posiadac, zeby moc wstapic do tej organizacji? ... chodzi mi o te znizki... wiadomo - duze sa? ;))

Jak masz instruktora SItn-Pzn to wykupujesz dodatkową legitymacje IVISI (instruktor amator) Jesli oprócz tego masz 3 lata udokumentowanej praktyki zdasz GS i SL na 8pkt (na ogólnopolskich zawodach instruktorów sitn) i zrobisz kurs na drugą dyscyplinę (telemark, bigówki, snowboard), kurs ski-tour oraz lawinowy to możesz zostać instruktorem ISIA (zawodowym). Pewnie za granicą tez można w jakiś sposób uzyskać powyższe stopnie nie orientuje się jednak jak to jest np. w Austrii.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć No więc tak różowo to nie jest do końca. W Austrii IVSI honorowali nawet be zgrupy i dostwawalismy chyba 30%. We Włoszech jest róznie od braku do karnetu za darmo w wypadku gdy było ze mną 7 osób. Myslę, że lepiej nie uwzględnieć zniżek w budżecie bo jest toróznie regulowane w zalezności od rejonu/landu a nawet centrum narciarskiego. Negocowac i to co sie uzyska traktowac jako dar niebios - lepiej smakuje. Z grupa sytuacja oczywista ale to nawet jak przyprowadzisz 10 osób bez żadnych papierów to karnet za darmo powinni Ci dla 11 dać. Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w wielu miejscach nawet bez grupy.... a tak swoja droga to gdzie się wybierasz ? - mam nadzieję że zaszczycisz II zawody skiforum broniąc zacięcie tytułu ;):)

a jadę właśnie trenować i to ostro ;) myślę, że wyrobię tą legitymację dzięki wszystkim za info :) Jeszcze tylko jedno pytanko czy znaczek prolongujący jest na sezon narciarski (np. 2009/2010) czy na dany rok (np. 2009)? Dowiedziałem się że od grudnia mają być nowe legitymacje IVSI. Pozdrawiam! Szymek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...