Skocz do zawartości

pocięty Fischer


jahu

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, znając Tomassona - z całą pewnością do niczego innego już te deski się nie nadawały ;) - emocje na bok proszę. pozdro jahu

Jahu: Licza sie tylko emocje. A propos, nigdy nie wiedziec czemu jakos nie czulem szczegolnych emocji co do Fischerow, wiec rznij jahu, ile wlezie. Swoja droga, z frustracji spowodowanej brakiem sniegu i temperatura, moze pogadamy dlaczego lubimy (znowu emocje) jedne marki a inne nie bardzo? Kazdy pewnie powie, ze powodem wyboru jest konstrukcja, technolgia, stabilnosc (tfu!), zwowu dyskusji , skretnosc, miekosc i twardosc, "wybaczlnosc", grafika, etc., ale czy to wszystko? Czemu jednak jeden woli Voelkle a drugi Rossi? Czy rzadzi tym ponownie, jak wszystkim innym, nie do konca sprecyzowana zasada przyjemnosci? Pozdro. Y.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoja droga, z frustracji spowodowanej brakiem sniegu i temperatura, moze pogadamy dlaczego lubimy (znowu emocje) jedne marki a inne nie bardzo? Kazdy pewnie powie, ze powodem wyboru jest konstrukcja, technolgia, stabilnosc (tfu!), zwowu dyskusji , skretnosc, miekosc i twardosc, "wybaczlnosc", grafika, etc., ale czy to wszystko? Czemu jednak jeden woli Voelkle a drugi Rossi? Czy rzadzi tym ponownie, jak wszystkim innym, nie do konca sprecyzowana zasada przyjemnosci? Pozdro. Y.

Ja otwarcie powiem- nie kieruje mną konstrukcja i technologia, stabilność, skrętność, miękkość i twardość. Jestem zdania że każda firma robi porównywalne narty (oczywiście jeśli porównamy narty z tej samej półki). Wcześniej byłem przywiązany do Rossignola (przywiązanie do butów R mi jeszcze zostało) teraz do Fischera. Aczkolwiek o mały włos a nie byłaby zmiana na Elana w tym roku, ale odpowiedniej dla mnie długości nie mieli :) Kiedyś może broniłbym "ulubionej" firmy do upadłego, obecnie jestem zdania że jak już się wie jaką nartę się chce, to potem trzeba wybrać te deski, które nam się najbardziej podobają. Pozdr Marcin PS: Przywiązanie do marki to coś, do czego nie każdy się przyznaje, ale prawie każdy to ma :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Licza sie tylko emocje.

mamy widać różne podejście do nart ;) - niespecjalnie przywiązuję się do marki, grafiki, opinii, konstrukcji, sugestii producentów (najczęściej bełkotu) marketingowego ;) itd.. Pytanie Twoje pewnie dot. zwrotu "kultowości" tej deski - miałem na myśli "ilościowe" znaczenie - bo to deska, która sprzedawała się w ilościach hurtowych, nic więcej.. :). Brak śniegu również niespecjalnie frustruje - przyjdzie czas na jazdę, teraz jest chwila, żeby się do tego przygotować. A i tak na koniec sezonu będzie przesyt nart - więc dalej .." bez emocji" ;) pozdro jahu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Kiedyś lubiłem bardzo firme Blizzard - fajny znaczek i liternictwo. Obecnie firma nie ma żadnego znaczenia, no może z zatrzeżeniem jak coś jest modne, na topie czy trendy to wpływa negatywnie na decyzje. Pozdrowienia

No wlasnie o to mi chodzi: Mitek skoro jezdzisz super i wlasciwie na czymkolwiek co Ci zalozyc na nogi to dlaczego akurat byl to Blizzard i co sie zmienilo? Ewidentnie byly jakies poza narciarskie przyczyny i chyba cos wiecej niz logo i czcionka. Podejzewam, ze czasy polsportowe mialy tu rowniez swoj wplyw? A firma jakos tam funkcjonuje: http://www.blizzard-...?id=5#3,0,0,0,0 i co mnie zdziwilo jest w Tecnicagrup http://www.tecnicagroup.com/ Jahu: nie wierze ze jest Ci totalnie obojetne jak sprzet i nie masz/miales zadnych preferencji. Pozdr. Y.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

No wlasnie o to mi chodzi: Mitek skoro jezdzisz super i wlasciwie na czymkolwiek co Ci zalozyc na nogi to dlaczego akurat byl to Blizzard i co sie zmienilo? Ewidentnie byly jakies poza narciarskie przyczyny i chyba cos wiecej niz logo i czcionka. Podejzewam, ze czasy polsportowe mialy tu rowniez swoj wplyw? A firma jakos tam funkcjonuje: http://www.blizzard-...?id=5#3,0,0,0,0 i co mnie zdziwilo jest w Tecnicagrup http://www.tecnicagroup.com/ Jahu: nie wierze ze jest Ci totalnie obojetne jak sprzet i nie masz/miales zadnych preferencji. Pozdr. Y.

Dokładnie tak jak napisałem. Kiedyś logo i liternictwo Blizzarda bardzo mi sie podobało i dlatego kupowałem narty tej firmy. Miałem chyba trzy pary. Później była zmiana logo i liternictwa i teraz juz nie kupuję. Teraz decyduje o tym zupełny przypadek. Nawet rodzaj narty jest przypadkowy z tendencja gigantowej długiej raczej. Pozdrowienia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jahu: nie wierze ze jest Ci totalnie obojetne jak sprzet i nie masz/miales zadnych preferencji.

sie ma, między "totalnie obojętne" a "niespecjalnie przywiązuję się do marki" widzę niewielką różnicę ;). Preferencje marki? - pewnie, że są jakieś - ale żeby robić z tego temat do rozważań ? - ee tam.. :) - aż takiego znaczenia nie mają, żeby o tym "rozprawiać" ;) pozdro jahu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sie ma, między "totalnie obojętne" a "niespecjalnie przywiązuję się do marki" widzę niewielką różnicę ;). Preferencje marki? - pewnie, że są jakieś - ale żeby robić z tego temat do rozważań ? - ee tam.. :) - aż takiego znaczenia nie mają, żeby o tym "rozprawiać" ;) pozdro jahu

Jasne. To wolny kraj i wolnych ludzi kazdy moze robic co chce. Innymi slowy: koledze z dzisiejszego postu

Witam, Zamierzam kupić narty Blizzard G-FORCE G2 IQ. Potrzebuję Waszych opinii o tych nartach. Jestem średniozaawansowanym narciarzem. Z góry dziękuję za odpowiedzi.

odpowiemy, ze wlasciwie to wszystko jedno, no moze jezeli podoba mu sie liternictwo to niech bierze? Pozdro. Y.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się jahu, że wrzuciłeś fotki tego fischera, mogłem sam o tym wcześniej pomyśleć;) Kawałek narty a wzbudził tyle emocji... Faktycznie, narty były już wyeksploatowane i wpadłem któregoś pięknego dnia opierając się o kolumnę, że odsłonię ich wnętrze:D A to dla osób o mocnych nerwach:eek: hahaha YouTube - Koniec ?ywota RC4:)))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z całą pewnością nic bym nie odpowiedział, a co Ty byś mu odpisał?

zmuszsz mnie, wiec powiedzilabym ze nie jest to narta dla mnie i nigdy na niej nie jezdzilem, wiec nie bede sie silil na madrosci; jak ktos zapyta o to co mam i znam to sie wypowiem. moze jest to ktos kto zna (te) Blizzardy, skoro Kolega je preferuje. I tylko o to mi chodzilo, czemu preferujemy jedne narty a innych nie. wiecej o Blizz tu: http://www.epicski.c...-supersonic-174 Y.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...