Skocz do zawartości

Pelnia ksiezyca...INFO :)


Aniouk

Rekomendowane odpowiedzi

Inforumuje drapiezcow i ofiary, siebie i inne bestie, ze do pelni mamy wlasnie 4 dni i juz zaczyna sie zabawa z ksiezycem, co jak zwykle odbija sie na tym forum...Ja uciekam na pare dni, zycze pozostalym milej, jak najmniej krwawej zabawy:) Bo juz sie boje co tu sie bedzie dziac jutro:D Dla przypomnienia: Zgodnie z niektórymi badaniami statystycznymi, w czasie pełni Księżyca zdarza się więcej wypadków drogowych, ataków serca, częściej wzywane jest pogotowie, dochodzi do nasilenia zaburzeń psychicznych i nerwowych. Gwałty, rozboje, morderstwa, próby samobójcze zdarzają się również znacznie częściej w ciągu dwóch-trzech dni przed i po pełni. Powodzenia:) Ania
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I prosze nie usuwac tej wiadomosci, nawet jesli Panowie Wielki Brat Czuwa w to nie wierza...Podczas ostatniej pelni, jeden chlopak o malo co nie stracil glowy gdy w jego kierunku polecial talerz wypelniony jedzeniem, nie wiem jak sie to stalo (przeciez to moj kubeczek z wiewiorka jest;), taki zarcik), ale nie kontrolowalam swojej reki:) ale chlop ten byl strasznie upierdliwy to fakt...dobrze ze wirtulana rzeczywsitosc jest nadal wirtualna, bo balabym sie tutaj tych latajacych nart i kijkow... Buziaczki dla wszystkich:) Ania

no i podobno jest wtedy najlepsza pogoda na narty - serio

Z pewnoscia na spacer po lesie....zeby zarznac kogos siekiera :D A tak powaznie...serio???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... jak się tę pełnię połączy z działaniem Wielkiego Zderzacza Hadronów... ...czarna dziura w forum pewna...byleby alp nie popsuli tym cholerstwem...

Nie wiem czy Ci naukowcy wiedza...o pelni, moze im mejla wyslac;)? Prawde mowiac jest niezmiernie ciekawa co to bedzie...A moze Alpy w Himalaje sie zamienia....to bylaby lepsza jazda niz niejedna czarna dziura:)

Użytkownik Aniouk edytował ten post 10 wrzesień 2008 - 18:21

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inforumuje drapiezcow i ofiary, siebie i inne bestie, ze do pelni mamy wlasnie 4 dni i juz zaczyna sie zabawa z ksiezycem, co jak zwykle odbija sie na tym forum...Ja uciekam na pare dni, zycze pozostalym milej, jak najmniej krwawej zabawy:) Bo juz sie boje co tu sie bedzie dziac jutro:D Powodzenia:) Ania

myślisz, że pełnią również da się wytłumaczyć wzmożoną aktywność co poniektórych i tak już nadaktywnych? :cool:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślisz, że pełnią również da się wytłumaczyć wzmożoną aktywność co poniektórych i tak już nadaktywnych? :cool:

Bo:) no wiem...nadaktywna ostatnio jestem...wszystkich uspakajam jak tylko bede mogla biegac i wspinac sie i jezdzic na damskich ulatwionych idionartach...nie bedzie mnie tu za czesto:) A tak co mam robic...jak kolano nie pozwala na nic innego jeszcze...Ksiazki czytam...robie takie cwiczenia ze juz mi sie na wymioty od nich zbiera;), nie pije i nie pale, to sobie tutaj popisze:) Ania
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo:) no wiem...nadaktywna ostatnio jestem...wszystkich uspakajam jak tylko bede mogla biegac i wspinac sie i jezdzic na damskich ulatwionych idionartach...nie bedzie mnie tu za czesto:) A tak co mam robic...jak kolano nie pozwala na nic innego jeszcze...Ksiazki czytam...robie takie cwiczenia ze juz mi sie na wymioty od nich zbiera;), nie pije i nie pale, to sobie tutaj popisze:) Ania

to Ty jesteś nadaktywna??? Nie zauważyłam :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obyś jednak jak najszybciej ozdrowiała i pobiegła..... w butach za 100zł :)

A na droge wypije sobie wino rozowe... A buciki posiadam fioleciaki za 4 funciaki :) Dwa AA:) Ps. A za 100zl to sobie kupie pare kaloszy...

Użytkownik Aniouk edytował ten post 10 wrzesień 2008 - 21:32 Ps.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
ale zajefajnisty temat :D. Znacie takie przysłowie "Idzie burza, u Sencei'a(tutaj zaiast Sencei'a imie jakieś trzeba wstawić) się wydłuża" xD. Znacie mozę jakieś przysłowia o pełni? Mam poysła, niech każdy wstawia zdjecia przerobione tutaj jak widzi siebie podczas pełni xD. ja wstawię, ale chyba jutro, bo dzisiaj mi siejuznie chce przerabiać :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie jak tak dalej pojdzie to doktorat z ksiezyca na tym forum zrobie... Nawet co niektorzy sami sie przyznaja, ze nerwowi... http://www.skiforum....86&postcount=73 Ja cos za lagodna ostatnio...Wplyw relaksu gorskiego sie objawia tak jakos:) Juz nie smuc smutkow Senceiu...ino fotke obiecana dawaj:) Ania Ps Czuje chyba ze remis bedzie:( Obym sie mylila...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...