Skocz do zawartości

Turn 2009 - Włochy + Szwajcaria + Francja


Szabir

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 79
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

jeśli wierzyć tej prognozie, to dziewczyny polarowe stringi brać !, a faceci kalesony dziadka ;) http://www.skiinfo.p...IA-101-pl.jhtml .

to rozumiem, nareszcie jakas ludzka temperatura ;-) jakbyśmy przenieśli tam na kilka dni pol polski i pol ukrainy, to moze i grupe by wymrozilo ;-)) cheers, a BTW: pytanie ogolne - czy zabiera ktos kosci do gry?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdziwy TurboDymoMan dałby radę oblecieć Szpindla w styczniu, Francję w połowie grudnia i jeszcze na sylwestra pohulać po Kasztanii :) Dawaj z nami, styczeń dopiero za rok :D Pozdrawiam marioo

TurboDymoMan musi jeszcze wcześniej sam siebie zawstydzić dochodami pozwalającymi na trzy wypady w Alpy w sezonie:) Ale ciągle nad tym pracuje... co tydzien tracę sianko na Lotto:D Ewentualnie zacznę nowy wONtek: Młody, Inteligentny, ze wszech miar uzdolniony poszukuje sponsorki w wieku niekoniecznie terminalnym... która zasponsoruje wypad na narty:cool:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeju..ile dni Wy wcześniej się pakujecie? czy tylko ja zostawiam wszystko na ostatnią chwilę?

Ja tam się jutro spakuje... gdzie wam się tak spieszy :) Narty nie zając.. Ps. Nie zapomnijcie o nartach :) Ku przypomniniu: UWAGA! WOLNE MIEJSCE NA WYJAZD DO FRANCJI (PO DRODZE WŁOCHY I SZWAJCARIA)> PILNE Chętni kontaktować się ze mną, Szabirem, Nerą, Porterem lub kimkolwiek. Ps. Wyjazd za 30 godzin :)

Użytkownik PEPE_X edytował ten post 09 grudzień 2009 - 12:39

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wiesz-niektórzy to jeszcze jutro pracują do 16 :( więc może być im ciężko. to narty mam brac? nikt mi nic nie powiedział:mad:

Napisać Ci usprawiedliwienie? :) Wiedziałem, wiedziałem że musi być jakiś haczyk... Czyli to wyjazd na zwiedzanie zamków Francji?! Podstępne bestie.. a mówili zabierz narty.. będzie śnieg.. i jakieś góry nawet obiecywali... nigdy nie zaufam już im :)) Przyjdzie topić smutki w kałuży.. Ku przypomniniu: UWAGA! WOLNE MIEJSCE NA WYJAZD DO FRANCJI (PO DRODZE WŁOCHY I SZWAJCARIA)>

PILNE Chętni kontaktować się ze mną, Szabirem, Nerą, Porterem lub kimkolwiek. Ps. Wyjazd za 30 godzin :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do godz. 17.00 ma rezerwację tego miejsca Nichtgale. Jeśli nie potwierdzi, to na jego miejsce wpadnie gość od Jaroo z 3 miasta. z ostatniej chwili, zadzwonił o 17.05 Nichtgale zdyszany na mała chwilkę zeznając że na moment tylko wychylił sie z gabinetu prezia i mówi że krajobraz wygląda ja w po bitwie pod Grunwaldem, dym jeszcze nie opadł i nie wie czy wielki mistrz co ma podpisac urlop jeszcze żyje. Prosi o chwilę cierpliwości na wyczucie tętna :) 17.39, dym opadł, wielki mistrz przeżył i jakoś podpisał Marcinowi urlop:) !!! W związku z powyższym, Pepe x wskakuje na miejsce Bzdurki a Nichtgale na miejsce Pepe x w samochodzie oraz apartamencie. .

Użytkownik Szabir edytował ten post 09 grudzień 2009 - 17:46

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17.39, dym opadł, wielki mistrz przeżył i jakoś podpisał Marcinowi urlop:) !!! W związku z powyższym, Pepe x wskakuje na miejsce Bzdurki a Nichtgale na miejsce Pepe x w samochodzie oraz apartamencie.

I tym sposobem kilka godzin przed wyjazdem, ekipa z 3miasta się domknęła :) Cóż za emocje ! P.S. Jeśli ktoś chce zabrać więcej niż jedną parę nart, to ze względu na ograniczenia bagażu polecam to: http://pl.skate-euro...st-341-509.html :D Maarcel

Użytkownik Maarcel edytował ten post 09 grudzień 2009 - 18:01

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że tylko 1 miejsce macie. Nas jest 2. Jakby się dało pomieścić to zapewne byśmy się rzucili na last moment

Jaroo ma jednego chętnego, więc jeśli jest Was dwoje to juz razem jest Was troje :) ap. 4-osobowe są jeszcze więc można łyknąć takowy i pomykać z wesołą gromadką 31 "wariatów"... :) i uzupełnij profil !! koniec świata :eek: ;):)

Użytkownik Szabir edytował ten post 09 grudzień 2009 - 20:18

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...